Karanlık kargaşa kimdir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sormuş: Orman Kuvalis
Puan: 4.5/5(71 oy)

Karanlık Kargaşa The Thundermans'ın ana antagonisti , Sezon 1 ve Sezon 2'nin görünmeyen kapsayıcı düşmanı ve Sezon 3 ve Sezon 4'ün ana düşmanı olarak hizmet ediyor. O, dünyanın en güçlü ve tehlikeli süper kötü adamı. Max'in şeytani evresinde Max'in ana ilham kaynağı ve kötü akıl hocasıydı.

The Thundermans, Dark Mayhem'i hangi bölümde yendi?

Thundermans - 4. Sezon 15. Bölüm : Come What Mayhem - Metacritic.

Thundermans'taki kötü adam kim?

dev . Dr. dev (Dana Snyder tarafından seslendirildi) Villain League'in dünyanın en büyük kötü adamlarından biri ve Hank'in Thunder Man iken onu bir tavşana dönüştürene kadar Hank'in eski düşmanı.Phoebe hangi bölümde kötü oluyor?

Cennette Gök Gürültüsü . Thunderman'ler planladıkları bir tatil için Hawaii'ye giderler. Ancak Phoebe, Karanlık Kargaşa'nın kötü güçlerini kazara özümsediğinde, iş planını tamamlamaya kararlı hale gelir...

Dr colosso bir kukla mı?

Colosso, Max'in ininde yaşayan, kötü adama dönüşen süper bir tavşan! 'Dr. Colosso sahneleri aslında çalışmak için en sevdiğim sahneler, çünkü o gerçekten bir kukla 'dedi Addison. 'Kuklacılar, biz çekimde olmadığımızda bile onu her zaman hareket ettirir.

Thunderman | Karanlık Kargaşa Saldırısı | Nickelodeon Dili

28 ilgili soru bulundu

Dr. Colosso neden bir tavşan?

Dr. Colosso, Better Off Wed'de gösterildiği gibi Hank ve Barb'ın düğününü mahvetti ve Colosso, Barb ve Hank'i keçilere dönüştürdüğünden beri, Kahraman Ligi onu ele geçirdi ve Hank, Colosso, onlara yaptıklarından intikam almak için bir tavşana dönüştürülmeli. .

Dr. Colosso oğlu KİMDİR?

Balfour Dr. Colosso'nun oğludur. Eski bir süper kahraman ve Z-Force umutlu, daha sonra bir süper kötü adama dönüştü ve babasını hapsettiklerini fark ettikten sonra Thunderman Ailesi'nden intikam almayı planlıyor. Sonunda evcil bir tavşana dönüştü ve şimdi Dr.

Phoebe neden kötü?

Phoebe onu alt etmek üzereyken, Cole ona aşkının onun insan yarısını yeniden uyandırdığını söyler. ... Prue'nun kaçırılmasına yardım etti, böylece onları kutsal olmayan bir evlilik bağıyla bağlayabilirdi. ve böylece Piper'ı, Phoebe'yi ve Kitabı kötülüğe çevirir.

Max Thunderman neden kötüydü?

o kötüydü çünkü o Phoebe'nin en iyi süper kahraman olacağını düşünüyor ve en iyisi olmak istiyor bu yüzden kötü olmakta en iyisi olmaya çalıştı . Ancak Thundermans: Secret Revealed'da bu çok ileri götürüldü.


Thundermans neden kötü bir dizi?

onun öncülü sadece yumuşak ve sıkıcı geliyor . Thunderman'ların daha önce binlerce kez gördüğümüz çok tek boyutlu, tartışmacı ve genel kişilikleri var. Başka bir deyişle, klişe kişilikler: Modayı, okulu, makyajı ve sosyal medyayı seven inek, kız gibi bir genç ve pislik olan Phoebe.

Allison, Max'ten neden ayrıldı?

21 Dump Sokağı'nda ayrıldılar. Allison, Max'e onun ruh eşi olmadığını, ancak Dünya'nın olduğunu söyleyen bir mesaj gönderdi. .

Max Thunderman kötülüğe mi dönüşüyor?

Hank, Barb ve Phoebe, bir süper kahraman olmaya karar verdikleri için Max ile gerçekten gurur duyuyorlar. Max, hayatı boyunca ona ne kadar kaba davrandığı için Phoebe'den özür diler. Max daha sonra süper kahraman pelerinini alır, resmen kötü evresini sona erdirmek .

Phoebe ve bağlantı neden ayrıldı?

Bana Bir Ayrılık Ver

Phoebe, Link treninin bir süper kahraman olmasına yardım eder. Phoebe onun gitmesini engellemeye çalışır. ... Phoebe ve Link ayrılıyor farklı yerlerde olmaları nedeniyle .


Maya de Clark'ın yaşı kaç?

Maya 28 Mart 2011 doğumlu San Diego, CA'da.

Max Thunderman'ın sevgilisi var mı?

Max özür diler ve Allison resmen sevgilisi oldu .

Thundermans güçlerini mi kaybetti?

Bu bölüm Thundermans: Secret Revealed, Hank, Barb, Billy, Nora ve Chloe'nin sahip olduğu olayların ardından ortaya çıkıyor. orijinal güçleri onlara geri döndü .

Kim daha büyük Phoebe veya Max?

Biyografi. Phoebe Barb ve Hank Thunderman'ın en büyük kızı , ikiz kardeşi Max Thunderman ile birlikte. Max'ten 20 saniye önce doğdu. Küçük kardeşleri Billy, Nora ve Chloe Thunderman ve onlar Thunder Kids.


Lori Rom Charmed'dan neden ayrıldı?

Lori Rom, Charmed'da rol aldığında yeni bir yüzdü. Gitti havalandırılmamış pilotu yaptıktan sonra In Touch'a göre dizinin yaratıcısı Constance M. Burge tarafından kişisel nedenler olarak tanımlanmıştır.

Phoebe'nin bebeği var mı?

Hit şovun beşinci sezonunda, Phoebe (Lisa Kudrow tarafından oynanır) küçük kardeşi Frank Jr.'ın vekili olarak görev yaptı. ... Şovda, Phoebe iki kız doğurdu ve bir erkek çocuk: Leslie, Chandler ve Frank Jr. Jr.

Phoebe ve Cole'un bebeği mi oldu?

Kaynak Cole'u tamamen ele geçirdikten kısa bir süre sonra, Kahin ona Phoebe'nin şimdiye kadar tasarlanmış en güçlü çocuğu doğuracağını öngördüğünü açıklar. ... Kahin bunu ortaya koyuyor bebek asla Phoebe ve Cole'un değildi daha çok kendisi ve Kaynak tarafından sihirli bir şekilde tasarlandı ve onları bebeğin gerçek ebeveynleri yaptı.

Billy ve Nora ikiz mi?

Billy ve Nora kardeşler ve en iyi arkadaşlar Thundermans'ta. Çok kavga eden Max ve Phoebe'nin aksine, Nora ve Billy çok iyi geçinir ve birbirlerinin en iyi arkadaşıdır.


Barb Thundermans'da hangi bölümde hamile kalıyor?

Bir Kahraman Doğuyor The Thundermans dizisinin 2. Sezonunun yirmi dördüncü ve yirmi beşinci bölümüdür. Dizinin 2. saat özel bölümüdür.

Thunderman'ler güçlerini nasıl elde ettiler?

olduğunu düşündürecek olan genetik ve kalıtım . Phoebe ve Max'in beyinlerinde bir süper güç lobu var, ama görünüşe göre bu onlara özel, çünkü Billy'de yok. ... Ama görünüşe göre, kazanacağınız süper güçler rastgele bir çekiliş gibi görünüyor, ne alacağınızı bilmiyorsunuz.