Sonsuz dünyalarda krizi izlemek zorunda mıyım?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Zackery Harris
Puan: 4.5/5(63 oy)

Tüm bölümler şu anda ABD'de şu anda izlenebilmektedir: Netflix , HBO Max ve Amazon Prime Video'da bulunan Batwoman hariç.

Crisis on Infinite Earths'ü atlayabilir miyim?

Crisis on Infinite Earths, Arrowverse'in yıllık geçişlerinin altıncısıdır. ... Geçişle ilgilenmeyen izleyiciler, etkilenen bölümleri kolayca atlayabilir ve çok önemli bir şeyi kaçırmayın.

Tüm Crisis on Infinite Earths'ü izlemek zorunda mıyım?

Arrowverse'in hangi bölümlerini izlemeniz gerektiğini öğrenin

Crisis on Infinite Earths'ün tamamı şimdi yayınlandı, ancak her bölümü sırayla izlemek biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu bağımsız bir dizi değil; izleyiciler yakalamak için çeşitli gösteriler arasında atlamak tüm beş bölüm.Batwoman for Crisis on Infinite Earths'ü izlemek zorunda mıyım?

Sonsuz Dünyalarda Kriz izle: 2. bölüm - Batwoman

Maalesef artık The CW'de ücretsiz olarak sunulmuyor, bu yüzden en iyi seçeneğiniz bölümü satın almak Amazon Prime Video'da – ve neyse ki Crisis on Infinite Earths'ün bedelini ödemeniz gereken tek bölümü bu.

Kriz Sonsuz Dünyalar için Kara Şimşek izlemek zorunda mısınız?

Black Lightning'in Earth Crisis bölümü, Crisis on Infinite Earths olayını oluşturan beş bölümün bir parçası değil, doğrudan Üçüncü Bölümden önce geliyor. Geçişi takip etmek için Supergirl, Batwoman, The Flash, Arrow ve Legends of Tomorrow izlemeniz gerekiyor, ancak Kara Yıldırım zorunlu değil .

Sonsuz Dünyalarda Kriz İzlemeden Önce Bunu İzleyin

41 ilgili soru bulundu

Netflix'te DC'yi hangi sırayla izlemeliyim?

2017/2018 Yılı CW DC serisinin kronolojik sıralaması

 1. Süper Kız – 3.01.
 2. Flaş – 4.01.
 3. Yarının Efsaneleri – 3.01.
 4. Ok – 6.01.
 5. Süper Kız – 3.02.
 6. Flaş – 4.02.
 7. Yarının Efsaneleri – 3.02.
 8. Ok – 6.02.

Krizden sonra hala çoklu evren var mı?

Arrowverse Çoklu Evreni Krizden Sonra Hala Var mı? çoklu evren Krizden sonra hala var. Anti-Monitor çoklu evreni yok ettikten ve onu anti-madde ile değiştirdikten sonra, Paragonlar yeni bir çoklu evren yaratmayı başardılar.

Crisis on Infinite Earths kaç bölüm?

Mayıs 2019'da Pedowitz, The CW'nin ön sunumunda crossover'ın The Flash, Arrow, Supergirl, Legends of Tomorrow ve Batwoman'ı içereceğini duyurdu. beş bölüm 2019'un sonlarını ve 2020'nin başlarına yayılan etkinlik.

Dünya Bölüm 4'te bir kriz mi var?

'Crisis on Earth-X, Part 4' üçüncü sezonun sekizinci bölümü DC'nin Legends of Tomorrow dizisi ve genel olarak kırk birinci bölüm. 28 Kasım 2017'de yayınlandı.


Crisis on Infinite Earths Netflix'te mi?

Bunun yerine, seri, Kriz aleminiz için ihtiyaç duyacağınız HBO Max'te özel olarak mevcuttur. Netflix'e yeni sezonlar geliyor The CW'nin DC programından sezon finallerinin yayınlanmasından yaklaşık bir hafta sonra. Bu, Haziran 2020'ye kadar geçiş etkinliğini izlemenin Netflix'te özellikle zahmetli olduğu anlamına geliyor.

Batwoman neden Netflix'te yok?

Netflix'te yayınlanabilecek pek çok harika şov var, ancak ne yazık ki, Batwoman onlardan biri değil . Newsweek tarafından bildirildiği üzere, CW'nin Netflix ile şu anda ağda yayınlanan ve 2019-2020 TV sezonlarından önce yayınlanan her senaryoyu kapsayan bir akış anlaşması var.

Krizden sonra sadece bir dünya mı var?

Yani tüm CW [süper kahraman] şovları aynı Dünya'da olacak. ... Crossover'ın dayandığı orijinal Crisis on Infinite Earths çizgi romanı, çoklu evreni yok etti ve geride bıraktı. sadece bir Dünya var , ancak Arrowverse bu örneği takip etmedi.

Çoklu evrenden neden kurtuldular?

O zamanlar, DC Comics'in genişleyen çoklu evreni ile sürekliliği çok karmaşık olarak kabul edildi (DC'nin baş rakibi Marvel'in uğraşmak zorunda olmadığı bir şeydi) ve orijinal Crisis on Infinite Earths'ün misyon ifadesi tam olarak şöyleydi: çoklu evreni tek bir tekil olarak daraltarak DC Evrenini basitleştirmek için ...


Çoklu evren var mı?

Durduğu gibi, çoklu evren, şu anki bilimsel gerçeklik anlayışımızın dışında var . ... Bu, Evrenimizin çok sayıda, hatta muhtemelen sonsuz evrenin bulunduğu çok daha büyük bir çoklu evrende yalnızca küçük bir evren olabileceği anlamına gelir.

DC 2020'yi hangi sırayla izlemeliyim?

DC'nin Arrowverse TV şovları sırayla nasıl izlenir

 1. 1. Dalga: Ok sezonları 1 ve 2.
 2. 2. Dalga: Ok ve Flaş.
 3. 3. Dalga: Yarının Efsanelerine Hoş Geldiniz.
 4. 4. Dalga: İstila!
 5. 5. Dalga: Kara Şimşek çakıyor!
 6. 6. Dalga: Başka Dünyalar.
 7. 7. Dalga: Sonsuz Dünyalarda Kriz.

DC filmlerini ve şovlarını hangi sırayla izlemeliyim?

DC filmleri sırayla nasıl izlenir – yayın sırası

 1. Çelik Adam (2013)
 2. Batman v Superman: Adaletin Şafağı (2016)
 3. İntihar Kadrosu (2016)
 4. Harika Kadın (2017)
 5. Adalet Birliği (2017)
 6. Aquaman (2018)
 7. Shazam! ( 2019)
 8. Yırtıcı Kuşlar (2020)

Hangi DC şovları bağlı?

Yedi televizyon dizisi Arrowverse serisinin büyük kısmını oluşturuyor: Arrow, The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow, Black Lightning, Batwoman ve Superman & Lois , iki web dizisi ile birlikte, Vixen ve Freedom Fighters: The Ray.


Nash çoklu evreni nasıl yok etti?

Nash'in kapıyı açması nedeniyle Anti-Monitor serbest bırakıldı ve Anti-Monitor Krizi başladı. Çoklu evrende sayısız evreni yok etmeye başladı. Topu etkinleştirdikten sonra, antimadde süpürüldü sayısız topraklar aracılığıyla ve neredeyse hepsini yok etti.

Marvel'da çoklu evreni kim yok etti?

7 KAPTAN MUHTEŞEM

Orijinalin kozmik olarak farkında olan oğlu Kaptan Marvel tüm çoklu evreni yok edecek kadar güçlü olduğunu kanıtladı. Muazzam güçleri tarafından zihinsel olarak dengesiz hale getirilen Genis-Vell, kozmik varlıklar Entropy ve Epiphany tarafından tüm yaratılışı yok etmek üzere manipüle edilir.

Dünya 666 yok edildi mi?

Dünya-666 (önceki değeri) Anti-Monitor Krizi sırasında antimadde tarafından yok edildi .

Krizden sonra kaç Dünya var?

Sonsuz Krizden sonra ana Evrene bir şey olursa, tüm Çoklu Evrenin de etkilenebileceği, yeni bir Çoklu Evrenin etkilenebileceği belirlendiğinden beri. 52 dünya da yeniden yaratıldı. Bu yeni Çoklu Evren, Yeni 52 olarak adlandırılıyor.


Krizden sonra Dünya 1'e ne oldu?

Krizden Sonra, Earth-Prime'a inen herhangi bir doppelgängers sonunda nörolojik dejenerasyondan ölür çoklu evren anomalisi nedeniyle.

Dünya 38 geri gelecek mi?

Earth-38, antimadde tarafından yok ediliyor 2019'da Anti-Monitor tarafından gönderilen bir antimadde dalgası bu Dünya'yı yok etti; ancak, Lena Luthor ve Dünya-1'in kahramanlarının yardımıyla, Dünya-38'in kahramanları, 3 milyar nüfusu Dünya-1'e tahliye etmeyi başarır.

Batwoman dizisi Netflix'te mi?

Ancak, CW'lerden üçü diziler bir kez Netflix'e gelmeyecek bitiş. CW'nin Netflix ile olan anlaşması, 2019-20 TV sezonlarından önce başlayan ve şu anda ağda yayınlanan her senaryolu şovu kapsıyor. ... Ancak Netflix anlaşmasından farklı olarak Batwoman, final yayınlandıktan sekiz gün sonra HBO Max'e gelmeyecek.

Batwoman'ı nereden izleyebilirsiniz?

Batwoman'ın yeni bölümleri ücretsiz olarak yayında CW'nin web sitesi ve CW uygulaması her pazartesi. CW uygulaması, Batwoman'ın son beş bölümünü ücretsiz olarak izleyebilir.