l322 menzil gezicileri güvenilir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Conrad Zboncak
Puan: 4.9/5(35 oy)

ikisi de sorunsuz ve güvenilir , JLR ürünleri için. Diğer birçok ortak parça ile birlikte aynı yağ filtresini her ikisinde de kullanmak güzel. Geçmişteki otomobillerinizi görünce L322 ile hiçbir şey sizi şaşırtmaz. Ancak bunun hala bir Land Rover ürünü olduğunu unutmayın.

En güvenilmez Range Rover nedir?

Range Rover Sport en az güvenilir lüks SUV. Araç sahipleri bize arabalarının %40'ının arızalandığını ve bunların endişe verici derecede yüksek bir kısmının motor sorunları olduğunu söyledi. Üstyapı, motor ve motor dışı elektrik, fren ve süspansiyon ile ilgili sorunlar da vardı.

L322 Range Rover hangi yıl?

Range Rover (L322) (genellikle basitçe 'Range Rover' olarak bilinir), İngiliz otomobil üreticisi Land Rover'ın üçüncü nesil Range Rover modelidir ve orijinal olarak 'L30' kod adı altında geliştirilmiştir. L322 tanıtıldı 2001 ve on yılı aşkın bir üretim çalışması vardı.Güvenilir bir Range Rover var mı?

Range Rover güvenilirliği

Land Rover, birinci sınıf, şık 4x4'ler yapmakla ünlüdür, ancak güvenilirlik konusundaki zayıf sicilini inkar etmek yok yıllar. Şirket, eski modellerde bildirilen bazı büyük faturalarla birlikte, genellikle mal sahibi memnuniyet anketlerinin en alt sıralarında yer aldı.

Eski Range Rover'lar güvenilir mi?

Hem 3 yaş altı yepyeni modeller hem de 3 ila 8 yaş arası daha eski Range Rover modelleri kazanıldı düşük güvenilirlik derecesi , 5 üzerinden sadece 1 yıldız kazanıyor. Bu hayal kırıklığı yaratan puan, hem alıcılar hem de uzmanlar arasında düşük bir güven düzeyini gösteriyor.

Range Rover gerçek dünya incelemesi ve alıcı kılavuzu L322 TDV8

33 ilgili soru bulundu

Land Rover'ların çok fazla sorunu var mı?

Ortalama sorun sayısı 100 araç başına 133 idi. Land Rover için sonuçlar ne yazık ki, beklenenden çok daha yüksek 100 araçta 179 sorun gören marka, araç başına 2 sorunun hemen altında. Güvenilirlik söz konusu olduğunda, Land Rover için aslında pek bir şey değişmemiş gibi görünüyor.

Range Rover'ın ömrü ne kadardır?

Bir Range Rover sürebilir 150.000 ila 200.000 mil arasında kapsamlı bakım, düzenli servis ve muhafazakar sürüş alışkanlıkları ile. Yılda 15.000 mil olan yıllık kilometre bazında bu, arızalanmadan veya ekonomik olmayan onarımlar gerektirmeden önce 10 ila 13 yıllık hizmete eşittir.

Range Rover'ları tamir etmek pahalı mı?

Range Rover'lar genellikle diğer birçok lüks araç gibi bakım için daha pahalıya mal olur. Bakımı en pahalı arabalar için ilk 10'a girerler. ... Bakım maliyetleri için yılda yaklaşık 5.000 $ ödemeyi bekleyin ve yaklaşık 4.500 $ onarım .

Range Rover'ların hangi kilometrede sorunları var?

Yaklaşık 100.000'de bu torbalar arızalanmaya başlar ve hava sızdırmalarına ve tamamen etkisiz hale gelmelerine neden olur. Bu, neredeyse tüm Range Rover sahiplerinin kilometreleri arttığında şikayet ettikleri bir sorundur ve eğer düzgün bir şekilde ele alınmazsa, bu aynı zamanda kullanılmış Range Rover alıcılarının da uğraşmak zorunda kalacağı bir sorundur.


Satın almak için en iyi ikinci el Land Rover hangisidir?

En İyi 10: En iyi kullanılan Land Rover'lar

 • Range Rover Spor. ...
 • Land Rover İleri Kontrolü. ...
 • Land Rover İleri Kontrolü. ...
 • Land Rover Discovery Serisi 1. ...
 • Land Rover Discovery Serisi 1. ...
 • Land Rover Defender 110 Damper. ...
 • Aşırı ispinoz Range Rover. ...
 • Aşırı ispinoz Range Rover.

Hangi Range Rover motoru en iyisidir?

5.0 litrelik V8

Sesten bahsetmişken, V8 benzinli motor, bazıları bununla ilgilenmese de, serinin en arzu edilen ve gırtlaktan gelen sesine sahiptir. Aynı zamanda en iyi performans sergiliyor. Biri 525HP ve 625Nm, diğeri şaşırtıcı 565HP ve 700Nm torka sahip iki model var.

Kullanılmış bir Range Rover Sport satın almaya değer mi?

Sport'u kullanmak harika olsa da, ödevinizi yapmazsanız sahip olmak bir kabus olabilir. Birçoğu, düşük güvenilirlikten mustariptir ve yüksek işletme maliyetlerini azaltmak için yapabileceğiniz çok şey vardır: susuz kalan motorlar, yakıt ve yol vergisi için çok fazla harcama yapacağınız anlamına gelir. Fakat Spora olan talep hala güçlü .

Hangi Range Rover en iyisidir?

Hindistan'daki En İyi Land Rover Arabaları aşağıdadır.

 • Land Rover Range Rover.
 • Land Rover Range Rover Velar.
 • Land Rover Range Rover Evoque.
 • Land Rover Range Rover Sport.
 • Land Rover Keşfi.
 • Land Rover Discovery Spor.
 • Hindistan'daki Diğer Modellerin En İyi Arabaları:


Şimdiye kadarki en güvenilmez araba nedir?

İçindekiler

 • 4.1 VAZ-2101/Lada Riva/Zhiguli (1970–2013)
 • 4.2 AMC Gremlin (1970–78)
 • 4.3 Chevrolet Vega (1971–77)
 • 4.4 Ford Pinto (1971–80)
 • 4.5 Morris Yat Limanı (1971–80)
 • 4.6 Opel HC Viva 'Firenza' (Kanada) (1971–73)
 • 4.7 Lancia Beta (1972–84)
 • 4.8 Reliant Robin/Rialto (1973–2002)

En güvenilmez araba markası nedir?

Bunlar 2021'de En Az Güvenilir 10 Araba Markası (Ve Onları Oraya Getiren Arabalar)

 • 3 VW. VW Medya aracılığıyla.
 • 4 Mini. Via: BMW Grubu. ...
 • 5 Ford. Ford aracılığıyla. ...
 • 6 Cadillac. Via: Media.cadillac.com. ...
 • 7 Mercedes-Benz. Gönderen: Mercedes. ...
 • 8 cip. WaterfrontJeepBlog.com aracılığıyla. ...
 • 9 Volvo. filonews.co.uk üzerinden. ...
 • 10 Chevrolet. 2011 Chevrolet Aveo RS gösteri arabası. ...

İnsanlar neden bu kadar güvenilmezlerse Land Rover'ları satın alıyor?

Land Rover'ın tüm arabaları güvenilmez değildir, ancak modellerinin çoğunun sahiplerine göre o kadar güvenilir olmadığı bir gerçek . ... Güvenilirlik, Land Rover'ların pek tercih edilmemesinin nedenlerinden biri, diğeri ise lüks bir otomobil markası olması ve insanların çok para ödemesi gerçeği.

Range Rover'lar yüksek kilometre ile iyi mi?

Bazı tüketici geri bildirimlerine göre, birçok Range Rover 100.000 km'den uzun süren arabalar Hatta bir o kadar mil ile satılık birçoğunu bile bulabilirsiniz, ancak onları oraya götürmenin maliyeti muhtemelen farklı bir hikaye.


200 bin milin üzerinde bir Range Rover almalı mıyım?

Ayrıca kilometreyi de düşünmek istersiniz. Bazı uzmanlar hala 100.000 milden fazla kullanılmış Land Rover arabalarından uzak durmayı önerse de, bu uyulması zor bir kural değil. Aslında, bir araca iyi bakılmış ve bakım yapılmışsa, mükemmel bir satın alma olabilir.

Range Rover'lar değerlerini koruyor mu?

Bir Land Rover Range Rover 5 yıl sonra %63 değer kaybeder ve 5 yıllık yeniden satış değeri 55.784 $ olur. Yeni veya kullanılmış bir Range Rover satın aldığınızda, ÇOK FAZLA para kaybetmeyi bekleyebilirsiniz. Bir tane olması gerekiyorsa ve büyük bir banka hesabınız varsa, peki, geri durma .

Range Rover'ın bakımı zor mu?

Sadece birkaç dolara mal olmakla kalmıyorlar, aynı zamanda her yıl daha pahalıya mal oluyorlar. bakımda Toyota 4Runner gibi daha güvenilir bir arazi SUV'sinden daha iyidir. Land Rover'lar bir bakım kabusu olma eğilimindedir.

Range Rover için yağ değişimi ne kadar?

Land Rover'da yağ değişimi ne kadardır? Kısa cevap, bağlı olduğu, ancak normalde çalıştığıdır 330 ile 345 dolar arasında . Tipik Land Rover yağ değişim maliyeti, aracınızın planlı bakımına yansıtılır.


Range Rover'ların ne sıklıkla servise ihtiyacı var?

Land Rover'ınızın bakımını yapmanızı öneririz her 10.000 mil veya yılda en az bir kez, hangisi önce gelirse.

2006 Range Rover'ların bakımı pahalı mı?

bu ortalama yıllık onarım maliyeti 1.258 $ bu da sahip olma maliyetlerinin düşük olduğu anlamına gelir. Onarımlar daha sıktır ve ortalama bir arabadan daha ağır olma olasılığı daha yüksektir, bu da Range Rover için daha büyük onarımlar bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

En güvenilir Land Rover hangisi?

bu Range Rover , Range Rover Velar ve Range Rover Sport 100 üzerinden 49 genel puana sahiptir. Range Rover 100 üzerinden 78 puanla en iyi yol testi puanına sahiptir. Onu 76 puanla Range Rover Velar ve yakından takip ediyor. 72 ile Range Rover Sport.

Land Rover'lar neden bu kadar değer kaybediyor?

Neden Değer Kaybettiler

Onlar çok pahalı çünkü tamir ve bakım için bir kol ve bir bacağa mal oluyorlar. . Bu güvenilmezlik, bakım maliyetinin Land Rover sahipliğinin en büyük giderlerinden ve en az çekici yönlerinden biri olduğu ve aynı şekilde bu kadar çabuk değer kaybetmesinin nedeni olduğu anlamına gelir.