Kristina, Gray'in anatomisinden ne zaman ayrılır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Aaron Anderson DDS
Puan: 4.6/5(31 oy)

Oyuncu son selamını verdi 'Grey's Anatomy' 10. sezonun sonu , 2014 yılında yayınlandı. Cristina'nın çıkışını açıklamak için karakter İsviçre'ye taşındı. Oh, “Bir karakterin etkisini bu şekilde görebilmenin çok nadir olduğunu söyleyebilirim” dedi.

Kristina hangi bölümden ayrılıyor?

Burke'ün Cristina'yı sunakta bıraktığını gösteren epizodik bir ekran görüntüsü. Bölüm numarası 'Hepsine Sahip Olmadık mı? ', Amerikan televizyon tıp draması Grey's Anatomy'nin üçüncü sezonunun yirmi beşinci bölümü ve sezon finalidir ve genel olarak 61. bölümdür.

Yang neden GREY'in anatomisinden ayrıldı?

Christina gösterinin 10. sezonundan sonra yazılmıştır , Meredith Gray'i (Ellen Pompeo) ve daha sevilen karakterleri İsviçre'de yeni bir iş için geride bırakarak. Oh'un veda edeceğini öğrendikten sonra, yaratıcı ve şovmen Shonda Rhimes, karakterine mükemmel bir son vermek istedi.GREY'in anatomisinde Kristina'ya ne oluyor?

Cristina, gösterinin 200'den fazla bölümünün ardından 10. sezon finalinde Grey's Anatomy ailesine veda etti. İsviçre'nin Zürih kentine taşındı ve burada Kardiyotorasik cerrahi direktörü olarak Preston Burke'ün (Isaiah Washington) tesisini devraldı .

Christina, GREY'in anatomisinin 17. sezonunda mı?

Sonsuza kadar MerTina. Hayranların bu yıl geri dönmesini umduğu tüm eski Grey's Anatomy karakterlerinden Cristina Yang listenin başındaydı. Ne yazık ki, Twisted Sisters aslında yeniden bir araya gelmedi. Ama korkmayın: Cristina, Grey's Anatomy Sezon 17 finalinde hala ince bir kamera hücresine sahipti kaçırmış olabilirsiniz.

Cristina ve Meredith'in Grays Anatomy'deki son sahnesi

35 ilgili soru bulundu

Cristina Yang 18. sezonda geri mi dönüyor?

Hala kanonik olarak hayattayken ve ekrandaki metin mesajları şeklinde sahte görünümler yaparken, 17. sezonun finali doğrulandı Cristina Yang asla geri dönmeyecek . Alex ve Izzy'nin 18. sezondaki dönüşleri Cristina'nınkinden bile daha az olası. Her iki karakter de (sırasıyla) 16. ve 6. sezonda diziden aniden ayrıldı.

Sandra Oh, 17. sezon için GREY's'e geri mi dönüyor?

Meredith, 'İlk kimin yaptığını unutma,' diye mesaj attı, Sandra Oh'un alacağı kadar iyi olan tatlı bir metin alışverişinde. Ne de olsa Sandra kısa süre önce zamanının geldiğini itiraf etti. Grey's resmen 'gitti' '. Geçenlerde, 'Tanrım, neredeyse yedi yıl önce o şovu bıraktım' dedi. 'Yani aklımda, gitti.

Cristina Yang kiminle biter?

Kısa bir ayrılıktan sonra Yang sessizliği bozar ve Burke Yang'ın sekiz günlük tereddütten sonra kabul ettiği evliliği teklif eder.

Cristina Yang öldü mü?

Neyse ki Shonda Rhimes kararını çok destekledi ve böylece Cristina Yang, 1. sezondaki diğer karakterlerden farklı olarak ölmediği yerde uygun bir son.


Cristina Yang 17. sezonda geri mi dönüyor?

Şovdaki zamanı, başta şovun ana karakteri olan Cristina'nın 'kişisi' Meredith Gray olmak üzere dizinin diğer büyük oyuncularının çoğuyla yoğun bir şekilde kesişti. ...

Yang hangi bölümde geri geliyor?

ABC tıp dramasının 30 Ocak Perşembe günü yayınlanan bölümünde Grey's Anatomy'ye dönen aslında Sandra Oh'tan Cristina Yang'dı. Yutulması Zor Bir Hap. '

Cristina Yang, GREY'in anatomisinden ne zaman ayrıldı?

Oh'un karakteri Cristina Yang diziden ayrıldı. 2014 yılında 10. sezonun sonunda . Sandra Oh, acerbik ama parlak Dr.

GREY'in Anatomisinin 10. Sezon 24. Bölümünde neler oluyor?

Kısa özet

Gray Sloan Memorial Hastanesi doktorları, sevgili Cristina Yang'a duygusal bir veda etti. Olası bir terör eylemi Seattle'ı sallar ve hastanede kaosa neden olur . Bu sırada Meredith, hayatını değiştirecek bir karar verir ve bir doktor şok edici haberler alır.


GREY'in anatomisinin 3. Sezon 25. bölümünde ne olacak?

Düğün günü gelir . ... Tümünü okuDüğün günü geldi. Richard yeni Şef ve Asistanı seçer, stajyerler sınav sonuçlarını alırlar, Izzie kalbini ona dökerken Callie George'a bir bomba bırakır ve Burke önemli bir karar verir. Düğün günü gelir.

Cristina Yang 10. sezondan sonra geri mi dönüyor?

Dr. Cristina Yang, Gray Sloan Memorial'a dönmeyecek . Los Angeles Times'ın Asian Enough podcast'inin ilk bölümünde Sandra Oh, Grey's Anatomy'de konuk olarak yer almayı düşünmediğini söyledi. Oh, 10 sezon boyunca rol aldığı uzun süredir devam eden tıbbi drama hakkında “Yine de onu seviyorum” dedi.

Christina 9. Sezonda hangi bölümle geri dönüyor?

Cristina, Seattle Grace'e geri döndü, ancak gelişi herkes için pek iyi bir haber değil. Perşembe gününden bir klipte İkinci Görüş bölümü - başrol oyuncusu Chandra Wilson tarafından yönetilen - Yang (Sandra Oh) kendini Drs'a tanıtır.

Yang'ın bebeği var mı?

Theo Avı Owen Hunt ve Cristina Yang'ın oğludur.


Owen ve Cristina birlikte mi kalıyor?

9. sezonda Cristina ve Owen'ın evliliği yine çok gergin. ... Daha sonra ona hala aşık olduğunu ve Cristina ve uçak kazasına karışan diğerlerinin parayı alabilmesi için sadece boşanmak istediğini gösterir. Cristina ve Owen, Bailey'nin düğününden önce 9. bölümde barışırlar.

Burke ve Cristina birlikte mi oluyor?

3. Cristina Yang ve Preston Burke. ... Başka (daha uzun) ilişkileri var, ancak Burke, Cristina'nın bir kadın ve cerrah olarak o kadar çok parçası ki, onuncu sezonda Cristina'yı Seattle'dan uzaklaştırmak için ortaya çıktığında, çok doğru geliyor. Hayır, birlikte bitmiyorlar ama sonsuza kadar bağlılar .

Addison kiminle biter?

Addison, yeni bir hayata başlamak için Los Angeles'a taşındı ve zaman zaman Grey's'in 4-8 sezonları boyunca Seattle'a geri döndü. Addison sonunda oğlu Henry'yi evlat edindikten sonra anne oldu ve evlendi. Jake (Benjamin Bratt) 2013 yılında Özel Uygulama serisi finalinde.

Grays 17. sezondan kim ayrılacak?

'Grey's Anatomy' Şok edici: Jesse Williams 12 Sezondan Sonra Ayrılıyor! Son dakika haberlerinden haberdar olmak için ET'nin günlük haber bültenine kaydolun.


Cristina Yang, Seattle Grace Mercy West'e geri mi dönüyor?

Cristina Seattle Grace'e geri döndü . Kaza mağdurları, davayı ilerletmek için eylemlerine karar vermek için hukuk ekibiyle görüşür. Alex, Meredith'ten annesinin evini ona satmasını ister.

17. sezon GREY'in anatomisinin son bölümü mü?

ABC'ler Grey's Anatomy 17. sezonunu Perşembe gecesi kapattı Temmuz 2020'den Nisan 2021'e kadar pandeminin sekiz ayı boyunca hızlı ilerleyen bir final ve o dönemde Gray Sloan Memorial doktorları için Maggie-Winston düğününde iki girişim (biri iptal edildi ve biri) dahil olmak üzere önemli yaşam olayları ile ...

GREY'in anatomisinin 18. sezonunda kimler geri dönüyor?

'Grey's Anatomy' Prömiyer Sürprizi: Scott Speedman ABC Tıbbi Drama Dizisi 18. Sezon İçin Düzenli Olarak Geri Dönüyor.

GREY's Anatomy'nin 18. sezonu çıkacak mı?

Grey's Anatomy'nin 18. sezonu prömiyerini yapacak 30 Eylül Perşembe 21:00 E.T. üzerinde ABC. Perşembe günleri ABC ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizide en az 17 bölüm olması bekleniyor. Grey's Anatomy'nin yepyeni sezonunu izlemek için ABC'de yayınlanan her bölümü canlı olarak izleyebilirsiniz.