Galaksinin Koruyucularında Ronan kim?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Vidal Lind
Puan: 4.5/5(61 oy)

Karakter, çizgi romanlardan çeşitli animasyon televizyon dizileri ve video oyunları da dahil olmak üzere çeşitli medyalara büyük ölçüde uyarlanmıştır. Lee Hızı Karakteri, Marvel Sinematik Evreni filmleri Galaksinin Koruyucuları (2014) ve Kaptan Marvel (2019) filmlerinde canlandırdı.

Ronan Galaksinin Koruyucuları'nda ne yaptı?

tarafından canlandırıldı. Ronan bir radikal Kree savaş ağası ve Suçlayıcıların eski üyesi. ... Kree İmparatorluğu ve Xandar arasında yapılan barış anlaşmasından daha da iğrenen Ronan, Xandar'ı yok etmek için Thanos ile ittifak kurarak Xandarlıları yok etmek için yeni bir kampanya başlattı ve Xandar'ın yok edilmesi karşılığında Orb'u teklif etti.

Ronan Galaksinin Koruyucuları'nda kiminle konuşuyor?

Öteki, Ronan'ın konuşmasına izin vermeyi reddeden Suçlayıcı Ronan tarafından öldürüldü. Thanos Böyle bir şekilde, Öteki ona sesini alçaltması için bağırdı; buna karşı sabırsızlanan Ronan, bunun yerine, Cosmi-Rod'unun gücüyle kafasını 180 derece çevirerek, cümlenin ortasında Öteki'yi öldürmeyi seçti.Ronan'ın sağ kolu kim?

Korath Yon-Rogg komutasındaki Kree-Skrull Savaşı sırasında Starforce'da görev yapan bir Kree ajanıydı ve 1995'te takımın azalan Skrull muhalefetiyle savaşmasına yardım ediyordu.

Ronan neden kötü oldu?

Bir Kree radikali olarak doğan Suçlayıcı Ronan, atalarının çoğunu (babası, büyükbabası ve büyük büyükbabası) Kree-Nova savaşında kaybetti ve bu da onun gelişmesine yol açtı. Nova İmparatorluğu'na ve gezegenleri Xandar'a kültürleri için bir nefret .

Ronan, Guardians of the Galaxy 2014 IMAX Movie CLIP HD'de İlk Görünüşü

43 ilgili soru bulundu

Ronan Thanos mu?

Nihai Marvel

Suçlayıcı Ronan'ın Ultimate versiyonu Thanos'un oğlu ve imparatorluğunun bir parçasıdır. Sonunda Şey tarafından yenilir.

Ronan iyi mi kötü mü?

Suçlayıcı Ronan bir kötü adam-anti-kahraman Marvel Comics'ten ve Guardians of the Galaxy ekibinin açık ve kapalı antagonisti ve Fantastik Dörtlü de dahil olmak üzere Marvel evrenindeki çeşitli süper kahramanların düşmanı. Kree İmparatorluğu'nun seçkin askeri polisi olan suçlayıcı birliğin lideridir.

Thanos bir Kree mi?

Thanos süper insan ırkının mutant bir üyesi Titanian Eternals olarak bilinir. Karakter, Ebedilerde ortak olan yeteneklere sahiptir, ancak mutant-Ebedi mirası, biyonik amplifikasyon, mistisizm ve soyut varlık Ölüm tarafından bahşedilen gücün bir kombinasyonu ile daha yüksek bir dereceye yükseltilmiştir.

Yondu bir Kree mi?

Galaxy 2'nin koruyucularında Yondu, Rocket'a gençken Kree köle tacirlerine satıldığını açıklar. Ancak diyalogdan hatırladığım kadarıyla, Yondu'nun bir Kree olduğu hiçbir zaman açıkça belirtilmemiştir.

Ronan, Thanos'tan daha mı güçlü?

Ronan vs. söz konusu olduğunda ... Ronan bunu Thanos'a meydan okuyarak yaptı, bu yüzden açıkça ondan korkmuyor. Çekiciyle, muhtemelen Güç Taşı takılı olmasa bile, Ronan muhtemelen Thanos'u savaşta yenebilirdi. Her ikisi de emin olmak için güçlü , ancak Ronan, savaşta güç söz konusu olduğunda hafif bir avantaja sahiptir.

Neden bir dişi Loki var?

Loki neden bir kadına dönüştü? Çizgi romanlarda, Loki bir kadın olarak yeniden doğdu Asgard'daki Ragnarok olaylarından sonra basitçe Leydi Loki olarak bilinen, ama bu bile çok masum değildi: Thor ve Asgardlı arkadaşları Dünya'da yeni bedenlerde yeniden doğacakken, Loki aslında Sif için olması gereken bedeni çaldı. .

Loki'nin kadrosunda hangi taş var?

Zihin Taşı (Loki'nin asası)

Mind Stone, kullanıcının başkalarının zihinlerini kontrol etmesine izin verir. Onu ilk olarak 2012'nin The Avengers'ında Loki'nin asasında mavi bir küre olarak görüyoruz. Loki, elinde asa olan birine dokunduğunda, onların ne yaptığını kontrol edebiliyor.

Captain Marvel'daki kötü adam kim?

Yon-Rogg Carol Danvers'a. Yon-Rogg, 2019 Marvel filmi Captain Marvel'in ana antagonistidir. O, Supreme Intelligence'a hizmet eden Kree ekibi Starforce'un lideridir ve aynı zamanda Carol Danvers/Captain Marvel'in eski akıl hocasıdır.

Nick Fury bir Skrull mu?

Yukarıda bahsedildiği gibi, MCU'nun düzenleyicileri, Fury'nin hayatta olduğunu ve uzayda bir görevde olduğunu açıkça ortaya koydu. ...Samuel L Jackson'ın Nick Fury'nin Skrull ırkı ile ilişkilendirildi Kaptan Marvel olaylarından beri.

Nick Fury gözünü nasıl kaybetti?

Çizgi romanda Fury gözünü kaybeder. Nazi bombası patlaması . Ancak MCU'da Fury, gözünün konusu konusunda hassastır ve neden göz bandı taktığı hakkında konuşmak istemez. Captain Marvel'da Goose onu kaşındığında gözünü kaybettiği ortaya çıktı.

Ronan neden bir Sonsuzluk Taşı tutabilir?

Ronan'ın çekici özellikle bir Kree'nin gerekli güce sahip olabilmesi için yapılmış olabilirdi. Uru metali ona bir Sonsuzluk Taşı kullanma yeteneği verir. İlgili: Stormbreaker Altı Sonsuzluk Taşının Tümünü Durdurabilir - Thor'un Silahı Ne Kadar Güçlü?

Groot'un türü nedir?

Ne oluyor be?' Groot, hiper-zeki, ağaç benzeri bir organizmadır. tür Flora colossus X gezegenine özgü.

Kree neden insana benziyor?

Yüzlerce yıl önce çizgi romanlarda anlatılmıştı, Kree diğer dünyalara cesaret etti ve diğer türlerle karıştı özellikle insanlara benzeyen ırklar. Bu insanlarla üreyen Kree, istemeden kendi türlerinin ikinci bir ırk grubunu yarattı.

Kree kötü mü?

Daha sonra öğreneceğimiz gibi, Kree aslında kötü ve Skrull iyi adamlar. ... Filmin sonunda, Jude Law'ın canlandırdığı Kaptan Marvel'in Kree akıl hocasının aslında onu kaçıran kişi olduğunu ve ensesine yerleştirilmiş bir çip ile kasten yetkilerini sınırladığını öğreniyoruz.

Thor, Thanos'tan daha mı yaşlı?

Bu, Avengers'ın çoğunu Thanos'a kıyasla küçük çocuklar gibi gösteriyor, ancak onlardan biri aslında daha yaşlı . Hatırlarsanız Thor, Avengers: Infinity War'da Rocket'a 1500 yaşında olduğunu söylemişti.

Thor kaç yaşında?

MCU'nun başlarında doğrudan belirtilmese de Thor, Avengers: Infinity War'da Rocket Raccoon'a kendisinin 1500 yaşında . Bu vahiy ile, MS 518 doğum yılı nedeniyle karakterin sinema serisi boyunca yaşını vermek kolaydır.

Thanos hangi ırktır?

Thanos, A'Lars'ın bir üyesi olarak doğdu. Titanlar Titan gezegeninde evrimleşen güçlü, tanrı benzeri varlıklardan oluşan bir ırk.

Drax ne kadar güçlü?

İnsanüstü Güç: Drax, insanüstü bir şekilde güçlüdür, ancak gücü şu anda bir zamanlar en güçlü biçiminde olduğunun sadece bir kısmıdır. Zirvedeyken, Drax şu anda yaklaşık 50 ton kaldırın .