Kino der toten'in dayanıklılığı var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Martin Grant I
Puan: 4.9/5(10 oy)

Kino der Toten (yeniden düzenlenmiş versiyon) - Sadece olabilir Der Wunderfizz makinesinden veya Perkaholic'ten veya On the House GobbleGum'dan elde edilir . Ascension (yeniden düzenlenmiş versiyon) - Üst spawn kapısının solundaki kapıları geçerek bulunur.

Kino der Toten'de hangi avantajlar var?

Kino Der Toten'de kullanmayı en sevdiğiniz avantaj nedir?

  • Juggerny.
  • Hızlı Kola.
  • Hızlı canlanma.
  • Katır tekmesi.
  • Çift dokunun.
  • dul şarap.
  • Deadshot Daiquiri.
  • Dayanıklılık Yukarı.

Stamin-up Black Ops 1'de mi?

Dayanıklılık Artış (şimdiki değeri) Perk-a-Cola'ya Zombi haritası Ascension from Call of Duty: Black Ops ve Call of Duty: Black Ops Zombies'de tanıtıldı ve daha sonra Call of Duty: Black Ops II ve Call of Duty: Black Ops III'te göründü.Kino der Toten'in bir sonu var mı?

Ölülerin sineması yeniden düzenlendi tamamlaması gereken küçük bir Paskalya Yumurtası var . Paskalya Yumurtası, Origins gibi diğer bazı haritalara kıyasla tamamlanması için çok fazla adım gerektirmez. Ancak, tamamlamanın tüm avantajlarından yararlanamazsınız.

Kino der Toten'de paskalya yumurtası var mı?

Kino Der Toten yeniden düzenlendi tamamlamak için küçük bir Paskalya Yumurtası . Paskalya Yumurtası, Origins gibi diğer bazı haritalara kıyasla tamamlanması için çok fazla adım gerektirmez. Ancak, tamamlamanın tüm avantajlarından yararlanamazsınız. Aldığınız tek ödül, maksimum cephane ve çalacak özel bir şarkı.

KINO DER TOTEN TÜM PERK LOKASYONLARI! (Call of Duty Black Ops 3 Zombies Chronicles)

27 ilgili soru bulundu

Ölülerin gecesi ne anlama geliyor?

Ölümsüzlerin Gecesi (Almanca ölümsüzlerin gecesi Night in the Rezurrection posteri olarak da bilinen ), Call of Duty: World at War ve Nazi Zombies oyun modunda yer alan ilk Zombies haritasıdır.

Mauer der Toten ne anlama geliyor?

Ölüler Duvarı (İngilizce: Ölüler Duvarı ), Call of Duty: Black Ops Cold War'da yer alan bir Zombies haritasıdır.

Devde dayanıklılık nerede?

Maymunu, yumurtlamanın solundaki, m8'in yakınındaki ışınlayıcıya atın. İkincisi, çift dokunuşla merdivenlerden yukarı çıkıyor. Son olarak podyum tarafından arkada biri ve bom, dayanıklılığın var.

Juggernog'un tadı nasıl?

juggernaut- tadı çok güzel (tüm bulabildiğim bu.) Double Tap - Tadı acı ve iğrenç kokuyor.


Dead Wall'da dayanıklılık nerede?

Dayanıklılık-Up. bulunan Otel Dinlenme Salonunda , Stamin-Up'ı bulacaksınız. Korber Rooftop'tan girerseniz, onu kolayca bulmalısınız. Speed ​​Cola makinesinden binaya sola dönün, sağa dönün ve koridorun sonunda olacak.

Kino der Toten Soğuk Savaşta mı?

Black Ops Soğuk Savaş Ölülerin Duvarı

ölülerin sineması Berlin sinemasında geçen , oyuncuların Berlin Kulesi'ni dış sokaktan görebilecekleri yer. Aynı kule, TheGamingRevolution'ın da Mauer der Toten'in yeri olacağına inandığı Brick in the Wall Cold War görevinde görülebilir.

Kino der Toten Hangi Black Ops?

Kino der Toten (Almanca Sinema/Ölülerin Tiyatrosu), Call of Duty: Black Ops ve Black Ops'ta yer alan genel olarak beşinci Zombies haritasıdır. Call of Duty: Black Ops III .

Kino der Toten'de çift tıklama nerede?

Kino Der Toten - Ara sokakta, 1000 Puana mal olan kapıyı satın aldıktan sonra. 'Beş' - Aşağıya indikten sonra Savaş Odasındaki asansörün hemen yanında Ana Katta.


Ölülerin sineması iyi mi?

Bu iyi bir harita . İnsanlar bunun yenilikçi olmadığı için olmadığını iddia ediyorsa, o zaman TranZit şimdiye kadar yapılmış en iyi haritalardan biridir.

Shi No Numa ne anlama geliyor?

Shi No Numa (Japonca Ölüm Bataklığı ), Call of Duty World at War'daki üçüncü Zombi Haritasıdır. ... Bu, Element 115 içeren bir meteorun Dünya'ya çarptığı ve bir Zombi salgınına neden olduğu birkaç alandan biridir.

Eisendrache ne demek?

Demir Ejderha (Almanca için Demir Ejder ), 2 Şubat 2016'da PlayStation 4 için ve 3 Mart 2016'da PC ve Xbox One için DLC harita paketi Awakening'de yayınlanan bir Zombies haritasıdır.

Night of the Undead'deki en yüksek raunt nedir?

Gerçekten kendini adamış bir Call of Duty Zombies oyuncusunun çabaları sayesinde, Nacht Der Untoten'in dünya rekoru artık rakipsiz Tur 255 . PC modları olmayanlar için, Black Ops 3'ün Zombies modunda mümkün olan en yüksek dalga 255. Tur'dur.


Kino der Toten bo3'te güç nerede?

Kino Der Toten'deki ana hedeflerden biri gücü açmaktır. Güç çevrilebilir tiyatro sahne alanında . Güç, açıldığında avantajlar satın almanıza, tuzaklar kullanmanıza ve silahları paketlemek (yükseltmek) için ışınlayıcıyı kullanmanıza izin verecek bir anahtardır.

Zombilerde güç anahtarı nerede?

Bulunduğu bir dikiş odasında ikinci binanın ikinci katında . Bunu kullanmak, Perk-a-Cola makinelerini ve içlerinde Pack-a-Punch Makinesini içeren Asansörleri etkinleştirecek ve oyuncuların kat inip çıkmasına yardımcı olabilir.