Kevin Riverdale'de ölür mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Fannie Borer IV
Puan: 4.5/5(31 oy)

Veronica bunu bir araya getirmeye başladığında, Hiram Şerif Minetta'ya onları vurmasını emretti. Kevin'in eski sevgilisi üçüncü sezonda ölü bulundu , fedakarlık anlamına gelen bir Gryphons ve Gargoyles sembolü ile markalanmıştır. Tall Boy'un suçlu olduğu ortaya çıktı.

Riverdale'de Kevin'e ne oldu?

Bu arada, Kevin bunu ortaya koyuyor. hala Riverdale'de yaşıyor ve Riverdale Lisesi'nde drama dersleri veriyor. . Pepper'a, kendisine bir ajan kazandıracağını umarak okumasına ev sahipliği yaptığı için teşekkür eder. Oyununun adı 'La Bonne Nuit'. Bu bir kara film geliyor. Birçok insanın öldüğü ve takıldığı küçük Creekdale kasabasında yer almaktadır.

Geyik Riverdale'de ölür mü?

Riverdale, kıyamet sonrası lise dramasının geçtiği Glendale'in adını bırakarak Moose'un bir sonraki hedefi olan Daybreak'e küçük bir selam bile verdi. Tabii ki, ile Geyik sadece uzaklaşıyor ve çok şükür ellerinde ölmüyor. Gargoyle King, gelecekte Cody Kearsley'nin dönüşü için kapıyı açık bırakır.Kevin ve Betty arkadaş mı?

Betty Cooper ve Kevin Keller en iyi arkadaşlar ve sırdaşlardır. . Boş zamanlarının çoğunu birlikte geçirirler ve birbirlerini derinden önemsediklerini gösterirler.

Kevin ve geyik bir araya geliyor mu?

Kevin Keller ve Moose Mason arasındaki ilişki, okula dönüş Yarı resmi töreninden sonra ikisi arasında gizli bir ilişki olarak başladı. Yavaş yavaş, Kevin ve Moose bir romantik ilişki , ancak kısa süre sonra Moose'un Riverdale'den ayrılmasıyla sona erdi.

Kevin Keller Ölseydi

43 ilgili soru bulundu

Midge Klump'u kim öldürdü?

Midge öldürüldü kötü Siyah Hood 'Otuz Bir: Hatırlanacak Bir Gece'nin sonunda.

Kevin'in Riverdale'de bir erkek arkadaşı var mı?

Riverdale sonunda Kevin Keller ve Moose Mason'ı üçüncü sezonda bir araya getirecek. Kevin'i canlandıran Casey Cott, TVLine'a ikilinin bu sezon bir çift olacağını ancak bunun karmaşık bir ilişki olacağını açıkladı.

Kevin Keller'ın erkek arkadaşı kim?

Sonuçta, bir tesadüften daha fazlasıydı Joaquin DeSantos CW'nin hit dizisinin birinci sezonunda Kevin'in erkek arkadaşı olan yakışıklı Southside Serpent, F.P.'ye yardım etmişti.

Cheryl'in en iyi arkadaşı kim?

Bu geceki bölümün sonunda Cheryl gardını indirdi ve Toni Topaz'a tek büyük aşkının en iyi arkadaşı olduğunu açıkladı. ortaokuldan gelen Heather . Ama birinci sınıf bir canavar olan Penelope Blossom bu romantizmi durdurdu ve kızının Sweetwater Nehri'nin dibindeki pislik gibi hissetmesini sağladı.


Polly Riverdale'de öldü mü?

Polly yaşıyordu , evet ve Lonely Highway'deki bir ankesörlü telefondan Cooper evini aradı, ama Betty ve Alice oraya varana kadar ankesörlü telefon yok edildi ve kanla kaplandı. Ne yazık ki, kan Polly'nin çok nadir görülen kan grubuyla uyuşuyor, ancak şu anda Polly'nin kendisi hala MIA.

Moose'un babası Gargoyle King mi?

Gargoyle King'in maskesi düştü: Bu Moose'un babası Marcus , onun gargoyles olarak RROTC çocukları ile. Oğlunu doğrudan korkutmaya çalışıyordu çünkü bir genç olarak kendi saf olmayan düşünceleri vardı - Kevin'in babasını öpmeye çalıştı! - yeniden programlama için Sisters of Quiet Mercy'ye gönderilmeden önce.

Cheryl ve Toni birlikte mi?

Karar: Yine de Cheryl, Toni'den asla açıkça ayrılmaz , görünüşe göre hemen hemen onun elde ettiği şey bu. Yine de bir şeyleri bitirmişlerse, en kısa zamanda bir Choni yeniden bir araya gelsek iyi olur.

Cheryl neden geyik yaptı?

Cheryl Pop's'ta Moose'a yaklaşıyor çıktığı için özür dilemek o. Bunun yanlış olduğunu ve ondan asla almaması gereken kişisel bir karar olduğunu kabul ediyor. Moose onun özrünü kabul eder. Ve yaptığı doğru olmasa da, Moose şimdi babasıyla birlikte olduğu için işine yaradı.


Kevin, Riverdale'i aldatıyor mu?

Dürüst olmak gerekirse, bu süper sevimli ve bu küçük aileyi seviyorum. Ne yazık ki, işler aslında Fangs ve Kevin için biraz zor — bölüm görünüşte hile yapan Kevin ile açıldı , ama açık bir ilişki içinde oldukları ortaya çıktı.

Kevin Kiss Archie hangi bölümde?

Hepimiz çok eğlendik. Kevin ve Archie'nin oyun sırasında öpüştüklerini görmek 'Parçala beni' kesinlikle gecenin en önemli olayıydı!

Kevin'in Riverdale sezon 5'teki erkek arkadaşı kim?

Kevin ve dişler büyük duyurularını yapmak; Nişanlılar. Herkes onlar için mutlu ama dahası var. Toni'den bir bebekleri olacak.

Toni Riverdale'de hamile mi kalıyor?

Toni Topaz, Riverdale ile Jughead (Cole Sprouse) ile yakın bir dostluk kurduğu 2. Sezonda tanıştı. ... Bu nedenle, Riverdale ekibi hamileliğini Toni'nin hikayesine yazdı. bildiğimizden beri Toni hamile , şimdi bebeğinin babasının kim olduğu konusunda ek bir gizem katmanı var.


Toni Topaz bebek baba kim?

CW'nin popüler gençlik dizisinde Toni Topaz'ı oynayan Riverdale oyuncusu Vanessa Morgan, E! 28 yaşındaki yıldızın ayrı yaşadığı kocasının haberini yapan haber Michael Kopech yeni anneyle birlikteydi. 'Vanessa bebeği doğurdu ve Michael da onunla.

Cheryl, Jason'a aşık mı?

Jason'ın ölümü daha sonra bir kaza olarak kabul edildi. Riverdale Lisesi'ndeki bir toplantı sırasında Cheryl, öğrenci topluluğuyla konuştu, erkek kardeşi için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu ve ona olan sevgisini dile getirdi. O vardı ve olacak her zaman onun ol ruh eşi, diye ilan etti.

Joaquin, Kevin'i seviyor mu?

Toplantıdan kısa bir süre sonra çıkmaya başladılar, ancak daha sonra Joaquin'in Kevin'le yalnızca FP Jones'un emriyle, Southside Serpents'ın Kevin'in babası Şerif'i takip etmesinin bir yolu olduğu ortaya çıktı. Ancak onun emirlerine rağmen, Joaquin, Kevin için gerçek duygular geliştirdi .

Joaquin'i Riverdale'de kim öldürdü?

Southside Serpents'ın bir üyesi olan ve 1. sezonda Kevin Keller ile çıkan Joaquin, siyanür zehirlenmesi fazla.


Kevin, Riverdale ile kimi bitiriyor?

Kevin ve dişler çeteye nişanlandıklarını ve bir bebek sahibi olduklarını duyurdular - aslında Toni'nin bebeği. Üçü birlikte bebeği büyütecekler... ve Cheryl kıpkırmızı. Yine de Toni, hayatında ne kadar erken bir bebek sahibi olursa o kadar iyi olan tıbbi bir durumu olduğunu açıklayınca sakinleşir.

Gargoyle kralı kimdir?

Hart Denton tarafından oynanan Chic, hayatta ve iyi durumda ve Gargoyle King. Evet, doğru okudun - Şık Cooper maskenin arkasındaki kişi!

Kevin kimle evleniyor bu biz miyiz?

Sonunda zamanı geldiğinde Madison 'Yapıyorum' demek yerine, 'Yapmıyorum' dedi. This Is Us'ın 5. sezon finalinde Madison (Caitlin Thompson), törenlerinden hemen önce Kevin'i (Justin Hartley) terk etti.

Riverdale'den Kevin kaç yaşında?

Casey Cott, 24 yaşından beri CW dizisinde Kevin Keller'ı oynuyor. Keller, şovun diğer karakterleri gibi artık bir genç, ama Cott 26 .