lara jean stanford'a gidiyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dedrick Raynor
Puan: 4.5/5(6 oy)

Çift başlangıçta birlikte Stanford Üniversitesi'ne gitmeye karar verirken, Lara Jean kabul edilmediğini öğrendiğinde her şey değişir. ... Ancak, Chapel Hill'deki North Carolina Üniversitesi'ndeki kampüse aşık olduktan sonra, sonunda oraya gitmeye karar verir .

Lara Jean hangi üniversiteye gidiyor?

Yedek plan, Lara Jean'in Berkeley'e gitmesi (ki bu bir saat uzaklıktaydı), transfer olması ve Stanford'da Peter ile birlikte olmasıydı. Ancak kıdemli gezisinde NYC'ye aşık olduktan sonra, sonunda katılmayı seçti. NYU (Gen'in seçtiği okul).

Lara Jean Stanford'a girdi mi?

Bu kurgusal, koronavirüs içermeyen dünyada Peter, Stanford Class of 2025'e lakros oyuncusu olarak katılıyor ve kız arkadaşıyla üniversiteye gitmekten heyecan duyuyor - sadece, Lara Jean içeri girmiyor . ... Ve Lara Jean'in kabul durumunu kontrol ettiği başvuru portalı gerçek bir şey olmasa da, mütevazı bir girişim.Lara Jean ve Peter üniversiteden sonra birlikte mi kalacaklar?

Lara Jean ve Peter'ın ilişkisi To All The Boys: Always & Forever'da bitmesine rağmen, NYU'ya katılma kararının ardından ikili arasında giderek büyüyen bir uçurum oluşur. sonunda barışırlar . Peter, birbirlerinden ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, birbirlerini sevdikleri için denemeye değer olduğunu anlar.

Üniversitede Lara Jean ve Peter'a ne olur?

Peter lakros bursuyla giriyor ama Lara Jean reddediliyor . ... Lara Jean sonra Peter'la işi bitirir. Ancak, üniversite başlamadan önce, Lara Jean Peter'a, Peter'dan sadece ona değer verdiği için ayrıldığını ve onu hala sevdiğini açıklar. Sonsuza kadar birlikte kalacaklarından emin olarak tekrar bir araya gelirler.

Tüm Erkeklere: Her Zaman ve Her Zaman - Lara Jean, Peter'a Stanford'a Girmediğini Söylüyor

27 ilgili soru bulundu

Lara Jean bekaretini Peter'a kaptırır mı?

Söylenti doğru olmasa da, olumsuz itibar onu takip etti. Bekaretini birinci sınıfta kaybetti . Peter, Lara Jean'in ilk öpücüğüydü ve o sadece öpücükten sonra gelişen duygusal bağ yüzünden ona aşık oldu. Lara Jean koridorda Peter'ın kollarına atlıyor ve onu öpüyor.

Lara Jean üçüncü filmde bekaretini Peter'a mı kaptıracak?

Lara Jean, Always and Forever Lara Jean kitabında bekaretini Peter'a mı kaptırıyor? Hayır, Lara Jean ve Peter, üçüncü kitap Always & Forever Lara Jean'de işi yapmak için etrafta dolaşmıyorlar.

Lara Jean her zaman ve sonsuza kadar kiminle biter?

Daima ve Sonsuza Kadar, Lara Jean ile biter bir değişiklik Peter K. ve Lara Jean'in sözleşmesi ve üniversiteye gitmeden önceki gece yıldızlara bakarak tatlı bir gece. To All the Boys: Always and Forever bize geleceklerinden biraz daha fazlasını veriyor. Lara Jean ve Peter K.

Lara Jean ve Peter hala birlikteler mi?

teknik olarak evet , Lara Jean ve Peter filmin ortasında ayrılırlar. ... Ancak Peter, Lara Jean'in bunu Lara Jean'in hazır olduğu için değil, birlikte çok az zamanlarının kaldığına inandığı için yaptığını fark ettikten sonra, ondan ayrılmaya karar verir.


Lara Jean, Peter'a Stanford'a girmediğini mi söylüyor?

Peter Kavinsky. ... Peter Kavinsky. Always and Forever bu gizemi çözmeye çalıştığında Lara Jean sonunda Stanford'dan reddedildiğini itiraf etti ve Peter haklı olarak ona ondan 'çok daha akıllı' olduğunu söyler.

Lara Jean neden NYU'yu seçti?

İkili aynı üniversiteye gitmeyi planlamış olsa da Lara Jean, Kavinsky gibi Stanford'a girmedi. Bu, LJ'nin başlangıçta erkek arkadaşı için komşu bir Kuzey Kaliforniya okulu seçmesine yol açtı, sonunda NYU'ya gitmeye karar verdi. kampüsün sunduğu şeylere aşık olduktan sonra kendisi için .

4. Lara Jean filmi olacak mı?

Şu anda, cevap hayır . Unutma, bu bir üçleme. Üç kitap sadece üç film demek. 2018'de Book Riot ile yaptığı röportajda Han, Lara Jean'in hikayesinin (en azından sayfada) muhtemelen bittiğini doğruladı.

Lara Jean Berkeley'e giriyor mu?

Berkeley çok iyi bir okul ve Lara Jean'in kararı pek adil bir şekilde tarttığını düşünmüyorum. Always and Forever'da Lara Jean'in yaklaşık 10 yıllık planı hazır. ... Fakat Berkeley'e kabul ediliyor Özenle belirttiği gibi, Stanford'un kampüsünden sadece bir saat uzaklıktadır.


Peter ve Lara Jean filmde hiç birlikte yatarlar mı?

Balodan sonra Lara Jean, Peter'ı eve davet eder. ... Lara Jean'i geri kazanır (onu geri kazanmak için çok çalışma gerektirmiyor) ve ikisi filmin sonunda tekrar bir araya geliyor . İşte o zaman birlikte uyurlar.

Noah centineo kiminle flört ediyor?

Noah, model ve dudak kiti kraliçesi Kylie Jenner'ın en iyisi ile çıkıyor arkadaş Stassie Karanikolaou , 23. Çift çıkmaya başladıklarından beri ilişkilerini sosyal medyadan uzak tuttu, ancak geçen yıl Kylie ve arkadaşlarının Cadılar Bayramı partisinde öpüşüyor, el ele tutuşuyor ve çok yakından bakıyorlardı.

Lara Jean neden PS I love you'da Peter'dan ayrıldı?

Filmin zirvesinde, Lara Jean ve Peter ayrılırlar. Peter'ın, duygularını itiraf ettikleri gece onunla - onunla değil - gerçekten Gen'i beklediğini keşfettikten sonra okul kayak gezisi sırasında sıcak küvette birbirlerine.

Laura Jane kiminle çıkıyor?

Lara Jean aşık olduğunu anlar Peter ve onu geri kazanmak için koşar. Görünüşe göre, o da aynı şekilde hissetti ve Bellville'i onu bulmak için terk ettiğinde zaten dışarıda. Lara Jean filmin sonunda Peter'la buluşuyor ve eğer onu sevebileceği anlamına geliyorsa ona defalarca kalbini kırmasını söylüyor.


Peter LJ ile evlenir mi?

Film sırasında Peter ve Lara Jean'in düğünü değildi. Bunun yerine, babasının düğünüydü. Sadece alçakgönüllü bir şeydi, ama üç kızının da mutlu olduğu bir şeydi. Düğün sırasında, Lara Jean ve Peter tekrar bir araya geliyor .

Gen ve Lara Jean neden arkadaş olmayı bıraktı?

Liseye kadar Lara Jean Covey ile en iyi arkadaştı ama bir şişe çevirme oyunu sırasında 7. Sınıfta Lara Jean, Gen'in sevgilisi Peter'ı öptü , bu da Lara Jean ile olan arkadaşlığının bozulmasına neden oldu.

Peter, Lara Covey'e ne diyor?

Annesi Eve Song'u özlüyor ama aynı zamanda babasının yeniden evlenmesini istiyor, bunu Daima ve Sonsuza, Lara Jean'de yapıyor. O da 'olarak tanımlanır kolay aşık olan kız ', diğer insanlardan daha kolay ezilme eğilimine atıfta bulunur ve genellikle Peter Kavinsky tarafından 'ilginç' olarak adlandırılır.

Josh, Lara Jean'den hiç hoşlandı mı?

Josh ve Lara Jean çocukluklarından beri arkadaştırlar. Yıllarca Lara Jean, Josh'a aşık oldu Josh, Lara Jean'in ablası Margot ile çıktığı için karşılıksızdı. To All the Boys I've Before Loved Before'da Margot, Josh'tan ayrılır ve Lara Jean'in mektubunu aldıktan sonra ondan hoşlanmaya başlar.


Josh ve Margot tekrar bir araya geliyor mu?

Josh ve Margot iki yıldır çıkıyorlardı. Birbirlerini çocukluk günlerinden beri tanıdıkları için ilişkileri çok yakın olarak tanımlanıyor. ... P.S.'de Seni Hala Seviyorum, onunla geri dönmeye çalışıyor, ama resmen reddediyor sonsuza kadar ilişkilerini bitirmek .

Lara Jean ve Peter nerede yaşıyor?

Filmlerde, Lara Jean yaşıyor Portland, Oregon . Yine, yer zaman zaman belirtilir, ancak bu, franchise'ın önemli bir parçası değildir. Always and Forever'da Lara Jean ve Peter birlikte Stanford'a (Kaliforniya'ya) gitmeyi planlıyorlar.

Her zaman ve sonsuza dek Lara Jean son kitap mı?

Bu To'nun üçüncü ve son taksiti 15 Nisan 2014'te piyasaya sürülen Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere'nin ardından tüm Sevdiğim Erkekler dizisi ve P.S. I Still Love You, 26 Mayıs 2015'te vizyona girdi. ... İkinci kitap olan P.S.'nin film uyarlamasının doğrudan devamı niteliğinde. Seni hala seviyorum.

Noah centineo ve Lana Condor çıkıyorlar mı?

Netflix'in To All the Boys I've Loved Before'da oynadığından beri hayranlar, Lana Condor ve Noah Centineo'nun çıkıp çıkmadığını merak ediyor. Doğrusu onlar değil mi , ama Lara Jean ve Peter'a rakip olan süper sevimli bir dostlukları var.