Büyüleyici kitap nasıl kullanılır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dahlia Paucek
Puan: 4.5/5(58 oy)

Büyülü bir kitap kullanmak için, oyuncu bir örsteki ilk yuvaya bir eşya ve bir sonraki yuvaya bir kitap yerleştirmelidir. . Büyüyü tamamlamak için oyuncunun gerekli miktarda deneyime sahip olması gerekir. Büyülü bir kitap kullanmanın örste önemli indirimler aldığını unutmayın.

2021'de büyülü bir kitabı nasıl kullanırsınız?

Büyülü Öğeler Yapmak için Minecraft'ta Büyüleyici Kitaplar Nasıl Kullanılır?

 1. Büyülemek istediğiniz öğeyi ilk yuvaya yerleştirin.
 2. Büyülü kitabı öğenin yanındaki yuvaya koyun.
 3. Yeni büyülenmiş eşyanızı alın ve envanterinize yerleştirin.

Minecraft'ta büyülü kitabın kullanımı nedir?

Büyülü bir kitap olabilir büyülediğiniz öğeye kılıç keskinliği gibi faydalı özellikler ekleyin . Örs kullanarak birden fazla büyüyü bir silahta nasıl birleştiririm? Silahı bir kez büyüledikten sonra örsten çıkarın.Bir eşyadan bir kitaba nasıl büyü yapılır?

Büyülü bir eşyayı ve bir Örs'te kitap , büyüleri kitaba aktarabilmelisiniz.

Büyülü kitapları çoklu büyülerle nasıl kullanırsınız?

Aslında onları ayırabilirsiniz. Sadece seçilen nesnede büyü kitabını kullan ve üzerine mevcut tüm büyüleri koyacaktır. Kalan büyüler kitaba geri dönecektir.

Tüm Güncellemelerden Sonra Minecraft Nasıl Büyülenir (Bilmeniz Gereken Her Şey)

23 ilgili soru bulundu

Hangi büyüleri bir araya getiremezsiniz?

Her ikisi de aşağıdaki gruplardan birindeyse, büyüler uyumsuzdur:

 • Kılıç: Keskinlik, Çarp ve Eklembacaklıların Felaketi.
 • Araç: Fortune ve Silk Touch (Java sürüm 1.12'den itibaren ...
 • Zırh: Koruma, Yangından Korunma, Patlamadan Korunma, Mermiden Korunma.
 • Botlar: Depth Strider ve Frost Walker.
 • Yay: Sonsuzluk ve Tamir.

Bir öğede birden fazla büyülü kitap kullanabilir misin?

Bir öğe büyülendiğinde, Büyüleyici Tablo kullanılarak daha fazla büyülenemez. Sen yine de iki büyülü öğeyi birleştirebilir veya bir Anvil kullanarak büyülü bir kitaptan ikinci bir büyü ekleyin. Ayrıca iki kitaptaki büyüleri yeni bir çift büyülü kitapta birleştirebilirsiniz.

Bir silahtan büyü alıp bir kitaba koyabilir miyim?

Bir büyüyü aktaramazsın bir araçtan vanilyalı hayatta kalma konusunda bir kitaba hileler olmadan. Bununla birlikte, iki kitabı (veya aynı türden herhangi iki öğeyi) birleştirebilir ve büyüleri bir örs ile birleştirebilirsiniz.

Onarım kitapları almanın en iyi yolu nedir?

Yağma Sandıkları - Onarım büyü kitapları şurada bulunabilir: Zindan Sandıkları, Tapınaklar, Son Şehirler , ve haritanın çevresinde bulunan diğer birçok sandık türü. Oyuncular zaten dışarıdaysa ve ganimet aramak üzereyse, büyük olasılıkla ekstra çaba harcamadan bir veya iki Onarım kitabı bulacaklardır.

Hangisi daha iyi keskinlik veya vur?

Keskinlik kadar etkili olmasa da vur , daha az hasar verdiği için, ikisi arasında hala daha iyi büyü. Smite, yalnızca ölümsüz çetelerle uğraşırken kullanışlıdır. ... Keskinlik sadece ölümsüzlere değil tüm çetelere karşı etkilidir.

30. Seviye için kaç kitap rafına ihtiyacınız var?

Masayı kitaplıklarla çevrelemek, maksimum 30 seviyesine kadar daha yüksek büyü seviyelerine erişmenizi sağlayacaktır. Seviye 30'a ulaşmak için, ihtiyacınız olacak toplam 15 kitaplık .

2020'de efsunlu kitaplar nasıl kullanılır?

Büyülü bir kitabı kullanmak için, oyuncu, bir örsün ilk yuvasına bir eşya ve bir sonraki yuvaya bir kitap yerleştirmelidir. . Büyüyü tamamlamak için oyuncunun gerekli miktarda deneyime sahip olması gerekir. Büyülü bir kitap kullanmanın örste önemli indirimler aldığını unutmayın.

Aqua yakınlığı nedir?

Aqua Yakınlık (şimdiki değeri) sualtı madenciliği hızını artıran bir kask büyüsü .

Bağlama Laneti ne koyabilirsin?

Bağlamanın Laneti büyüsünü ekleyebilirsiniz. kask, göğüs zırhı, tozluk, çizme veya elytra gibi herhangi bir zırh parçası büyüleyici bir masa, örs veya oyun komutu kullanarak. Lanetli eşya bir oyuncu tarafından giyildiğinde, Bağlamanın Laneti devreye girecek ve oyuncu eşyayı çıkaramayacak.

En iyi kılıç büyüleri nelerdir?

En İyi Kılıç Büyüleri Minecraft (2021)

 • Süpürme Kenarı. ...
 • Yangın Yönü. ...
 • Vur. ...
 • Geri tepme. ...
 • Keskinlik. Maksimum netlik seviyesi 5'tir. ...
 • Yağma. Yağmanızı 3. seviyeye kadar maksimize edebilirsiniz. ...
 • Kırılmaz. Kırılmanızı 3. seviyeye taşıyabilirsiniz ve bu maksimumdur. ...
 • Tamir. Onarım aracının maksimum seviyesi 1'dir.

Ne tür bir köylü tamir kitapları satar?

Koleksiyonunuza bir tamir kitabı eklemenin ikinci alternatifi, onu bir köylüden satın almaktır. bir kütüphaneci ve ticaret yoluyla . Bir kütüphaneci köylü bulamazsanız, köylülerden birini diğer sakinlerinden uzaklaştırarak ve onu kütüphanecilik mesleğini öğrenmeye zorlayarak bir tane oluşturabilirsiniz.

Trident'i nasıl düzeltirsiniz?

Minecraft'ta bir trident'i onarmak için iki trident'i bir örste birleştirmek . Minecraft'ta bir trident'in dayanıklılığı bir demir kılıçla aynıdır - 250 - ve dayanıklılık her kullanımda bir puan düşer.

Zaten büyülü bir eşyayı onarabilir misin?

Normalde, yapardın Büyülü bir eşyayı ana malzemesiyle bir örste birleştirerek onarmak . Örneğin, büyülenmiş bir elmas kılıcınız varsa, örsünüzdeki elmaslarla birleştirerek dayanıklılığını onarabilirsiniz.

Büyülü kitapları birleştirmek daha mı iyi?

Daha düşük seviyeli büyü kitaplarını elde etmek daha kolaydır . Aynı büyü ve seviyeye sahip iki büyülü kitabınız varsa, iki büyülü kitabı birleştirerek bir seviye daha yüksek bir büyülü kitap oluşturabilirsiniz. Örneğin, iki Seviye 1 efsunlu kitabı birleştirmek, tek bir Seviye 2 efsunlu kitapla sonuçlanacaktır.