Lily Potter öldüğünde hamile miydi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Flossie McKenzie MD
Puan: 4.6/5(45 oy)

J.K. Rowling açıkladı Lily ikinci çocuğuna hamileydi , Voldemort onu öldürdüğünde. Daha da kötüsü, sonunda James'i Snape'le barışması için ikna etmişti ve hatta onu çocuğun vaftiz babası yapmak istiyordu.

Lily, Snape'in onu sevdiğini biliyor muydu?

Olası olmayan . Lily ve Snape çocukluk arkadaşlarıydı ve Snape 'yanlış kalabalığın arasına düştüğünde Hogwarts'a gelene kadar arkadaştılar. Ölüm Yadigarları'nda, Harry Düşünseli'ye yaklaştığında, kederli ve savaştan kırılmıştı.

Lily Potter'ın göbek adı nedir?

Lily Luna Potter Harry ve Ginevra Potter'ın en küçük çocukları ve tek kızları olarak dünyaya geldi.Harry Potter öldüğünde Lily kaç yaşındaydı?

Hayranlar, özellikle Harry'nin ebeveynleri Lily ve James'in yalnızca yirmi bir Lord Voldemort tarafından öldürüldüklerinde.

Lily Snape'in kızı mı?

Sarah-Lily Snape 1 Ağustos 1980'de bir Muggle olan Lily Evans ve melez bir büyücü olan Severus Snape'in çocuğu olarak doğdu. Annesi ölmüş olan Sarah-Lily'ye, kaybettiği bir savaş sırasında annesinin öldürüldüğü söylendi. ... Severus, Sarah-Lily'ye çocukluğundan daha iyi bir hayat vermeye çalıştı.

Lily ve James Potter'ın hamileliği ve ölümü

28 ilgili soru bulundu

Ya Snape ve Lily'nin bir kızı olsaydı?

Snape ve Lily'nin çocuğu muhtemelen üzerinde biraz çatışma yaratmak Harry 'Snape'in hangi eve ayrılacağı. Harry'nin içinde küçük bir Voldemort parçası olduğunda, seçmen şapka seçmekte biraz zorluk çeker. ... O zaman Lily ve Snape, karanlık yolda ilerlemeye devam ederse muhtemelen birlikte mutsuz bir hayat yaşarlardı.

Harry Potter aslında Snape'in oğlu mu?

JK Rowling, Harry Potter'ın Oğluna Neden Profesör Snape'in Adını Verdiğini Açıkladı. ... Harry Potter romancısı, Harry Potter ve Ölüm Yadigarları'nın oğluna Harry'nin adını verdiğini ortaya çıkaran son sözüyle Twitter'a ışık tuttu Albus Severus .

Snape, Lily Potter'ı seviyor muydu?

Snape, Lily'ye aşıktı. ve suçluluk duygusundan dolayı hayatına devam edemez. Anıları aracılığıyla, Lily ve James öldüğünde Harry'nin geleceği için endişelendiği ve Hogwarts'a gidecek yaşa geldiğinde Harry'yi görmekten korktuğu ortaya çıktı.

Lily neden Snape yerine James'i seçti?

Lily Evans neden Severus Snape yerine James Potter'ı seçti? Lily, James'i seçti çünkü James, kendisi için önemli olan herkese sadakati ve özverisinde çok inatçı olduğunu kanıtladı. . Snape yaşarken bunu asla yapamazdı. Ancak ölümünden sonra nihayet nasıl olduğunu öğrendi.


Snape, Lily'ye Mudblood mu dedi?

Snape, Lily'ye '' dediğinde pis Bulanık Onu kabadayılarından (James ve Sirius dahil) koruduğunda, bir öfke ve aşağılama nöbeti içinde, Lily için bardağı taşıran son damla oldu. Daha sonra ona hâlâ Ölüm Yiyen olmayı düşünüp düşünmediğini sorduğunda ve o bunu inkar etmedi, onunla tüm bağlarını kopardı.

Draco Malfoy kiminle evlendi?

Draco, bir Slytherin arkadaşının küçük kız kardeşiyle evlendi. astoria yeşil çimen Saf kan ideallerinden daha hoşgörülü bir yaşam görüşüne benzer (daha az şiddetli ve korkutucu olsa da) bir dönüşüm geçirmiş olan Narcissa ve Lucius, bir gelin olarak bir hayal kırıklığı olarak hissedildi.

Scorpius Malfoy kiminle evlenir?

Gül Weasley Scorpius Malfoy'un kız arkadaşı ve daha sonra karısıdır. 2017'den 2024'e kadar Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na katıldı ve burada Gryffindor evine seçildi. Scorpius Malfoy ile evlendikten sonra MaddoxParker ve Sebastian Malfoy adında üç çocukları olur.

Snape, Lily'yi seviyor muydu yoksa takıntılı mıydı?

James, Lily'yi sevdi ve onun mükemmel arkadaşı olmak için onunla birlikte büyüdü. Snape, Lily'yi sevseydi, o da aynısını yapardı. Bunun yerine, o ona takıntılıydı ve patronusu onun kaybının bir anıtı oldu.


Ya Snape, Lily'yi sevmediyse?

Aslında, çoğunluk (hepsi değilse de) Ölüm Yiyen oldu. Snape'in Lily'ye karşı romantik duygular beslemediğine inanabiliriz. kendi evlerine yerleştirildiklerinde aralarına bir kama sürülecekti. .

James ve Lily nasıl bir araya geldi?

James, Lily'ye aşık oldu Onu ilk tren yolculuğunda ilk gördüğü andan itibaren. James özellikle, ikisi de James'in görüşüne göre gelmiş geçmiş en iyi ev olan Gryffindor'a ayrıldıklarında çok sevindi. James, yemek zamanlarında arkadaşlarının arkadaşlarının yanında oturmasını sağlayarak, mümkün olduğunda Lily'nin etrafında olmaya çalışır.

Snape Harry'i seviyor mu?

Kitabın/filmin sonunda Snape'in gözyaşları, Severus Snape'in hiç sevildi Harry Potter. Harry'nin annesi, Severus'un büyük karşılıksız aşkıydı ve geleceğin küçük büyücüsüne olan duygusal bağlılığının tek nedeni buydu. Adı kendisine uygun olan bir adam hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Lily, James Potter'ı gerçekten seviyor muydu?

Hogwarts'ta ondan hiç etkilenmeyen birkaç kişiden biri olmasına rağmen, Gryffindor arkadaşı James Potter da ona derinden aşıktı. . Açıkçası Lily, sonunda Severus Snape yerine James Potter'ı seçti ve Lily ve James evlendi ve tek çocukları Harry Potter oldu.


James Potter neden Snape'ten nefret ediyordu?

James'in olduğunu öğrendi. gençliğinde zorba bir şey oldu , James ve Sirius'un Snape'i sırf sıkıldıkları için seçip küçük düşürdükleri Snape'in bir anısına tanık olarak. ... İntikam almak için sık sık Harry'ye zorbalık etti ve aşağıladı.

Snape'in sevgilisi kim?

Snape aşkını gösteriyor Lily Evans Dumbledore'un Potterları korumak için tüm çabalarına rağmen, Voldemort, James'in en iyi arkadaşlarından biri olan bir casus olan Peter Pettigrew tarafından bilgilendirildi ve yine de onları buldu.

Lily Potter Bir Bulanık mıydı?

Muggle doğumlular tarafından kullanılır

Örneğin, Lily Evans, eski arkadaşı Severus Snape'e, diğer Muggle doğumlulardan 'Bulanık' olarak bahsedecekse, bu terimi onun için de kullanması gerektiğini söyledi ve Hermione Granger bunu ilan etti. 1998'de bir 'Bulanık' olmaktan gurur duyuyordu .

Draco'nun annesi neden Harry Draco'yu arıyor?

Draco Malfoy'un annesi Narcissa, soğuk, kurnaz ve kendini Karanlık Lord'a adamış . ... Harry, Voldemort'un Öldüren Lanetinden ikinci kez kurtulduğunda, Narcissa Draco'ya ulaşabilmek için ölü numarası yaptı.


Snape Hermione'nin babası mı?

Hermione ve Ginny bunu öğrenirler. Profesör Snape onların babası .

Dumbledore'un tam adı nedir?

Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore Hogwarts'ın müdüründen çok daha fazlasıydı.