Klarna kredi notunu etkiler mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Kaela Haag
Puan: 4.8/5(54 oy)

Klarna, yumuşak bir kredi kontrolü gerçekleştirir. kredi puanınızı etkilemez ve şu durumlarda diğer borç verenler tarafından görülmeyecektir: 'Faizsiz 4 taksitte ödeme'ye karar verme

Klarna kredi puanınız için kötü mü?

Klarna benim üzerimde bir kredi kontrolü yapar mı ve bu benim kredi puanımı etkiler mi? Sorumlu bir borç veren olarak, müşterilerimizin durumları için doğru finansal kararları vermelerine yardımcı olduğumuzdan emin olmak istiyoruz. ... Klarna'yı kullanmak, aşağıdaki durumlarda kredi puanınızı etkilemez: : '3 taksitte öde' seçeneğinin seçilmesi

Klarna kredi sağlıyor mu?

Uzun vadeli finansmana ihtiyacınız varsa, bu iyi bir fikir olmayabilir. Unutmayın: Daha önce bir kredi geçmişiniz yoksa, Klarna'ya yaptığınız ödemeler kredi geçmişinizi oluşturmaz . Klarna, ödeme faaliyetlerini kredi bürolarına bildirmez.Klarna kredi kurumuna rapor veriyor mu?

Kredi bürolarına kredi bildirmiyor . Klarna'ya göre, Klarna ayrıca POS kredileri hakkında kredi bürolarına bilgi vermiyor. Klarna, '4'te Öde' veya '30 Günde Öde' kredisi alıyorsanız, kredi puanınızı etkilemeyecek olan yumuşak bir kredi kontrolü yapacaktır.

Şimdi Al Sonra Öde hakkındaki GERÇEK (Onayla, Klarna, Sonradan Ödeme)

26 ilgili soru bulundu