Kyle Brandt gerçek dünyada mıydı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dasia Swaniawski DDS
Puan: 4.8/5(20 oy)

Kyle Robert Brandt (24 Ocak 1979, Hinsdale, Illinois doğumlu) Amerikalı bir televizyon sunucusu, medya kişiliği ve aktördür. ... Ayrıca NBC pembe dizisi Days of Our Lives'da Philip Kiriakis'i canlandırması ve MTV'nin reality televizyon dizisi The Real World: Chicago'da başrol oynamasıyla tanınır.

Kyle Brandt şimdi nerede?

o şu anda NFL Ağı'nda Günaydın Futbolu'nun ev sahibi ve konukların Aaron Rodgers, Keegan-Michael Key, Erin Andrews ve Guy Fieri'nin de yer aldığı The Ringer ve Spotify aracılığıyla erişilebilen hibrit trivia-ve-röportaj podcast'ine ev sahipliği yapıyor.

Kay Adams'ın maaşı ne kadar?

Kay Adams yılda ne kadar kazanıyor? Tahmini olarak kazandığı tahmin edilmektedir. yılda 80.000 dolar NFL Ağında bir GMFB sunucusu olarak.Günaydın futbolu tüm yıl boyunca geçerli mi?

Günaydın Futbolu, NFL Network'ten günlük bir sabah programıdır. NFL'nin yıl boyunca hayranları kapsama alanı . Günlük gösteriye ek olarak, Good Morning Football ayrıca Apple Podcast'ler veya Spotify aracılığıyla erişilebilen bir podcast'e sahiptir.

Peter Schrager ne oldu?

Peter olarak hizmet vermeye devam ediyor FOX Sports 1 için ulusal bir muhabir , FOXSports.com için kıdemli bir NFL yazarı ve FOX Sports için bir NFL yan muhabiri. Daha önce Showtime's Inside the NFL'de çalıştı ve geniş alıcı Victor Cruz ile birlikte 'Out of the Blue'nun yazarlığını yaptı.

Kyle Brandt Gerçek Dünya Görev Süresini Açtı #GoodMorningFootball

22 ilgili soru bulundu

Kyle Brandt bir Bills hayranı mı?

Brandt hayran değil geleneksel anlamda. Faturalar kaybederse, ertesi gün hayal kırıklığına uğramış veya sinirli bir şekilde rapor vermeyeceğini çünkü kazanan takımın destekleyecek oyuncuları olacağını kabul ediyor.

Kyle Brandt bir Browns hayranı mı?

NFL Ağı

Good Morning Football'da geçirdiği süre boyunca Brandt, özellikle Buffalo Bills lehine hype videolarıyla tanındı ve Cleveland Browns .

Günaydın futbolu ne zamandır devam ediyor?

Good Morning Football, New York'ta ortaya çıkan ilk NFL Network programıdır. ağın 2003'teki lansmanından bu yana . Gösterinin prodüksiyonunu Sony Pictures Television'dan Embassy Row yürütürken, CEO Michael Davies baş yapımcı olarak görev yapıyor.

Kyle Brandt, Days of Our Lives'da kimi oynadı?

Kyle Brandt (24 Ocak 1979; Hinsdale, Illinois) Amerikalı televizyon ve radyo sunucusu, medya kişiliği ve The Jim Rome Show'un baş yapımcısıdır. O da tasvir için bilinir Philip Kiriakis Hayatımızın Günleri dizisinde.


Peter Schrager kiminle evli?

Erica Tracey Hirshfeld'in fotoğrafı. ve Peter Jordan Schrager, Cumartesi akşamı Pikesville, Md.'deki Woodholme Country Club'da evlendiler.

Kay Adams nerede yaşıyor?

Şikago, Illinois , BİZ.

Peter Schrager NFL'de oynadı mı?

NFL'ye ek olarak Peter, FOX için Olimpiyatlar ve NBA'de yer aldı ve GQ'ya sık sık katkıda bulundu.

Buffalo Bills'in oyun kurucusu kim?

Buffalo Bills oyun kurucu Josh Allen Maç sonrası düzenlediği basın toplantısında Wild Card Weekend'in Houston Texans'a yenilmesindeki performansını yansıtıyor.


Günaydın futbolundaki siyah adam kim?

Nate Burleson . Nathaniel Eugene Burleson (19 Ağustos 1981 doğumlu) Kanada doğumlu bir televizyon sunucusu, Amerikan futbolu yorumcusu ve eski geniş alıcıdır.

Günaydın futbol stüdyosu nerede?

Embassy Row tarafından üretilen Good Morning Football, 1 Ağustos 2016'da çıkış yaptı ve taşınmadan önce New York City'deki CBS Studios'ta yayınlandı. Times Meydanı .

Kay Adams kiminle çıktı?

Bir söylentiye göre Kay Adams bir noktada bir futbol yıldızıyla çıkıyordu. 2015 yılında, Kay Adams'ın NFL ile çıktığı söylentileri dolaştı. oyuncu Danny Amendola Bu süre zarfında New England Patriots için oynayan. İkili, 2015 Super Bowl sırasında bir grup arkadaşıyla birlikte görüntülendi.