Sendikada kimler var?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Rory Raynor DDS
Puan: 4.7/5(54 oy)

The Syndicate 4. sezon kadrosunda kimler var?

 • Frank Stevenson olarak Neil Morrissey.
 • Katherine Rose Morley, Keeley Sanderson rolünde.
 • Donna Sanderson rolünde Kym Marsh.
 • Roxy Varma olarak Taj Atwal.
 • Joe Sugg, Sam rolünde.
 • Jake Thackery olarak Kieran Urquhart.
 • Liberty Hobbs, Gemma Hepworth rolünde.
 • Emily Head, Colette Andrews'i oynuyor.

Sendika üyeleri kimlerdir?

Sendika üyeleri ticari veya yatırım bankaları , genellikle Hindistan'daki piyasa düzenleyicisi Sebi'ye kayıtlıdır veya halka arzların sigortalanmasından sorumlu borsalarda broker olarak kayıtlıdır. İhraççı şirket ile halka arz hisse senetleri için teklif veren yatırımcılar arasında aracı olarak çalışırlar.

The Syndicate 2021'deki oyuncular kimler?

İşte The Syndicate'in dördüncü sezonunun oyuncu kadrosu ve karakterleri.

 • Frank Stevenson'ı Neil Morrissey canlandırıyor. ...
 • Katherine Rose Morley, Keeley Sanderson'ı oynuyor. ...
 • Kym Marsh, Donna Sanderson'ı oynuyor. ...
 • Taj Atwal, Roxy Varma'yı oynuyor. ...
 • Joe Sugg, Sam'i oynuyor. ...
 • Kieran Urquhart, Jake Thackery'yi oynuyor. ...
 • Liberty Hobbs, Gemma Hepworth'u oynuyor.The Syndicate 2021'de Adam kim?

Jamie Davis The Syndicate'in 4. sezonunda Adam'ı oynuyor.

The Syndicate'deki Geordie kızı kim?

emily kafa The Syndicate'de Colette Andrews'i oynayan, çok ünlü bir babası var! Yıldız, Buffy the Vampire Slayer'da Giles'ı oynayan ve o zamandan beri Ted Lasso, Merlin ve The Stranger'da rol alan Anthony Head'in en büyük kızı. Benzerliği görebiliyor musunuz?

Dream SMP: Sendikanın Gizli Üyesi

20 ilgili soru bulundu

Emily Head'in Geordie aksanı var mı?

Emily Head bir diyalekt koçuyla 'çok zaman' geçirdi. Geordie aksanını düzelt 'Sendika' için. 32 yaşındaki oyuncu, dizideki rolü için bir Geordie aksanı kullanmakla görevlendirildi ve bunun zorlu bir mücadele olduğunu kabul ediyor.

Sendikadaki Cosette'in erkek arkadaşı kim?

Joe Sugg, Sam'i oynuyor

Kesin yıldız Joe Sugg, dizide mücadele eden bir müzisyen ve Roxy'nin erkek arkadaşı olan Sam'i canlandırarak oyunculuğa ilk adımını atıyor. Joe, West End şovu Waitress'te yer aldı ve yıllar içinde bir dizi seslendirme rolü üstlendi, ancak bu onun televizyona ilk adımını atıyor.

Kay Mellor'un kızı kim?

İki kızı var, televizyon yapımcısı Yvonne Francas (1967 doğumlu) ve aktris Gaynor Faye (1971 doğumlu) ve dört torun.

Tanya Burr sendikada mı?

Sendika (TV Dizisi 2012– ) - Tanya Burr Stacey olarak -IMDB.


James Blunt sendikada mı?

Bölümde ayrıca James Blunt, Alison Hammond ve Alex Jones da yer aldı. Gösteride, ünlü katılımcılar hazır tepsi ve bisküvilerle uğraştı ve Sugg 'yıldız fırıncı' olarak taçlandırılmaya devam etti.

The Syndicate gerçek bir hikayeye mi dayanıyor?

The Syndicate'in her serisi, ikramiyeyi kazanan farklı bir grup insan ve bunun hayatlarını nasıl etkilediği hakkında farklı bir hikaye anlatıyor. Hikaye bazı piyango sendikaları için doğru gibi görünse de, dizi gerçek bir hayat hikayesine dayanmıyor . Gösteri, cesur drama yazarı Kay Mellor tarafından yaratıldı ve yazıldı.

Sendika nerede çekiliyor?

Sendika nerede çekildi? The Syndicate'in son dizisinin çekildiği ana alanlardan biri, Batı Yorkshire'daki Ilkley Moor . Bozkır, deniz seviyesinden 402 metre yüksekliğe çıktığı Ilkley ve Keighley kasabaları arasında yer almaktadır.

Technoblades sendikasının adı nedir?

Technoblade: Syndicate'in kurucularından biri, kod adı 'protez' . Sendika için üye toplama görevi verilir. Philza: Kod adı 'Zephyrus' olan Sendika'nın kurucularından biri.


Sendikanın son üyesi kim?

Gavin & Stacey'nin Alison Steadman'ı sendikanın son üyesi, pahalı bir çift diz protezi yardımıyla kaldığı yerden devam etmeyi uman eski dansçı Rose. Yazar Mellor, 'The Syndicate zamanımızın bir drama dizisi' dedi.

Sendika komitesi nedir?

Sendika Komitesi şu anlama gelir: Sendika Anlaşması uyarınca borç verenlerin geçici komitesi ile istişare halinde hareket eden Sendika Anlaşması Temsilcisi Latham & Watkins LLP ve McMillan LLP tarafından temsil edilen Sendika Anlaşması Temsilcisine danışma grubu olarak hizmet veren ve komite aşağıdaki borç verenlerden oluşur ( ...

Jim ve Tanya'nın köpeği Martha'ya ne oldu?

Ona göre, Martha öldü . Kesinlikle öyle olduğunu düşünüyorum. Büyük olasılıkla Tanya'nın bazı ihmalkar davranışlarından kaynaklanıyor (çünkü 'velayeti' vardı). Doğal nedenlerden dolayı olsaydı, herkesin bilmesini sağlamak (ve insanların sormasını durdurmak) için bununla ilgili bir IG gönderisi/hikayesi yapardı.

Tanya Burr sendikanın hangi bölümünde?

Tanya Burr ortaya çıktı Stacey olarak final Woodvale Kennels sendikasının çek sunumlarına hazırlanmasına yardım eden bir makyöz.


Şişman arkadaşlar ve kız arkadaşları kim yarattı?

Kim Kay Mellor ? Hit dramalar Fat Friends, The Syndicate ve Band of Gold yazan ITV Girlfriends yazarı.

Sendikada paralarını geri alıyorlar mı?

THE Syndicate hayranları bu gece, köpek kulübesi çalışanları sonunda paralarını aldıktan sonra dizinin finalini 'Line of Duty'den daha iyi' olarak övdü. Altı bölümlük dizi, Frank biletlerini çaldıktan sonra piyango ikramiyelerini aldıklarında zirveye ulaştı.

Sendika nasıl biter?

Final bölümünde, Gemma'nın büyükannesi babasını öldürdü - annesini öldürdükten sonra hapisten yeni çıkmış olan. Frank, Fransa'da hapse girdi, Keeley ise kumar sorunlarını ele aldı. Ve mutlu bir son vardı: Jake en sonunda Keeley'e evlenme teklif etti ve arkadaşlar Piyango galibiyetini kutladılar.

Sendikadaki Jake'in annesi kim?

Katie McGlynn Georgina Clarke'ı oynuyor

Jake'in annesini sevmiyor ve Jake hakkında yalanlar uydurmak da dahil olmak üzere velayet savaşını kazandığından emin olmak için alçalacaktır. Katie McGlynn, Coronation Street'teki Sinead rolüyle tanınır ve Waterloo Road'da da yer almıştır.