Korinthia'da tarikatçı ipucu nerede?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Ollie Klocko
Puan: 4.9/5(32 oy)

Susturucu Pallasipucu noktaları Korinthia'daki bir tüccara ve ana Korinth şehrinde demirciyle karşılaştığınızda, bu tarikatın kimliğini ortaya çıkarmak için çeşitli sekmesinden bir eşya satın alabilirsiniz. Pallas ortaya çıktıktan sonra, Achaia'daki ana savaş alanında bulunabilir.

Boeotia'da kültist nerede?

Deianeria'yı bulmak için Boeotia'da bir lideri öldürmeniz gerekiyor. lider evi var Kadmeia ama yolda seyahat eden lideri burada buldum. Lideri öldürdüğünüzde Deianeia için ipucu alacaksınız. Boeotia'da, burada haritada bulunuyor.

Korinthia'nın lideri nerede?

Lider Evi, MÖ 5. yüzyılda Yunanistan'ın Korinth kentinde Korinthia liderinin konutuydu. bulunan Korinth'in Porneion'unda ve Anthousa the hetaera'nın evi tarafından, eve Peloponez Savaşı sırasında Spartalı misthios Kassandra tarafından sızıldı.Messenia'daki kültist nerede?

Bu tarikat bulunacak Samos'un güneyinde okyanusta dolaşmak . Ege Denizi Tanrıları'ndaki tüm tarikatçıları öldürmek, oyunculara kimliğiyle ilgili ipucu verecektir. Messenia'nın güneybatısında okyanusta dolaşırken bulunacak.

Korinthia Assassin's Creed Odyssey nerede?

Korint ayrıca bir Yunanistan'ın Mora'daki bölgesel birimi . Adını ana şehri Korinth'ten alan bölge, Mora ve Attika arasındaki tek kara yolu olan Poseidon Kıstağı'nın bir bölümünü kapsıyordu ve Sparta ile Atina arasındaki savaş zamanlarında stratejik olarak yerleştirilmişti.

Assassin's Creed Oddessy - Cultist Clue Korinthia Market

18 ilgili soru bulundu

Yakınlardaki kültist ipucu ne anlama geliyor?

Bir ipucunun yakınında olduğunuzda, oyun size ekranda Bir Tarikatçı ipucunun yakında olduğunu yazan bir mesaj verecektir. Görünce anlamı var Tarikatçı ipuçları için yakındaki bölgeyi aramanız gerekecek . Tarikatçı ipuçları genellikle hazine sandıklarında bulunur veya cesetlerden yağmalanabilir.

Korinthia'da hangi kültist ipucu satın alınabilir?

Susturucu Pallas

İpucu, Korinthia'daki bir tüccara işaret ediyor ve ana Korinth şehrinde demirciyle karşılaştığınızda, bu tarikatçının kimliğini ortaya çıkarmak için çeşitli sekmeden bir eşya satın alabilirsiniz. Pallas ortaya çıktıktan sonra, Achaia'daki ana savaş alanında bulunabilir.

Tarikatçı hangi kral?

Pausanias tarikatçıdır.

Günün sonunda, kanıt olup olmadığı arayışının başarısı önemli değil - Pausanias kültist olarak ortaya çıkacak. Aradaki fark, suikasta uğradığının nerede bulunacağı.

Diona bir tarikatçı mı?

Gerçek Diona Bloodline tarikatına tapan biri . Görev, Skendeia Körfezi bölgesindeki Kithira Adası'nın güneyinde bulunur. Afrodit rahibesi Diona, bazı haydutlar tarafından saldırıya uğruyor ve onu savunmak için atlayabilirsiniz.


Drakios bir tarikatçı mı?

Drakios (önceki değeri) tüccar Kosmos Kültü'nün topladığı iyiliklere borçlu olan. ... Drakios, Kassandra'ya eğer turnuvayı kazanırsa Tarikat hakkında bilgi vererek onu katılmaya ikna etti.

anthousa kimdir?

Anthousa, Assassin's Creed: Odyssey'de yer alan bir karakterdir. Daphne Alexander tarafından seslendirildi . Adı, 'çiçek' anlamına gelen Yunanca ἄνθος (ánthos) kelimesinden türetilmiştir.

Poseidon Kıstağı nerede?

Korinth Kıstağı olarak da adlandırılan Poseidon Kıstağı, dar bir kara şerididir. Peloponnese'yi anakara Yunanistan'a bağlamak , Korinth kasabası yakınlarında. Aynı zamanda Korinthia'nın bölgelerinden biridir.

Odyssey'nin liderini nasıl buluyorsunuz?

Bir bölgeyi ilk kez ziyaret ettiğinizde bir Ulus Lideri neredeyse hiç tanımazsınız. Yapabilirsiniz haritadaki gri simgesini bul veya genellikle ana şehir veya köyde bulunan bir Liderin evini ziyaret edebilirsiniz (yukarıdaki resme bakın). Müstahkem bir bölge, bir Ulus Liderinin yoğun bir şekilde korunacağı anlamına gelir.


Usta tarikatçının kilidini nasıl açarsınız?

Usta

Bu görevin kilidi açılacak Perikles Sempozyumuna katıldıktan sonra - Socrates'ten gelen görevlere ulaşana kadar daha fazla görev yapmanız gerekiyor. Önerilen karakter seviyesi: En az 20. Açıklama: Yukarıda belirtilen görevi tamamladığınızda, Usta bir kültist olarak kendini gösterecektir.

Kosmos'un ana gözlerini nasıl açarsınız?

Muhtemelen The Eyes of Kosmos'un kilidini açması en zor olanı. Ana hikayeyi tüm Attika'da ilerletmeli ve ardından yan görevleri nakavt etmeye başlamalısınız. Sonunda, Greater Athens'in güneyinde A Life's Worth adlı bir görev var. , Master'ı tanıtan şey budur. Görmüyorsanız, Attika'daki tüm yan görevleri yapmaya devam edin.

Diona 5 yıldız mı?

Diona ve Xinyang adlı iki yeni 4 yıldızlı nadir karakter ve iki yeni 5 yıldızlı karakter Childe ve Zhong Li'nin yaklaşan bu büyük güncellemeyle tanıtılması bekleniyor.

Hangi ikiz gerçek Diona?

Diona'nın arayışında ilerledikçe, sonunda gerçekte kimin Diona olduğunu seçmen gereken bir noktaya geleceksin. doğru seçim sağdaki ikiz .


Oğlu Assassin's Creed Odyssey'i kim öldürdü?

Bulduğun şeye güvenmek için babana dön. Kimi suçlayabilirsin ama asıl katil Kithira Lideri . Daha sonra oğlunun intikamını almak için lideri öldürmeni isteyecek.

Kötü Sparta kralı kimdir?

A Bloody Feast adlı AC Odyssey görevini tamamlamak için öncelikle hangi Spartan King'i Cult of Kosmos'a üye olmakla suçlayacağınızı bilmelisiniz. Onun Pausanias , bu yüzden onu suçladığınızdan emin olun. Yine, kanıtınızın olup olmaması hiç önemli değil.

Yanlış Sparta kralını suçlarsan ne olur?

Kanıtınız yoksa veya yanlışı suçlarsanız, şehirden atılacaksın ve gardiyanlar düşman olacak, ama yine de tarikatçıyı açığa çıkaracaksın . Şeylerin büyük şemasında, çok fazla fark yaratmıyor.

Kephalos'un mızrağını saklamalı mısın?

Bu demektir ki sen tutabilir Nadir seviye bir eşya olan Kephalos'un Mızrağı. Birini ele geçirmek için bu çok erken, bu yüzden onu elinizde tutabilir ve bir süre yükseltebilirsiniz. Phokis'e ulaştığınızda güçlü bir efsanevi yay almak için kuzeye Artemis Tapınağı'na gidin.


Kosmos'un hayaleti kim?

Kosmos'un Hayaleti aspasia ve oyuncular, onu öldürme ve kültün saltanatını sona erdirme ya da ona katılma ve kültü yeniden biçimlendirme seçeneklerine sahip olacakları her yeri avladıklarında onunla bir etkileşime sahip olacaklar.

Taş ocağına sahip bir tarikatçı nasıl bulunur?

Daha önce bu konuda uzun zaman harcadım. Atina'nın ortasındaki Athena heykelinden görevi alın , 3 mührü toplayın ve ardından Attika'nın güneydoğusunda (hayata değer olarak adlandırılan) başka bir görev açılır. Tarikatçı bu sırada ortaya çıkar.