Kurye kasadan mı geldi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bertram Greenholt
Puan: 4.5/5(66 oy)

Kurye ve Seçilmiş Kişi, Fallout serisinin ana karakterleridir. olayları başlatmamak oyunun bir kasadan.

Kasa Sakini Kurye mi?

Fallout:NV'de Courier efsanevi kasa 13 Envanterinde Vault Dweller'ın kostümü, hemen başında.

Kurye neden tonoz takım elbise giyer?

House'un New Vegas'ı oluşturmak için bir üs olarak kullandığı Vault 21'di ve bundan ve oyunun gerektirdiği New Vegas savaşından, çorak araziyi şekillendiren işte o Vault. Çevresine dayalı bir Kasa şans fikri ve neredeyse hesaplanamaz oranlar Kurye onun sembolünü alır, 21.Kurye, Vault 13 Kantinini nasıl aldı?

Konum. Başlangıçta, bu kantini edinmenin tek yolu, ön siparişe özel Classic Pack ile birlikte gelen kodu kullanarak . Artık Courier's Stash eklentisini satın alarak da edinilebilir.

New Vegas'tan sonra Kurye'ye ne oldu?

House'un koruması altındaki Benny, Kurye'yi durdurdu, iki kez kafalarından vurdu ve Goodsprings Mezarlığı'na gömdü. . Kurye, Bay House'un kontrolü altındaki bir Securitron olan Victor tarafından mezarlarından çıkarıldı.

Yalnız Yol 4. Bölüm: Kuryenin Geçmişi - Fallout New Vegas Lore

27 ilgili soru bulundu

Hangi Fallout New Vegas sonu canon?

Yerleşik bir kanon sonu yok . Ve öyle bile olsa, bitiş, 'x fraksiyonunun' barajı sonsuza kadar değil, on yıllarca tutacağını belirtir. Sonların hiçbiri NCR ve Legion'ın neslinin tükenmesine neden olmaz, bu yüzden Courier işini yaptıktan çok sonra muhtemelen bir mücadelede sıkışıp kalırlar. Yerleşik bir kanon sonu yok.

Vault 13 Kantininin amacı nedir?

Kantin Kuryenin envanterinde olduğu sürece, her beş dakikada bir ondan bir yudum alacaklar, 15 HP geri yüklemek ve Dehidrasyonu 25 azaltmak hardcore modunda. Bu olduğunda, bir ekran bildirimi oyuncu karakterine bildirecektir.

Apps Kasası 13'ün deneyi neydi?

Kasa 13 (önceki değeri) Toplumsal Koruma Programı için bir kontrol grubu Dick Richardson'a göre, deneklerin Enclave tarafından ihtiyaç duyulana kadar mühürlenmesi amaçlandı. Ancak Fallout İncil'e göre, Vault 13'ün amacı, uzun süreli izolasyon çalışması olarak 200 yıl boyunca kapalı kalmaktı.

Vault 13 Kantininin kullanımı nedir?

Forumlar: Dizin > Fallout: New Vegas oyun yardımı > Vault 13 kantinini nasıl kullanıyorsunuz? Ayrıca sizi yeniden nemlendirmenin yanı sıra sağlığı da geri kazandırır . Her 5 dakikada bir gerçekleşir ve 15 sağlığı geri kazandırır ve dehidrasyonu 25 oranında azaltır.

1 kasa var mı?

Vault 1, Vault-Tec Corporation tarafından geliştirilen Vault serisi serpinti sığınaklarından biridir. Büyük Midwest Commonwealth .

House neden Vault 21'i doldurdu?

House, Vault'a şunu emretti: betonla doldurulmak . Ancak Sarah ve Sheldon Weintraub'un isteği üzerine, bazı üst katları olduğu gibi bıraktı ve Sarah'nın orada bir otel kurmasına izin verdi, bu da Vegas'ın büyüyen ekonomisi için başka bir gelir kaynağı haline geldi.

Vault 106 ana anahtarı ne işe yarar?

İki Vault 106 ana anahtarı vardır (ki bunlar gözetmenin ofisinin kapısını açabilir ).

Hangi kasadan seçilmiş?

Seçilmiş Kişi atalarının hakkını alır Kasa 13 Arroyo köyünün yaşlısı tarafından kendilerine verilen bir Deneme Tapınağı görevi ile takım elbise.

Kasa sakini kaç yaşında?

Miras. Kasa Sakini 67 yaşında köyü terk ettiklerinde.

Fallout 1'de kaç yer var?

Fallout'ta toplam 12 konum . Fallout 2'de toplam 21 konum var. Fallout Tactics'te toplam 26 konum ve 29 rastgele karşılaşma var.

Deathclaw'lar kör mü?

kör ölüm pençesi

Rağmen göremezler , tehditlerin varlığına karşı uyanık olmaları, aslında yakındaki tüm diğer ölüm pençelerini hedeflerinin konumu hakkında uyaracaktır.

Fallout New Vegas'ta zehiri nasıl tedavi edersiniz?

Zehir ile tedavi edilebilir bir panzehir iksiri veya dinlenme ile , zehir bir süre sonra oyuncu karakterin sisteminden çıkacağından. Snakeater ve Vault City Inoculations avantajları Poison Resistance'ı değiştirir.

GTA 5'in kanon sonu nedir?

GTA 5'in sonunda, antagonistler Steve Haines ve Devin Weston, Franklin'den Trevor'ı ve Michael'ı öldürmesini ister . ... Buna ek olarak, en ayrıntılı içeriğe sahip son olması gerçeği, çoğu hayranını C'nin GTA 5'in kanonik sonu olduğuna ikna etti. Ancak C seçeneğine işaret eden birkaç somut kanıt daha var.

Yes Man kanonu bitiriyor mu?

Evet Adam gerçekten Canon'dur

Kurye sürekli olarak Vault 21 Tulum giyiyor olarak tasvir edilir. Vault 21'in arka planı, anarşist bir toplumu yansıtır, bu da muhtemelen Yes Man sonunun (kısmen anarşi olan) bununla sembolize edildiği anlamına gelir.

Yes Man'in sonu iyi mi?

Bu mümkün olan en tarafsız son . Hem iyi grup hem de kötü Lejyon olarak görülebilecek NCR gitti ve bunun Mojave için doğuracağı sonuçlara Bay House'a değil, tamamen Kurye'ye kalmış. İyiye doğru eğildiğini düşünüyorum ama genel olarak nötr olarak da görülebilir.

New Vegas'ta katılmak için en iyi hizip hangisidir?

Sezar'ın Lejyonu Katılmak için tartışmasız en iyi gruptur, çünkü kendinize beyhude bir erdem işaretiyle onların ellerinde ölmekten çok daha iyi bir şey yapabilirsiniz, çünkü onların saflarında yükselmek çok daha iyi olabilir.