Daniel'in genç ve huzursuz babası kim?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Ansel Brakus
Puan: 4.9/5(22 oy)

Daniel Romalotti, CBS pembe dizisi The Young and the Restless'ta kurgusal bir karakterdir. Rol en çok 2004'ten 2013'e kadar Michael Graziadei tarafından canlandırılmıştı.

Phyllis oğlu Daniel'in babası kimdir?

Daniel Romalotti'nin doğum oğluydu. Brian Hamilton ve Phyllis Yazlar. Danny Romalotti'nin evlatlık oğludur. Daniel'in bir kızı var, Lucy.

Daniel Phyllis'in genç ve huzursuz oğluna ne oldu?

Daniel, Abby Newman ile devam etti ama Daisy çocuğuna hamile döndüğünde şok oldu. Phyllis bunu doğrulayan bir babalık testi yaptırdıktan sonra Daniel, Daisy'yi bebek doğana kadar onunla kalması için davet etti. Ancak Daniel onun doğum yapmasına yardım ettikten sonra, Daisy onu bayılttı ve bebekle birlikte ortadan kayboldu. !Danny Romalotti'yi Y ve R'de kim vurdu?

Maskeli balo devam ediyor. David Danny'yi vurur.

Danny ve Christine neden boşandı?

1990'da Christine, uzun zamandır arkadaşı olan Danny Romalotti (Michael Damian) ile evlendi, ancak evlilikleri sona erdi. Danny onu sevgilisiyle aldattığında , hamile kalan Phyllis Summers (Michelle Stafford).

Y&R News: Daniel Goddard (Cane Ashby) Young and the Restless'a geri dönüyor!

38 ilgili soru bulundu

Michael Damian'a ne oldu?

Damian şimdi ne yapıyor? ... Danny Romalotti kadar harika olsa da, Damian'ın kalbi müzikte yatıyor. Kariyeri boyunca, bazı single'ları filmde olan on bir stüdyo albümü oldu. 2019'da Damian birlikte yazdı, yönetti ve yapımcılığını üstlendi. Yüksek Sinirli Serbest Dans - Thomas Doherty ve Jane Seymour'un başrol oynadığı - yayınlandı.

Phyllis Newman gerçek hayatta kaç yaşında?

Kişisel yaşam ve ölüm

Newman, 15 Eylül 2019'da yaşında öldü. 86 bir akciğer bozukluğunun komplikasyonlarından.

Nick ve Phyllis birlikte mi?

Phyllis yıllar boyunca Nick ve Jack arasında gidip gelirdi. Her iki erkekle de evlilikleri sona ermiş olsa da, onlarla dostane ilişkiler sürdürüyor. Şu anda, o ve Nick birlikte , ancak görünüşe göre birleşmeleri sona eriyor olabilir.

David neden Danny Romalotti'yi vurdu?

Nina ayrıca David'in hem kendisini hem de küçük Phillip'i öldürmeyi planladığını öğrenmişti. New Jersey'de Danny ile birlikteyken Cricket, broşun Rebecca'ya ait olduğunu tespit eden bir kuyumcu buldu. Yani David, Danny'ye komplo kurdu onları kuyruğundan çıkarmak için kokain bulundurmak için , ancak tüm suçlamalar sonunda düştü.


Danny Romalotti'nin gerçek adı nedir?

Michael Damian Weir (26 Nisan 1962 doğumlu), 1980'den 1998'e ve tekrar 2002, 2003, 2004'te oynadığı The Young and the Restless adlı pembe dizideki Danny Romalotti rolüyle tanınan Amerikalı aktör, kayıt sanatçısı ve yapımcıdır. , 2008, 2012 ve 2013.

Eric Braeden emekli mi oluyor?

Şimdi olduğu gibi, Eric Braeden emekli olmayı düşünmüyor ve Cenova Şehri'ndeki kurgusal evini terk eder. Bu sabah birçok YR hayranı kör olduğundan bu harika bir haber ve şimdi Victor Newman'ın burada kalacağını bilmek onları rahatlatıyor. Genç ve Huzursuz hafta içi günleri CBS'de izleyin.

Michael Damion kimdir?

Profil: Amerikalı aktör, şarkıcı ve yapımcı 26 Nisan 1962'de San Diego, California'da doğdu. CBS-TV ağındaki Amerikan gündüz pembe dizisi The Young and The Restless'ta rock şarkıcısı Danny Romalotti rolünü oynadı.

Hayatın gerçekleri üzerine uçan adam kimdi?

Hayatın Gerçekleri (TV Dizisi 1979–1988) - Michael Damian Flyman - IMDb olarak.