Klaus, Hayley'i seviyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Wilfrid Botsford
Puan: 4.3/5(55 oy)

Klaus'un 2. sezonda duygusal bir çıkış yapacağını biliyoruz ama kesinlikle Hayley'e aşık olduğu için olmayacak ya da yalnız bir kurttan çok bir sürü adam olduğunu. ... Başından beri Hayley ile bağ kurdu, Klaus onun ve bebeğinin öldürülmesini istediğinde onu korudu ve ÖPÜŞTÜLER.

Klaus, Hayley'i umursuyor mu?

Başta, Klaus, Hayley ve bebeklerini umursamadığını söyledi. ve Fransız Mahallesi Meclisinin onları öldürebileceğini. ... Daha sonra kardeşine, çocuğunu istediğinin açık olduğunu ve bu bebeği istemenin ve onunla ilgilenmenin sorun olmadığını söyledi.

Klaus kime aşık?

2 SEVDİĞİ KADINI NEREDEYSE ÇIKARIYOR

The Vampire Diaries'deki tüm karakterler Klaus'un aşık olduğunu biliyor. Caroline Caroline'ın kendisi de dahil. Bu, Klaus'un Caroline'ı bir an için ısırmasını ve ona kurt adam zehri bulaştırmasını engellemez.Hayley, Elijah'a aşık mı oluyor?

Bir süre ayrı kaldıktan sonra, Hope'un güvenli evinde Hayley, Elijah'a Jackson'la evlenme planlarını anlatmaya karar verir, bunu yapma nedenlerini anlattıktan sonra Elijah ona Hope'un güvenliği için en iyisini yapması gerektiğini söyler. tutkuyla öpüşmek ve sonra The Map of the Map'de ilk kez sevişmek...

Hayley ve Klaus hiç bir araya gelirler mi?

Düşmanca bir rekabeti paylaşmaya devam ediyorlar, ancak kızları uğruna müttefikler. Ancak, onlar biraz sonra barışmak Klaus'un sireline'ı bozulunca kızlarıyla birlikte kaçarlar ve bu da tüm düşmanlarının onu öldürmek için acele etmesine neden olur. Hayranlar tarafından 'Klayley' olarak bilinirler.

Klaus & Hayley | Aşkım nerede

23 ilgili soru bulundu

Hayley, Elijah'la hiç çıktı mı?

Elijah, Marcel tarafından ısırılmadan önce, hayranlar onun ve Hayley'nin sonunda bir araya geldiklerini hatırlayacaklar. Ve Haylijah hayranları, beş yıl arayla duygularını değiştirmediğini duymaktan mutlu olacaklar. Hayley, yeni iyileşen Elijah'ı eve hoş geldin öpücüğü ile karşıladı. (Ya Hayliya!)

Klaus, Elijah ve Hayley'i kıskanıyor mu?

'O çok kıskanç Morgan, MTV News'e telefonda söyledi. 'Özellikle bir aşk ilgisi istemiyor, ancak ilgi odağı olmak istiyor. Bu yüzden Elijah ve Rebekah komplo kurarken nefret eder ve Elijah ve Hayley'in birlikte olmasından da nefret eder, çünkü bu Elijah çocuğunun vekil babasını oynuyor.

Elijah, Hayley'i hiç öper mi?

4. sezonun başında Hayley, Elijah'ı ve Mikaelson'ın geri kalanını kurtarır ve onları beş yıllık uykularından uyandırır. Elijah tekrar bir araya geldiğinde, Hayley'e çıplak vücudunu örtmesi için ceketini verir ve çift ​​tutkulu bir öpücük paylaşır .

Elijah ve Hayley hiç birlikte yatarlar mı?

Rebekah ile arkadaş olur ve Klaus'un çocuğuna hamile kalır. ... Mikaelson'lar birlikte biraz uzaklaşır, bu da Hayley ve Elijah'ın ilişkisinde önemli bir dönüm noktasına yol açar: İkisi birlikte uyuyor Jackson'la yaklaşan evliliğini anlattıktan sonra.


Hayley en çok kimi seviyor?

İlyas Mikealson Orijinal Vampirlerden biridir ve Hayley'nin ana aşk ilgisidir. Elijah ve Hayley, Elijah New Orleans'a geldiğinde ve Hayley'nin Klaus'un çocuğuna hamile olduğunu sorunlu cadılardan öğrendiğinde ilk kez tanıştılar.

Hayley kiminle çıkıyor?

Seni Seviyorum, Hoşçakal, Hayley evleniyor Jackson , onun ve Elijah'ın romantik bir ilişki başlatma ihtimalini sona erdiriyor (şimdilik). Elijah, Hayley ve Jackson'ın yeğeni ve kızı Hope ile Dahlia'dan kaçmasına izin verir.

Caroline nasıl hamile kaldı?

Ancak dizinin yedinci sezonunda, Caroline (Candice King) aniden hamile kaldığında, yerleşik mitolojisindeki en büyük değişikliği gösterdi. sihirli bir transferle . Bir vampir olmasına rağmen, bir şekilde Alaric (Matthew Davis) ve Jo'nun (Jodi Lyn O'Keefe) ikizlerini taşıyordu.

Klaus ve Caroline birlikte mi kalıyor?

Klaus ve Caroline, resmi olarak asla bir araya gelmemelerine rağmen The Vampire Diaries'in en sevilen çiftlerinden biriydi. ... Ama The Originals'ın yaratıcısı Julie Plec hayranların ricalarını duydu ve nedenini açıkladı Klaus ve Caroline asla birlikte olmadılar . Ve hepsi Stefan Salvatore ile ilgiliydi.


Hayley, Jackson'ı seviyor mu?

Birkaç bölüm için bir araya geldikten ve yakın bir dostluk kurduktan sonra, hem Hayley hem de Jackson, bir evliliğin kurt adam klanlarını birleştireceği konusunda anlaştılar. Jackson ve Hayley, görücü usulü evliliklerinden önce ve sonra kısa süre içinde birbirlerine aşık oldular. .

Klaus ve Hayley'nin bebeği mi oldu?

Ümit etmek Niklaus Mikaelson ve Hayley Marshall-Kenner'ın tribrid kızıdır. ... Hope, The Vampire Diaries'in dördüncü sezonunun Bring It On bölümünde tasarlandı ve Hayley'nin dört bölüm sonra The Originals'da hamile olduğu ortaya çıktı. Daha sonra The Originals'ın birinci sezonunun From a Cradle to a Grave bölümünde doğdu.

Elijah, Hayley'e onu sevdiğini söylüyor mu?

The Originals 4x03 Elijah, Hayley'e onu sevdiğini söylüyor, Kiss & Hot seks 'İşte bu yüzden seni seviyorum' - YouTube.

İlyas kime aşık olur?

Katerina kurban yoluyla Klaus'un Melez Laneti kırmanın anahtarıydı. Elijah, Klaus'un amacına ulaşmasına yardım ederken Katerina'ya aşık olmaya başladı. Ve bir gün Elijah, Katerina'nın canının sıkıldığını gördü, onu eğlenmek için dışarı çıkardı ve sonra bir banka oturup aşktan bahsettiler.


Klaus, Hayley ve Jackson'ı kıskanıyor muydu?

Bayou kurduna sıkı sıkıya bağlı ailelerinin bir parçası olduğu ve kızı Hope'a baba figürü rolü oynadığı için içerliyor. Kıskançlık Hayley ve Jackson'ı birbirinden ayırarak ve aynı anda Hope'dan uzaklaştırarak korkunç bir hata yapmasına neden olur.

Klaus ve Caroline hangi bölümde birlikte uyurlar?

5. Sezon 11. Bölüm

Klaus ve Caroline, Mystic Falls'a döndüğünde birlikte uyudular.

Klaus ve Hayley hangi bölümde birlikte yatar?

Vampire Diaries: Klaus ve Hayley Seks Yapıyor — 4. Sezon 16. Bölüm Özet - Hollywood Hayatı.

Caroline hamile olduğunu hangi bölümde anlar?

The Vampire Diaries: Caroline, Alaric'e Hamile — 7. Sezon 6. Bölüm Özet - Hollywood Hayatı.


Caroline'ın kiminle bebeği var?

Best Served Cold'da Caroline'ın hamile olduğu ortaya çıktı. Alaric ve Jo'nun doğmamış ikizleri Gemini Coven tarafından yapılan bir büyü aracılığıyla. Caroline ve Alaric 2016 yılında birbirleriyle nişanlıdırlar. Caroline, Alaric'in ikizlerini doğurmuştur; Josie Saltzman ve Lizzie Saltzman.

Caroline, Stefan'a hamile olduğunu hangi bölümde söylüyor?

'Kara delik Güneş' Amerikan dizisi The Vampire Diaries'in altıncı sezonunun 4. bölümü ve dizinin genel olarak 115. bölümüdür.

Hayley, Leo veya Daniel ile mi bitti?

Leo ve Aspen sezonun geri kalanında birlikte kalırlar, ancak Hayley, Daniel ile bir bağ geliştirir Hayley'nin annesinin bariz ölümünün ardındaki hikayeyi anlamaya çalışırken. 2. Sezonun sonunda Leo, Aspen'den ayrılır ve hem o hem de Daniel, Hayley'e karşı romantik hislerini dile getirirler.