Leidos öğrenim ücretini geri ödüyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Lelah O'Keefe
Puan: 4.5/5(27 oy)

Leidos, çalışanlarının eğitimden ilerlemesini yoğun bir şekilde desteklemektedir, öğrenim ücreti geri ödemesi , mentorluk sistemi vb. Leidos, çalışanlar için esneklik ve uzaktan çalışma sağlar. ... Şirket içinde mesleki gelişim için çok sayıda kaynak, eğitim ücretinin geri ödenmesi dahil.

Leidos iyi para ödüyor mu?

Leidos çalışanları kazanıyor Yıllık ortalama 94.500 dolar veya saatte 45 dolar, bu da yıllık 66.000 dolarlık ulusal maaş ortalamasından %36 daha yüksek. Verilerimize göre, Leidos'taki en yüksek ücretli iş, yıllık 79.000 $ ile bir Yazılım Mühendisidir.

İşvereniniz öğrenim ücretini geri ödüyor mu?

Öğrenim ücretinin geri ödenmesi, çalışana sağlanan bir faydadır. Öğrenim ücretini geri ödeyen şirketler genellikle ödemeyi kabul eder Bir derece veya eğitim programı için öğrenim ücretinizin ve diğer eğitim harcamalarınızın belirli bir miktarı veya yüzdesi. Tipik olarak, işvereniniz her şeyi önce kendi başınıza ödemenizi isteyecektir.Leidos'un iyi faydaları var mı?

Avantajlarımız

İstihdam faydaları şunları içerir: rekabetçi tazminat, Sağlık ve Zindelik programları, Gelir Koruma, Ücretli İzin ve Emeklilik . Daha fazla ayrıntı https://www.leidos.com/careers/pay-benefits adresinde bulunabilir.

Leidos taşınma ücreti öder mi?

Leidos beni yeniden yerleştirmek için para ödeyecek mi? İçin bazı işler evet .

Öğrenim Ücreti Geri Ödemesi Nasıl Çalışır?

39 ilgili soru bulundu

Leidos ikramiye yapar mı?

Leidos 2021'de harika bir başlangıç ​​yapıyor ve siz de onunla olabilirsiniz 31 Mayıs'a kadar ekibimize katılırsanız 20.000$'lık Oturum Açma Bonusu ! ... Ekibimiz, en son görselleştirmeler, analitik geliştirme ve yeni teknoloji araştırmalarından oluşan gamı ​​​​yönlendiren yöntemleri kullanarak tüm alanlarda çalışır.

Leidos'ta kıyafet kuralı nedir?

Biz tipik olarak önermekle birlikte iş kıyafeti , işe alım yöneticilerimizin çoğu mevcut koşullar nedeniyle beklentilerini rahatlattı. Leidos'ta yetenek kazanımı başkan yardımcısı Kevin Halemartin, 'Giysi kuralları sanal olduğunda daha rahat olsa da, röportajı hafife almamak önemlidir' diyor.

Leidos üniversite için para ödüyor mu?

Leidos, çalışanlarının eğitimden ilerlemesini yoğun bir şekilde desteklemektedir, öğrenim ücreti geri ödemesi , mentorluk sistemi vb. Leidos, çalışanlar için esneklik ve uzaktan çalışma sağlar. Organizasyonda işbirliği ve yenilik kuvvetle teşvik edilir.

Leidos için çalışmalı mıyım?

Leidos sağlar çok iyi fayda paketi iyi parasal tazminat ile. Yönetim, şirketin hedeflerini iyi biliyor. Bu, Leidos'ta tipik bir günü diğer 9-5 işlerinden daha katlanılabilir kılıyor. ... Genel olarak, Leidos için çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim.


Leidos'un rakipleri kimlerdir?

Leidos rakipleri şunları içerir: CACI International, SAIC, Vectrus ve Kesin Veriler .

Öğrenim ücretini geri ödemek zorunda mıyım?

İşverenler, eğitimlerini başka bir yerde yeni bir iş bulmak için kullanan çalışanları eğitmekten kaçınmak için öğrenim ücreti geri ödeme anlaşmalarına ihtiyaç duyar. Şirketler yasal olarak kendilerini işçi çalıştırarak korurlar. Çalışanın eğitimi tamamlamasının belirli bir zaman diliminde şirketten ayrılması durumunda geri ödemeleri geri ödemek .

Öğrenim ücretinin geri ödenmesi için nelere hak kazanır?

İşveren Tarafından Ödenen Öğrenim Yardımı

Uygun giderler şunları içerir: ders kitapları, sarf malzemeleri ve ekipman gibi öğrenim, ücretler ve ders materyalleri . Uygun harcamalar, eğitim sürecini tamamladıktan sonra çalışan tarafından tutulabilecek bir bilgisayar veya diğer sarf malzemelerinin maliyetini içermez.

Vergilerime ilişkin öğrenim ücreti geri ödemesini bildirmem gerekir mi?

IRS, işverenlerin vergileri geri ödeyebilecekleri eğitim miktarını sınırlar. her yıl ücretsiz . ... Eğer öğrenim ücreti geri ödemeniz 5,250$ veya daha az ise, işvereniniz bunu W2'nize dahil etmemelidir ve bunun için vergi ödemeniz gerekmez.


Leidos, Lockheed Martin'e mi ait?

Lockheed Martin IS&GS ile birleşerek satın alınan, eski adıyla Lockheed Martin Industrial Defender olan Leidos Cyber, Inc. capgemini 2018 yılında.

Leidos ne için bilinir?

Leidos'un uzun bir geçmişi vardır. yenilikçi problem çözme ve müşteri hizmetleri , Dr. J. Robert Beyster'in 'çılgın küçük şirketini' kurduğu 1969 yılına kadar uzanıyor. Bugün, dünyayı daha güvenli, daha sağlıklı ve daha verimli hale getirmeye kendini adamış, 43.000 çalışanı olan küresel bir Fortune 500 kuruluşuyuz.

Leidos için çalışmak nasıldır?

Leidos çalışmak için harika bir şirket. Amirim her zaman benimle iletişim halindeydi ve bunun için anında geri bildirimde bulundu. değerlendirme incelemeleri. Kültür ve işyeri ortamı her zaman hoştu. Denetimim, teknik ekibin potansiyelini tanır ve ekibimde kazanılan liyakatlere göre ödüllendirilir.

Leidos rastgele uyuşturucu testi yapıyor mu?

Leidos, işe başlamadan önce arka plan taraması ve uyuşturucu testi gerektirir. Leidos, işe başladıktan sonra rastgele uyuşturucu testi yapıyor mu? Hayır, yapmazlar.


Leidos 401k ile eşleşir mi?

Çalışanlar Leidos 401(k) Emeklilik Planına katılmaya uygundur. ... standart şirket eşleşmesi, çalışan için uygun ödemenin %100'üne kadar %5'i kadardır Vergi öncesi ve/veya Roth vergi sonrası katkılar. Üç yıllık hizmet süresi boyunca şirket katkılarının hakedilmesi.

Leidos'un bir birliği var mı?

Sendika tarafından temsil edilen çalışanlar, toplu iş sözleşmelerinin hükümleri kapsamındadır. . Ek bilgi için, https://benefits.leidos.com adresindeki Fayda Özet Planı Açıklama web sitesini ziyaret edin.

Leidos 401K ile ne kadar eşleşir?

Leidos 401K Planı

A Yüzde 100 şirket eşleşmesi vergi öncesi ve/veya Roth vergi sonrası katkılarınızdan maaşınızın yüzde 5'ine kadar. Üç yıllık hizmet süresi boyunca şirket katkılarının hakedilmesi. Vergi öncesi, Roth vergi sonrası ve/veya geleneksel vergi sonrası katkılara izin verilir.

Öğrenim geri ödemesi 2020'de vergilendirilebilir mi?

İşvereniniz yıl boyunca sizin için eğitim yardımları için 5.250 dolardan fazla ödüyorsa, genellikle 5.250 doların üzerindeki tutar için vergi ödemeniz gerekir . İşvereniniz, gelirinize dahil etmeniz gereken tutarı maaşınıza dahil etmelidir (Form W-2, kutu 1).


Vergilerimde öğrenim ücreti geri ödemesini nasıl gösteririm?

İçinde TurboVergi , kimin ödediğine bakılmaksızın, 1098-T'de öğrenim ücreti ve harçlar için harcanan/faturalanan tutarı bildirmelisiniz. İşveren geri ödeme tutarı, İşveren yardım satırındaki Burslar/Hibeler ekranına girilmelidir.