Hüzün kuyusundan kimin içtiği önemli mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Koby Reynolds Doktora
Puan: 4.4/5(12 oy)

Ya Morrigan ya da Engizisyoncu Kuyudan içebilir . ... Engizisyoncu ve Morrigan daha sonra Flemeth ile karşılaştıklarında, Kuyudan gelen sesler onun Mythal'in gemisi olduğunu ve Kuyudan içen kişinin istediği gibi kontrol edilebileceğini ortaya çıkarır.

Sentinel'lerle ittifak yaparsam ne olur?

Nöbetçilerle ittifak yaptıysanız, bir nöbetçi savaşçı savaşta sana yardım edecek . Nöbetçilerle ittifak yapmadıysan, onun yerine sana saldıracak.

Engizisyoncu kolunu kaybeder mi?

August'un kurtaracak bir dünyası olduğunu ve Solas'ı durduracağımızı iddia ettiği anlar da dahil olmak üzere, Inquisitor vs. Solas çığlık atan bu düzeneğe rağmen, Engizisyoncu hala kolunu kaybediyor ve muhtemelen bir sonraki Dragon Age'de oynanabilir bir karakter olarak hareket etme yeteneği.Hüzün kuyusuna nasıl gidilir?

Teşekkürler! Hüzün Kuyusuna ulaşmak için seni kapıya kadar geçiren odadaki rehberi takip et . Orada sana onları takip etmeni söyleyen biri var ve senin için tüm kapıları açıp kilitliyor.

Flemeth Mitali mi?

Ne olursa olsun, Morrigan saldırmaya çalışır, ancak Flemeth Morrigan'ın veya Engizisyoncu'nun (Hüzün Kuyusu'ndan kimin içtiğine bağlı olarak) kontrolünü ele geçirdiğinde durdurulur. Flemeth aslında Mythal .

Dragon Age Engizisyonu - Engizisyoncu Üzüntü Kuyusu ve Takip (Morrigan'ın Keiran'ı var)

27 ilgili soru bulundu

Sten bir Qunari mi?

Sten, Qunari halkının öncüsü olan Beresaad'ın bir savaşçısıdır. ... Boynuzsuz doğduğu için tipik bir Kunari değil. Tüm Qunari unvanlarında olduğu gibi, 'Sten ' bir isim değil, bir rütbedir . Muhafızın potansiyel bir arkadaşıdır ve sadece Lothering'de işe alınabilir.

Mythal öldü mü?

Mythal öldürüldü , ama Fen'Harel tarafından değil. Tapınağını yok edenler tarafından ihanete uğradı.

Leliana ilahi olabilir mi?

Leliana İlahi olursa, oyuncu seçimine bağlı olarak iki farklı sonucu var ve yan görevleri sırasında kişiliğinin 'sertleşip sertleşmediği', onun şefkatli bir İlahi mi yoksa acımasız mı olduğuna karar verecek.

İlahi engizisyon kim olmalı?

Dragon Age: Inquisition'ın başlangıcında, İlahi ölür. Onun yerini alacak kişinin seçimi, oyunun çoğu boyunca oyuncunun üzerinde beliren bir seçimdir. Ana seçimler Leliana ve Cassandra (biraz daha derine inenler için Vivienne olası bir üçüncü seçenek olabilir).


Dragon Age 4 ne hakkında olacak?

Dragon Age 4 bir hikaye olacak hiçbir gücün olmaması hakkında

İçinde Gamescom fragmanı, baş yazar Patrick Weekes, Dragon Age 4'ün hikayesinin Inquisition'dan nasıl ayrılacağını anlattı. 'Şu anda üzerinde çalıştığımız oyun için, 'Gücünüz olmadığında ne olur?' hikayesini anlatmak istiyoruz.

Solas neden müfettişin kolunu tuttu?

Solas kolunu tuttu. Vadesi dolmuş motorla ilgili teknik sınırlamalara , istediğimiz kadar açık hale getiremedik, ama evet - sizi İşaret'ten kurtarmanın tek yolu onu almasıydı. Öncelikle teşekkür ederim, bir Doğru Kişi'nin(TM) bırakın bağırışlarıma cevap vermeyi görmesini beklemiyordum.

Cullen'a Lyrium almasını söylersen ne olur?

Sonuçlar. Onunla romantizm kurarsanız, onu tekrar liryum almaya teşvik edin ve daha sonra bu seçimi tekrar teyit edin, Cullen, Inquisitor'dan ayrılacak . Görevi tamamladıktan hemen sonra Cullen ile konuşmaya çalışırsanız, biraz zamana ihtiyacı olduğunu ve daha sonra konuşmanız gerektiğini söyleyecektir.

Dragon Age Inquisition'ın kaç sonu var?

Dragon Age: Engizisyon var 40 son , beş ana alan - söylenti.


Kuyudan içerse Morrigan'a ne olur?

Engizisyoncu Hüzün Kuyusundan içerse: Morrigan saldırdığında onu durduracak olan onlar olacaktır. ... Kuyudan içen Morrigan olsaydı, Engizisyoncuya Corypheus'un kırmızı lyrium ejderhasını savaşta eşleştirebileceğini bildirir. ve Corypheus'u ve evcil hayvanını bulmanın Engizisyoncuya kalmış olduğunu.

Solas'tan ayrılabilir miyim?

Kısacası Solas, canınız istediğinde ayrılamayacağınız aşklardan biri. Bir sonraki komplo noktasını beklemeniz ve ondan ayrılmanız gerekecek. . Ne yazık ki sizin için, bir sonraki noktası oyunda oldukça geç. Tekrar yükle?

Leliana'yı yumuşatmalı mıyım?

Bazı oyuncular rol yapma amaçları için kasıtlı olarak Leliana'yı sertleştirmek veya yumuşatmak isteyebilir, ancak bu özellikle önemlidir. eğer Leliana bir sonraki İlahi olarak seçilirse . ... Sertleşmiş bir Leliana onları öldürür. Yumuşatılmış bir Leliana onlarla pazarlık yapacak.

Dragon Age Inquisition'da kiminle evlenebilirsin?

Dragon Age Inquisition: Her Olası Romantik, Dereceli

  1. 1 Cullen Rutherford.
  2. 2 yalnız. ...
  3. 3 olacak. ...
  4. 4 Cassandra Pentaghast. ...
  5. 5 Dorian Pavus. ...
  6. 6 Demir Boğa. ...
  7. 7 Kara Duvar. ...
  8. 8 Josephine Montilyet. ...


Leliana ve Cassandra'yı destekleyebilir misin?

Leliana'nın adaylığını destekleyecek bir savaş masası operasyonu yok , bu yüzden oyun sonuna kadar Vivienne veya Cassandra'yı desteklemek için işlemleri açık/tamamlanmamış bırakın. Kişisel arayışında ve oyun boyunca Leliana ile yaptığınız seçimler, onun sonsözdeki tavrını değiştirecek.

Cassandra ilahi hale gelirse ayrılacak mı?

Kimi desteklersen o olur yeni İlahi ancak ana hikayeyi bitirdikten sonra . Sonsöz sahnesi yeni Divine'dan bahsedecek. Bu yüzden partinizden ayrılırlarsa endişelenmeyin. Bunu yaparlarsa, ancak ana hikayeyi bitirdikten sonra.

Dragon Age Inquisition'da Vivienne'i nasıl elde edersiniz?

Dragon Age Engizisyonu Skyhold'da Vivienne'i Bul Başlangıçta, engizisyoncu Vivienne'i Skyhold'da bulabilir. Skyhold'un ana avlusunun dışındaki avlu Cassandra'nın olduğu yer. Haven'ın düşüşünden sonraki ilk konuşmanın ardından Vivienne, Solas'tan birinci kattaki pencereli balkona çıkacak.

Solas Dragon Age kaç yaşında?

Peçe zaten var olduğu için Solas, Thedas'a insan gelişinden çok önce doğdu. Bu, Solas'ın 4000 yaşından büyük en az.


Kim keder kuyusundan içmeli?

Ya Morrigan ya da Engizisyoncu Kuyudan içebilir. Kısa bir süre sonra, Corypheus Tapınağa girmeye zorlar ve saldırmak için süzülür.

Korkunç kurt nedir?

Fen'Harel Korkunç Kurt, Tek Başına Avlanan, Düzenbazların Efendisi, Büyük Kurt, Öteki Gezici, yaşlı kurt ve Kabus Getiren olarak da bilinen , ihanet veya isyanın elf tanrısıdır. Hem Yaratıcıların hem de Unutulmuşların akrabası olarak biliniyordu.

Tüm Qunari'lerin saçları beyaz mı?

Qunari genellikle insanlardan daha uzun ve fiziksel olarak daha sağlamdır. Genellikle çeşitli metalik renklerde (altın, bronz ve gümüş gibi) deriye sahiptirler. Beyaz saç , sivri kulaklar ve mor, kırmızı, gümüş veya sarı gibi renklere sahip canlı gözler.