Ev editi kim?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Rahul Koelpin IV
Puan: 4.6/5(39 oy)

Ev Düzenlemeleri Hakkında Bilmeyebileceğiniz 11 Şey Clea Shearer ve Joanna Teplin . Bu hanımlar büyük Schitt's Creek hayranları! Kısa süre önce Netflix'e eklenen The Home Edit ile Organize Olun ve eminim ki bizler gibi siz de The Home Edit kurucuları Clea Shearer ve Joanna Teplin'e kafayı takmış durumdasınız.

Ev düzenleme personeli kimlerdir?

Nashville

 • yazlık canfield.
 • Ekiple tanış.
 • shaina burrel.
 • susan walton.
 • emily shreve.
 • mackinnon morrissey.
 • alex şövalye.
 • rachel usry.

Ev düzenleme hanımları kaç yaşında?

Amerikalı üniversite öğrencileri mezun olduklarında genellikle 22 yaşında olurlar. Bu, Joanna'nın şu anda 41 yaşında . Joanna 21 Ağustos'ta doğdu ve bu onu Aslan yapıyor.Evde Edit'te hangi ünlüler var?

Dizi çok başarılı olduğunu kanıtladı, onlara Netflix serisini getirdi.

 • Reese Witherspoon, Get Organized with The Home Edit Netflix'in baş yapımcısıdır.
 • Khloe Kardashian, Ev Düzenleme Netflix ile Organize Edin'de görünüyor.
 • Eva Longoria ve oğulları Santiago Netflix.
 • Neil patrick harris.

Ev editörü bayanlar nereli?

merkezli olan kadınlar, Nashville ve açıkçası hiç sevmedikleri bir kapsayıcıyla karşılaşmadılar, şimdi Netflix dizisi Get Organized with the Home Edit ile dünya yıldızları. Gösteri, ikilinin büyülü makyaj becerilerini Reese Witherspoon, Khloé Kardashian, Neil Patrick Harris ve ...

Ev Düzenlemesi En Büyük Organizasyon Hatanızı Anlatıyor

30 ilgili soru bulundu

Ev düzenleme kızları ne kadara mal olur?

Home Edit ne kadar ücret alıyor? Şirketin hizmet alanlarından birinde yaşıyorsanız, Home Edit bir fiyat karşılığında evinize iki organizatörden oluşan bir ekip gönderecektir. THE arasında değişen bir saatlik ücret alır saatte 185-250 dolar arası.

Joanna ve Clea ne ücret alıyor?

Web sitelerine göre, organizasyon hizmetleri, müşterilerinin ana şehirlerinden herhangi birinde evlerini ziyaret edecek olan iki organizatörden oluşan bir ekibe dayanmaktadır. Fiyatlar şehirden şehre değişir, örneğin, Atlanta'da bir saatlik randevu için fiyatları 195 $ iken, LA'da aynı bir saatlik ziyaret 250 $ .

Ev düzenlemesinde hangi Kardashian var?

Yapımcılığını Reese Witherspoon ve Molly Sims'in üstlendiği dizide yer alan yıldızlar arasında şunlar yer alıyor: Khloé Kardashian , Eva Longoria, Neil Patrick Harris, Kane Brown ve 'Legally Blonde' kendisi başrolde.

Reese Witherspoon ev düzenlemesinin bir parçası mı?

Şirketi Hello Sunshine, kadın merkezli hikayeleri ön plana çıkarmasıyla tanınır - ve aynı zamanda Get'in arkasındaki şirkettir. organize The Home Edit ile, tabii ki dizinin yapımcılığını Witherspoon üstleniyor.


Khloe Kardashian hangi kapları kullanıyor?

Kardashian yeni modelini kullanıyor kare OXO kapları kuru üzüm, kaju fıstığı, çam fıstığı ve badem gibi sağlıklı atıştırmalıkları saklamak için. Ayrıca, her malzemeyi sadece taze değil, aynı zamanda erişilebilir tutmak için içinde pişirme malzemeleri ve tahıllar bulundurur.

Ev düzenleme ekibini işe almanın maliyeti nedir?

Home Edit, bir iki kişilik bir ekip için saatlik ücret 185 dolar ve ücretsiz 30 dakikalık yüz yüze danışma ile üç kişilik bir ekip için 225 $. Proje başına gerekli tüm ürünleri satın almak ve iade etmek için sabit bir 200 $ alışveriş ücreti vardır ve müşteriler tutulan ürün için faturalandırılır.

Home Edit net değeri nedir?

Clea Shearer'ın net değeri olduğu tahmin ediliyor 4 milyon dolar . Evleri organize etme kariyerinden bu kadar çok şey kazanması pek şaşırtıcı değil.

Ana Sayfa Düzenlemesini kim yapıyor?

Yönetici tarafından üretilen Reese Witherspoon ve Molly Sims , Get Organize Ed with The Home Edit gelecek ay yayın platformuna düşecek ve hiç bu kadar heyecanlanmamıştık. The Home Edit ile Organize Edin, ev organizasyonu hizmeti olan Home Edit'i işleten Clea Shearer ve Joanna Teplin'i canlandıracak.


Ev düzenlemesinden Sumner kimdir?

Sumner Canfield - Yardımcı Yönetmen İşe Alma, Eğitim ve Geliştirme - The Home Edit | LinkedIn.

Home kurgusunun baş yapımcısı Reese Witherspoon mu?

Clea ve Joanna birçok ünlü müşteriye yardım ederken, şovda sadece sekiz kişi yer alıyor, bunlardan en azı değil. yönetici yapımcı kendisi , Reese Witherspoon. Reese, dizinin ilk bölümünde belirir ve Clea ve Joanna'yı yeni Nashville aile evinde bir dolap düzenlemeye çağırır.

Netflix'te ev düzenlemesini kim yapıyor?

Mutfaklar, dolaplar ve daha fazlası ilham verici bir şovda baştan yaratılıyor. yönetici yapımcılar Reese Witherspoon ve Molly Sims .

Ana Sayfa düzenlemesinden sonra ne izlemeliyim?

Decluttering Tekmenizi Beslemek için 'Ev Düzenlemesi ile Organize Olun' Gibi 8 Şov

 • 'Marie Kondo ile Ortalığı Toplamak' (2019-) ...
 • 'Hot Mess House' (2020-) ...
 • 'Temiz Ev' (2003-2011) ...
 • 'Tasarım Doktorları' (2013-2014) ...
 • 'Kim'in Kaba Uyanışı' (2007-2009) ...
 • 'İstifçi' (2009-) ...
 • 'Hayatımı Hackle' (2015-2018) ...
 • 'Kargaşanın Efendisi' (2019)


The Home Edit'in hangi bölümünde Khloe Kardashian var?

' Ev Düzenleme ile Organize Olun ' Khloé Kardashian and a Bedroom Overhaul (TV Bölümü 2020) - IMDb.

Joanna ve Clea evli mi?

İkisi de çalışan anneler

İş ortağının aksine, kişisel yaşamında çok özeldir ve sosyal medyada aktif değildir. Ancak, evli olduğu biliniyor Kim olduğu bilinmese de programda ve röportajlarda kocasından bahsetti.

En zengin Kardashian kim?

kim Kardashian , 1.4 milyar dolar. Kourtney Kardashian, 65 milyon dolar. Khloe Kardashian: 50 milyon dolar. Kendall Jenner: 45 milyon dolar.

Clea ve Joanna hâlâ birlikte mi çalışıyor?

Clea ve Joanna her iki Kaliforniya nakli , şu anda Nashville'de yaşıyor. Ortak bir arkadaş tarafından bir araya getirilen, ilk metinde dostluk ve hemen ardından iş ortaklığıydı. The Home Edit'i başlatmanın amacı, geleneksel düzenlemeyi yeniden icat etmek ve onu tasarım ve iç tasarımla birleştirmekti.


Ev Düzenleme şovuna nasıl katılıyorsunuz?

Siz veya tanıdığınız biri, The Home Edit'in gelecekteki bir bölümünde birinci sınıf bir konut düzenlemesi yapmakla ilgileniyorsa (ve dağınıklığınızın kitlelere maruz kalması konusunda rahatsanız), şu adrese gidin: thehomeedit.castingcrane.com birini aday göstermek veya başvurmak.