Kim yüceydi, yarı sıcak değil mi anne?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Andy Block Sr.
Puan: 4.8/5(23 oy)

4 fit 9in boyunda, gözlüklü Don Estelle Topçu 'Yüce' Sugden olarak, Empire'ın son günlerinde Hindistan'da konuşlanmış bir İngiliz Ordusu konser partisi hakkında uzun süredir devam eden televizyon sitcom'u It Ain't Half Hot Mum'da Başçavuş Williams'ın şakalarının başıydı.

Ne oldu yarı sıcak değil mi anne?

It Ain't Half Hot Mum filminin aktör ve yıldızı Windsor Davies hayatını kaybetti. Ailesi, TV dizisinde en çok başçavuş olarak bilinen 88 yaşındaki Davies'in Perşembe günü öldüğünü söyledi. Londra, Canning Kasabası'nda doğdu, babasının memleketi olan Bridgend ilçesindeki Nantymoel'e döndü. İkinci Dünya Savaşı çıktı .

Don Estelle öldüğünde kaç yaşındaydı?

Yaşlılıktan ölen küçücük aktör Don Estelle 70 , muhtemelen en çok 1970'lerde Hindistan'da geçen BBC televizyon dizisi It Ain't Half Hot Mum'da İngiliz askerlerinin kamp askeri eğlencelerinden birini oynadığı için hatırlanacak.Don Estelle'e ne oldu?

BÜYÜK Manchester televizyon favorisi Don Estelle 70 yaşında öldü. En iyi 70'lerin komedisi It Ain't Half Hot Anne'deki Lofty rolüyle tanınan 4 fit 9ins boyundaki yıldız, ailesiyle birlikte Rochdale Revirinde başucunda vefat etti. hastalık.

Windsor Davies'in sloganı neydi?

Windsor Davies, ' Kapa çeneni!' ve alaycı 'Ah canım, ne kadar üzücü, boşver'.

Yarım Ateşli Değil Anne - Son Yazı

41 ilgili soru bulundu

Windsor Davies Galce konuşuyor muydu?

Davies'in doğduğu Galce konuşan ebeveynler Doğu Londra'daki Canning Town'da, ancak ikinci dünya savaşının başlamasından kısa bir süre sonra, 1940'ta, 10 yaşındayken, güney Galler'deki Ogmore Vadisi'ndeki Nant-y-Moel'deki akrabalarıyla birlikte yaşamaya gönderildi.

Yarı ateşli anne neredeydi?

Yarım Sıcak Anne Değil bölümleri 1973 ve 1981 yılları arasında çekildi ve 1979'da bir ara verildi. Seri 1-4 arasında gerçekleşti. Deolali, Hindistan 5-8 serisi Tin Min, Burma'da gerçekleşti.

Michael Bates, Last of the Summer Wine'dan ne zaman ayrıldı?

Michael Bates diziden ayrıldı üçüncü dizinin çekimleri başlamadan hemen önce , sağlık sorunları nedeniyle. Bir Onbaşı 'Foggy' Dewhirst'e yedek bir üçüncü adam gerekiyordu.

Bay Pink Hammer'ın gerçek adı neydi?

Melvyn Hayes, 11 Ocak 1935'te Londra, İngiltere'de Melvyn Hyams olarak dünyaya geldi.


Benidorm'daki yarışı Madge kazanır mı?

Ertesi gece, Garveys şokuna Bay Pink, Madge'ye sonra 3000 € verir. go-kart yarışını kazanmak .

Rising Damp'teki siyahi oyuncu kimdi?

Don Warrington (MBE) 1970'lerde Leonard Rossiter'ın oynadığı Rising Damp sitcom'unda tatlı Philip olarak ün kazandı. 69 yaşındaki Trinidad doğumlu oyuncu, Karayipler'de geçen ve gelecek yıl onuncu sezonuyla geri dönen suç dizisi Cennette Ölüm'de Komiser Selwyn Patterson'ı canlandırıyor.

Don Estelle'in boyu kaçtır?

saat 4ft 9in boyunda , gözlüklü Don Estelle, Topçu 'Yüce' Sugden olarak, Başçavuş Williams'ın son günlerde Hindistan'da konuşlanmış bir İngiliz Ordusu konser partisi hakkında uzun süredir devam eden televizyon durum komedisi It Ain't Half Hot Mum'daki şakalarının kıçıydı. İmparatorluğun.

Whispering Grass ile ilk kim başarılı oldu?

'Whispering Grass (Don't Tell The Trees)' Fred Fisher ve kızı Doris Fisher tarafından yazılan popüler bir şarkıdır. Şarkı ilk kez kaydedildi Erskine Hawkins ve Orkestrası 1940'ta Bill Kenny'nin yer aldığı The Ink Spots da aynı yıl kaydetti.


Yarı sıcak anne BritBox değil mi?

BBC ve ITV'nin İngiliz yayın ortak girişiminin yeni en iyisi olan BritBox, modern izleyiciler için uygun olmadığı düşünülen klasik yerli dizileri içermeyecek. ... İkinci Dünya Savaşı sırasında Hindistan'da bir askeri birlik hakkında BBC komedisi Bu Yarım Ateş Değil Anne, ayrıca yok olacak .