hsmtmts'deki belle kim?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Verdie Weber
Puan: 5/5(10 oy)

İyi haberde, Ashlyn (Julia Lester) Belle olarak rol aldı ve hem karaktere hem de oyuncuya yeteneğinin hak ettiği değeri verdi. Beklendiği gibi Canavar'ı Ricky (Joshua Bassett) oynayacak ama rolü tam olarak hak ettiğini söyleyemeyiz.

Hsmtmts'deki yeni kız kim?

Olivia Rose Keegan'ın fotoğrafı. High School Musical: The Musical: The Series'in yeni yayınlanan ikinci bölümünde bir sıçrama yapıyor! 21 yaşındaki Emmy ödüllü aktris, tatlılığı son derece rekabetçi doğasını maskeleyen enerjik bir Doğu Lisesi öğrencisi olan yeni kız Lily'yi oynuyor.

Hsmtmts North High'daki Canavar kim?

The Little Mermaid'i oynamaya karar verdi, ancak bunu Belle'i oynayan Lily ile birlikte yönettiği Beauty and the Beast olarak değiştirdi. Canavar oynadı naber ve Lumiere Antoine tarafından oynandı.High School Musical The Musical The Series'de Belle'i kim oynuyor?

Olivia Rose Keegan'ın fotoğrafı. Doğu Lisesi'nde müzikaldeki rolünü kaçıran ve daha sonra Kuzey Lisesi'ne transfer olan rekabetçi ve iddialı yeni bir öğrenci olan Lily (sezon 2) olarak. Yapımlarında Belle olarak rol aldı.

Nini, Güzel ve Çirkin'de Belle'i oynayacak mı?

Ona bir rol verildi çatal Güzel ve Çirkin yapımlarında. Yani, başrol gizemli bir şekilde performans gösteremeyene ve yönetmen beklenmedik bir şekilde Nini'yi Belle rolüne atana kadar.

Belle ('Güzel ve Çirkin'den | HSMTMTS | Disney+)

19 ilgili soru bulundu

Gina ve Ricky bir araya geliyor mu?

8 Gina Ricky'yi Öpüyor

Gösteri sorumlusu Tim Federle, ET ile yaptığı bir röportajda, sahneyi çektikten sonra Ricky ve Gina'nın ne kadar inanılmaz olduklarını fark ettiğini itiraf ediyor. bir arada . Beklenmedik bir şeydi, ancak en iyi ekran ilişkilerinin bazıları tesadüfen oluyor.

Hsmtmts'de SEB hangi nottur?

Sebastian 'Seb' Matthew-Smith, Disney+ dizisi High School Musical: The Musical: The Series'in ana karakteridir. o Doğu Lisesi'nde ikinci sınıf öğrencisi . 1. sezonda High School Musical'de Sharpay Evans'ın erkek versiyonunu oynadı.

Hsmtmts Sezon 2'deki yeni kız kim?

East High'ın en yeni Wildcat'iyle tanışın, Olivia Rose Keegan'ın fotoğrafı. ! Aktris, Lise Müzikali: The Musical: The Series'in 2. sezonunda Lily olarak ilk kez sahneye çıktı ve hayranlar, çarpıcı vokaliyle havaya uçtu.

Nini Hsmtmts 2. Sezon nerede?

Sezon 2'de Nini, Ricky'den ayrıldı Genç Oyuncu Konservatuarı'na gitmek için ve uzak mesafe ilişkisi vardır. Sonunda East High'a geri dönüyor ve Ricky ile birlikte olacakmış gibi gösteriyor.


Nini ve Ricky Sezon 2'de ayrılıyor mu?

Ve sonra Nini ve Ricky'nin kabul ettikleri acı tatlı final anı var. onların dağılması ve şimdi nerede durdukları -- arkadaş olarak.

North High hangi müzikalde Hsmtmts yapıyor?

Lily, Disney+ orijinal serisinden yinelenen bir karakterdir. Lise Müzikali: Müzikal: Dizi . Aslen Doğu Lisesi'nde bir öğrenciydi, ancak müzikallerinde başrol oynaması için Bayan Jenn tarafından reddedildikten sonra, Doğu Lisesi'nden intikamını almak için Kuzey Lisesi'ne transfer edilmesini istedi.

Ricky Canavarı alıyor mu?

Sonuç olarak, Ashlyn Belle rolünü aldı ve Ricky Canavar rolünü kazandı . Nini Doğu Lisesine geri döndüğünde, Ricky hala onun drama bölümünün bir parçası olmasını istiyordu.

Nini Doğu Lisesi'ne geri mi dönüyor?

İkili daha sonra uzun mesafeli çalışma yapmak için mücadele eder ve Ricky, Nini'den YAC'den ayrılmasını ister ve East High'a geri dön , gerçekleştirme hayallerini riske atmak anlamına gelse bile. Nini, YAC'den ayrılmaya ve East High'a dönmeye karar verir.


Big Red'in gerçek adı nedir?

En iyi arkadaşı Big Red'in yardımıyla ( Larry Saperstein ), Ricky, okulun ilk High School Musical: The Musical prodüksiyonunda onun karşısında rol almak için seçmelere katılarak Nini'yi geri kazanmak için cesur bir plan başlatır.

Asher Angel Hsmtmts'de olacak mı?

Andi Mack hayranları için (kendim gibi), Asher'ın HSMTMTS'deki konuk oyuncu rolü büyük bir anlaşma. Gina'yı oynayan Asher ve Sofia Wylie, hit Disney Channel dizisinde birlikte rol aldı. Eski rol arkadaşıyla yeniden bir araya gelme şansı, onun için kaçıramayacağı özel bir fırsattı.

Ricky, Lily Hsmtmts'den hoşlanıyor mu?

Bölümün başlığı olan Second Chances göz önüne alındığında, Ricky (Joshua Bassett), oyuncu kadrosunu çökerttikten sonra Lily'yi (Olivia Rose Keegan) çağırdığı için aşkta ikinci bir şans elde ediyor gibi görünüyor. Ricky'ye ondan hoşlandığını söyledi .

Nini Ricky ile biter mi?

Nini, Ricky'ye bir yıldönümleri için onu sevdiğini söyleyen bir şarkı yazdı. Bu, Ricky'yi şok etti ve ona duygularını söyleyemediği için paniklediği için ara vermesine neden oldu. Nini okulda Ricky'den resmen ayrıldı , ona 'kampta başka biriyle tanıştığını' söyledi.


Hsmtmts 2. sezon çekimleri ne zaman başladı?

Disney+ High School Musical: The Musical: The Series'e o kadar güveniyordu ki geçen yıl Ekim ayında 1. sezon yayınlanmadan önce 2. sezon için yenilediler. İkinci sezonda üretim başladı Şubat 2020 ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelendi ve 2. sezonun yayın tarihi havada kaldı.

Olivia Rodrigo Hsmtmts'de kalacak mı?

'HSMTMTS' showrunner söyledi Olivia Rodrigo'nun dizi dışında başarı bulmasını engellemeyecek . Tim Federle, Entertainment Weekly ile spinoff dizisindeki Rodrigo'nun geleceği hakkında konuştu. Rodrigo'nun kalmasını çok istediğini ama sadece 'onu tüm hayallerinde desteklemek' istediğini söyledi.

Lily Hsmtmts'de kaç yaşında?

Başka bir Olivia, HSMTMTS'nin 2. sezonu için East High vahşi kedilerine katıldı - 21 yaşında Konu ilgi odağı olduğunda son derece rekabetçi olan yeni bir öğrenci olan Lily'yi oynuyor.

North High Canavar Maskesini mi çaldı?

Kourtney, Ricky'nin Canavar kostümünü açarken maskeyi kaybettiğini fark eder. Carlos, North High'ın zoom yaptıktan sonra maskeyi çaldığına inanıyor en son Instagram gönderilerinde. Bayan Jenn onlara hiçbir şey çalmadıklarına dair güvence verir.


Hsmtmts İptal Edildi mi?

Dizinin ikinci sezonu Cuma günü sona erdi ve henüz üçüncüsü için yenilenmedi . Federle, dizinin daha fazla sezon için yenilenip yenilenmediğini anlatmak istediği 'birçok hikaye' olduğunu söyledi.

Hsmtmts'de Büyük Kırmızı hangi sınıftır?

tarafından canlandırılan

'Big Red' Redonovich III, Disney+ orijinal dizisi High School Musical: The Musical: The Series'in ana karakterlerinden biridir. o Doğu Lisesi'nde bir Junior Sezon 1 ve Sezon 2'de.

Hsmtmts'deki Nini'nin iki annesi var mı?

Nini'nin 2 annesi var bu Disney+ orijinal serisi

Disney+ orijinali High School Musical: The Musical: The Series'in 1. sezonunda izleyiciler, Nini'nin ebeveynleri Carol ve Dana ile tanıştı. Evet, iki anne, Olivia, Hollywood Life ile yaptığı röportajda dizinin galasında söyledi.

Lise müzikali dizi bitti mi?

High School Musical: The Musical: The Series 3. Sezon Çıkış Tarihi. 'High School Musical: The Musical: The Series' 2. sezon prömiyeri 14 Mayıs 2021'de Disney+'da yapıldı ve sezon şubatta sona erdi. 30 Temmuz 2021 .