tain tıbbi bir terim midir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Clementina Stoltenberg
Puan: 4.3/5(70 oy)

Kusur, perineyi (insan vücudunun testisler veya vajina ile anüs arasındaki bölgesi) belirtmek için kullanılan bir terimdir. Bu dönem tıbbi terminolojide temeli yoktur ve çoğu zaman açık saçık ve hafif müstehcen olarak kabul edilir.

- lekelemek için uygun kelime nedir?

İnsan anatomisinde, perine 'Leke', 'grundel' veya 'gooch' olarak da adlandırılan , genellikle hem erkeklerde hem de kadınlarda pubik simfiz ve koksiks arasındaki yüzey bölgesi olarak tanımlanır.

Gooch'un tıbbi terimi nedir?

perine . Posterior skrotum veya vajina ile anal sfinkter arasındaki mukokutanöz doku.Kusur kelimesi argo mu?

ya da t'aint. isim Argo: Kaba . testisler veya vulva ile anüs arasındaki alan; perine.

Gooch nedir?

Filtreler. (argo) perine . isim. 1.

Kusur - Tıbbi Tanım

16 ilgili soru bulundu

Erkekler neden Gooch'larına dokunulmasını sever?

bu perine : Toplarla poposu arasındaki deri parçasıdır. Bu bölge onun boşalma kaslarını içerir, bu yüzden onlara masaj yaptığınızda orgazmı daha da yoğun hale getirebilir.

Gooch vücut parçası nedir?

Gooch için argo perine veya genellikle bir erkekte anüs ve cinsel organlar arasındaki alan. Ayrıca bazen Güney Kaliforniya'nın Laguna Beach bölgesinde mükemmel veya harika için argo olarak da bulunabilir.

stank lekesi ne demek?

Toplar ve göt deliği arasındaki o deri lekesi . beni hatırla şifreyi sıfırla. Stank Taint Facebook'ta. Powered by MaryTTS Nasıl telaffuz edilir, tanımı Vikisözlük sözlüğüne göre. 4.

Bir leke örneği nedir?

Bozulma, rezillik, kötülük vb. izi. Leke, bir şeyi çürütmek veya necis hale getirmek olarak tanımlanır. lekelemek için bir örnek bir teröristin kamu su kaynağına kimyasal madde koyması için . Bir lekenin tanımı, bir şeyi bozan veya istenmeyen bir şey yapan şeydir.


İngiltere'de leke ne anlama geliyor?

fiil [ T ] /teɪnt/ uk. /teɪnt/ bir şeyi bozmak veya ona hoş olmayan bir nitelik vermek : İtibarı mali skandal tarafından kalıcı olarak lekelendi.

İdrar yaparken neden lekem yanıyor?

İnterstisyel sistit – İnterstisyel sistit, mesanenizde ağrı ve baskıya neden olabilen uzun süreli bir durumdur. Perine ağrısı neden olabilir pelvik sinirlerinizin arızası . Vücudunuz, mesaneniz dolu olmasa bile tüm gün ve gece idrara çıkmanız gerektiğini söyler.

Daraltılmış Gooch nedir?

Perineal iniş, perine sarkmaları (şişkinler) veya pelvisin kemikli çıkışının altına iner. Perine inişi, kronik kabızlığı olan hastalarda sıklıkla kronik zorlanma ile ilişkilidir.

Gooch suyu nedir?

Doğal yağlar ve içeriklerden oluşan King of the Crawl Gooch Juice, ıstakozları, yengeçleri ve pelajik av balıklarını çekmek için mükemmel koku . Bu güçlü formül, hem tuzlu hem de tatlı suda çember ağ veya olta ve makara balıkçılığı ile şansınızı artıracaktır. Gooch, 16 Fl'de mevcuttur. oz.


Leke bir bulamaç mı?

Fiiller olarak slur ve taint arasındaki fark

bu mu slur hakaret veya hafif leke (l) veya (l) (bir şey) harici bir (l) ile iken, (l) veya (l) veya kusur, bir mızrak olarak kırmadan zarar vermek olabilir; ayrıca, bir mızrak gibi kırmak için, ancak genellikle şövalye olmayan veya bilimsel olmayan bir şekilde.

birini lekelemek ne demek?

1 : kirletmek ahlaki olarak: kıskançlıkla lekelenmiş yozlaşmış burs. 2: çürüme ile etkilemek: bozulmak. 3: Önyargı ile lekelenmiş kötü kişilere hafifçe dokunmak veya etkilemek.

Kusurunuz acıyorsa bu ne anlama gelir?

Bu bölge birkaç sinir, kas ve organın yakınındadır, bu nedenle ağrı hissetmek nadir değildir. senin perine . Yaralanmalar, idrar yolu sorunları, enfeksiyonlar ve diğer durumlar perine ağrısına neden olabilir.

Kubernetes'te kusur nedir?

Düğüm yakınlığı, onları bir dizi düğüme çeken (bir tercih ya da zorunlu bir gereklilik olarak) Pod'ların bir özelliğidir. kusurlar tam tersi -- bir düğümün bir dizi bölmeyi itmesine izin verirler . Kusurlar ve toleranslar, bölmelerin uygun olmayan düğümlere programlanmamasını sağlamak için birlikte çalışır. ...


Tüylerimi koparmak ne anlama geliyor?

koparma veya epilasyon, tüyleri cilt yüzeyinin altındaki kökünden alır .

Grundle tereyağı nedir?

Bu deri şeridi ter biriktirir, ancak kaçacak yeri olmadığı için ter kalınlaşır ve '' olarak bilinen yağlı bir film oluşturur. ördek yağı ' veya 'grundle tereyağı.' Yeterli banyo alışkanlığı olmadan, lekenizin üzerine bu tortuyu çıkarmak için bir elektrikli yıkayıcı gerektiren bir örtü oluşturabilirsiniz.

Benim lekem neden çiğ?

Akut kaşıntı (kaşıntı) neden olabilir kontakt dermatit , örneğin yeni bir çamaşır deterjanı veya sabundan veya mantar veya bakteriyel enfeksiyonlardan. Ağda yanıkları ve tıraş yaralanmaları da duruma neden olabilir.

Erkek arkadaşımı delirtmek için nasıl öperim?

Bir erkeği mükemmel bir şekilde nasıl öpersiniz?

  1. Boynundan nefes alın ve Ellerinizi Hareket ettirin. İlk hareketi yapmadan önce, boynundan biraz nefes alın ve geri çekin. ...
  2. Bırakın Liderliği O Alsın. ...
  3. Gasp için çabalayın. ...
  4. Oldukça Kısa Tutun. ...
  5. Öpüşmekten daha fazlasını yapın. ...
  6. Bazı Vücut Temaslarına İzin Verin. ...
  7. Başınızı Esnek Tutun. ...
  8. Hareketlerine Dikkat Edin.


Kadın vücudunun hangi bölgesi erkekleri en çok tahrik eder?

Erkek katılımcıların yaklaşık yarısı (yüzde 46) yüz bir kadının en çekici özelliği olarak. Bunu popo (yüzde 18), saç (yüzde 11) ve bacaklar (yüzde 9) izledi.

Erkekler nerede öpülmekten hoşlanır?

Dudaklarına odaklanırken vücudunun senin aşkını isteyen diğer kısımlarını da görmezden gelme. Peki erkekler nerede öpülmekten hoşlanır? kolayca açabilirsiniz erkeğinin ensesini ve sırtını öperek . Ense ile başlayın ve sırtına kadar inin.

Rektosel ile nasıl kaka yaparsınız?

Kilonuzu normal tutarak ve tuvaleti zorlamadan rektoselinizdeki baskıyı azaltmaya çalışın. Dışkınızı yumuşak ve hacimli tutun bu yüzden geçmek daha kolaydır. Diyetinizde bol miktarda lif yardımcı olabilir. Her gün bir poşet lif tozu (Fybogel gibi) de faydalı olabilir.

Ameliyatsız bir sarkmayı nasıl düzeltirsiniz?

Sarkma için cerrahi olmayan iki seçenek: pelvik taban kas eğitimi (PFMT) ve vajinal peser . PFMT, hafif prolapsus için etkili olabilir, ancak genellikle orta ve ileri prolapsus için başarılı değildir. Sarkma için cerrahiye ana alternatif vajinal bir peserdir.