Kutudaki krikonun tater tots'u var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Marcelo O'Reilly
Puan: 4.8/5(29 oy)

Jack in the Box, yeni Soslu ve Doldurulmuş Tots'un piyasaya sürülmesiyle yeni bir büküm geleneği yüklü patates kızartması sunuyor. Soslu ve Yüklü Tots - Bacon Cheddar, gevrek ve kabarık birleştirir hepsini tatmak eritilmiş peynir sosu, rendelenmiş kaşar peyniri ve pastırma parçaları ile. ...

Jack in the Box'ta patates kızartması var mı?

Jack in the Box, iki yeni Soslu ürünün tanıtımıyla yeni yavaş füme pastırmayı vurguluyor & Yüklendi Kıvırcık Kızartmalar: Üçlü Cheddar ve Yavaş Füme Pastırma ve yeni Baharatlı Biber Jack ve Yavaş Füme Bacon. ... Hem yeni Soslu hem de Doldurulmuş Kıvırcık Kızartmalar, ülke çapındaki katılımcı yerlerde sınırlı bir süre için bulunabilir.

Jack in the Box neye hizmet ediyor?

Gıda maddeleri arasında çeşitli tavuk ihaleleri ve patates kızartması hamburger ve çizburger sandviçler ve tacos ve yumurtalı rulolar gibi uluslararası temalı yiyeceklerin yanı sıra.Jack in the Box taco kaç kalori?

Jack In The Box, tacolarının çoğunun inandığından daha sağlıklı olduğunu söyledi. Onlarda var 172 kalori her biri beyaz mısır ekmeği ve imza sığır eti dolgusu ile yapılır.

Jack in the Box'ta sipariş edilecek en iyi şey nedir?

Jack in the Box'taki En İyi ve En Kötü Menü Öğeleri

 • En iyi: Tavuk Fajita Pide.
 • En iyi: Güneybatı Tavuk Salatası.
 • En iyi: İki Taco.
 • En iyi: Kahvaltı Jack.
 • En iyisi: Tavuk Nuggets.
 • En Kötü: Yığılmış Izgara Peynirli Burger Munchie Yemeği.
 • En Kötü: Büyük Oreo Kurabiyeli Dondurma Sarsıntısı.
 • En Kötü: Grande Sosis Kahvaltı Burrito.

Keith, Jack In The Box'ta Her Şeyi Yiyor

37 ilgili soru bulundu

Jack in the Box tacoları ne kadar kötü?

Jack in the Box'ta Tacos en iyi şekilde kaçınılır - yağ, sodyum ve koruyucularla yüklüdürler. Düşük fiyatlarıyla cezbedici olabilirler, ancak düzenli olarak yenildiğinde yan etkilerin bir çamaşırhane listesi ile gelirler.

Box Secret menüsünde Jack nedir?

Bu Jack'i Kutuda Gizli Menü öğesini sipariş etmek çok basittir. Tek yapmanız gereken istemek Kıvırcık patates kızartması ile Bacon Cheddar Patates Takozları patates dilimleri yerine. Topingler pastırma parçaları, peynir sosu ve rendelenmiş peynir içerir. Bir daha asla patates dilimlerine geri dönmeyeceksin.

Jack in the Box kıvırcık patates kızartmasından kurtuldu mu?

Tüketicilerden gelen taleplere yanıt veren Jack in the Box, Pazartesi günü yaptığı açıklamada, burger zincirinin bu aydan itibaren restoranlarda daha çıtır patates kızartması piyasaya süreceğini söyledi. ... kıvırcık patatesler hala menüde bir seçenek .

Jack in the Box kıvırcık patates kızartması neyden yapılır?

Patates, Kanola Yağı ve Palm Yağı , Zenginleştirilmiş Ağartılmış Un (Buğday Unu, Niasin, Demir, Tiamin Mononitrat, Riboflavin, Folik Asit), Tuz, Modifiye Gıda Nişastası, Dekstrin, Mısır Unu, Mısır Nişastası, Sarımsak Tozu, Mayalama (Disodyum Dihidrojen Pirofosfat, Sodyum Bikarbonat), Baharatlar, Soğan Toz, Baharat ve Renklendirici, ...


Jack in the Box patates kızartması gerçek patates mi?

Dünyadaki çoğu patates kızartması kendi tanımını hak etmiyor ama Jack hak ediyor. Çünkü bunlar hafif tuzlu, gerçek patatesler çıtır çıtır olacak şekilde kızartılır ve sıcak ve tuzlu olarak servis edilir. O kadar lezzetliler ki.

Jack in the Box kızartması iyi mi?

Tuzlu suda ağartılmış veya pişirmeden önce tuzlu suya batırılmış gibi tadı var. Kızartma boyunca bir tuz tadı var ama güçlü bir patates tadı yoktu. Onlar tadı daha iyi Jack in the Box'ın artık üretilmeyen Natural Cut Fries'deki son siparişiydi.

Jack in the Box tünek sosu nedir?

Jack in the Box's Baharatlı Roost Fries, çıtır kızarmış beyaz et tavuk parçaları, Cheddar peyniri sosu, rendelenmiş Cheddar peyniri, dilimlenmiş jalapenolar ve bir çiseleyen çiseleyen patates kızartmasından oluşur. Baharatlı Gizemli Sos .

Jack in the Box gerçek tavuk mu?

Jack in the Box'taki tavuk kanadı Beyaz et bu lezzetle patlıyor.


En sağlıklı fast food nedir?

Bu yönergeleri göz önünde bulundurarak, fast-food menülerinde daha sağlıklı seçeneklerden bazıları şunlardır:

 • Izgara külçe Chik-fil-A. ...
 • Izgara tavuk sarma Wendy's. ...
 • Izgara biftek yumuşak tacoat Taco Bell. ...
 • Tuna salad subat Subway. ...
 • Biftek börek bowlat Chipotle. ...
 • Protein Tarzı burgerat In-N-Out. ...
 • MorningStar Sebzeli Burgerat Burger King.

Kim daha fazla Jack in the Box veya McDonalds öder?

McDonald's Jack in the Box'tan 37.880 daha fazla gönderilen maaşı var.

Taco Bell, McDonalds'tan daha mı sağlıklı?

McDonalds daha fazla kaloriye sahip , genel olarak Taco Bell'den daha yağlı yemekler. ... McDonalds yemeklerinin daha büyük bir kısmı yağ ve kolesterolden daha yüksek kaloriye sahiptir. Gördüğümüz gibi, McDonalds'taki yemeklerin yaklaşık %37'si, bir Taco Bell yemeği için maksimum değer olan yağdan 600'den fazla kaloriye sahiptir.

Jack in the Box cheesecake kaç kalori?

Var 310 kalori Jack in the Box'tan New York Tarzı Cheesecake'de.


Jack in the Box'tan 10 parça tavuk kanadında kaç kalori var?

Var 480 kalori Jack in the Box'tan 10 Parça Tavuk Nuggets. Bu kalorilerin çoğu yağdan gelir (%63).