Kevin Alejandro Grey'in anatomisinde miydi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Hayley Gislason
Puan: 4.3/5(21 oy)

Kevin Alejandro, Dan Pruitt'i oynadı. sezon onbir Grey'in Anatomisi.

Dan Pruitt'e ne oldu?

Dan şüpheliyi kovalarken yaralandı . İnşaat halindeki bir binadan düştü. Omurgasını ve iki bacağını kırdı, sağ soldan daha kötü. ... Ameliyattan sonra Dan'in karnı geçici olarak kapandı ve ayrıca omurgasını kaynaştırmak için daha fazla ameliyata ihtiyacı vardı.

Kevin McKidd, GREY'in anatomisini yönetiyor mu?

Örneğin, Owen'ı oynayan Kevin McKidd'i ele alalım. IMDB sayfasına göre, 20 tane Grey's Anatomy bölümünün yönetmeni , yıllar öncesine dayanan ve Perşembe günü yayınlanan bölüm dahil. ... Miranda Bailey de Grey'in bölümlerinden payına düşeni aldı.GREY'in anatomisinde Marty kimdir?

Marty Hancock bir polis şefi Seattle Grace Mercy West Hastanesi ve Pacific College'daki çekimlere yanıt veren kişi.

Callie Memur Dan ile çıkıyor mu?

Boşanmasının ardından Callie de Dan Pruitt ile tarih . Hayranlar, Dan'i hatırlamak istiyorlarsa akıllarını 11. sezona geri vermek zorunda kalacaklar.

Grey's Anatomy'de Göründüğünü Unuttuğunuz En İyi 10 Yıldız

33 ilgili soru bulundu

Derek gerçekten Meredith'i aldattı mı?

Kate Walsh tıbbi dramaya Derek'in karısı olarak katıldı ve Meredith ve Derek'in kendilerini içinde buldukları aşk üçgeninin üçüncü açısını gündeme getirdi. ... Daha sonra Derek ile aralarını düzeltmek için Seattle'a geldi. Ancak, evlilikleri kısa süre sonra kısa kesildi. Derek onu Meredith ile aldattı .

Callie Torres kiminle yattı?

Onunla yattığı ortaya çıktığında Alex

Sırların bol olduğu ve her zaman açığa çıktığı bir hastanede, biri ağzından kaçtı: 6. Sezonun 'The Time Warp' bölümünde, bir geçmişe dönüş, Alex Karev (Justin Chambers) ve Callie'nin yıllar önce birlikte yattığını gösteriyor.

Stark Grey'leri kovuyor mu?

Arizona Robbins ayrıcalıklarını geri almaya giderken Karev'in vücudu Stark'ı bacağından engelledi. Döndüğünde Stark'ı kovdu. ameliyathanedeydi ve o ve Callie bacağını kurtarmayı başardı. Bu, bir çocuğa yardım etmek yerine haklı olmaya ve işleri kendi bildiği şekilde yapmaya değer verdiğini gösterdi.

Owen Hunt kiminle çıkıyor?

Sezon 11'de, Owen ile bir ilişki geliştirir. Amelia Çoban . Bu, Sezon 11 ve 12 boyunca, Amelia'nın ona evlenme teklif etmesinin ardından Amelia ile evlendikleri Sezon 12'nin sonuna kadar devam eder.


Shonda Rhimes'ın net değeri nedir?

Shonda Rhimes'ın tahmini net değeri var 135 milyon dolar . 'Grey's Anatomy'yi içeren Shondaland dizisinin başarısı, onu televizyonda tarihi bir figür haline getirdi ve milyonlarca dolarlık bir Netflix anlaşmasına yol açtı. Netflix anlaşmasından ilk programı 'Bridgerton' Noel günü yayınlandı.

Owen Hunt gerçekten şarkı söylüyor mu?

Gösteriye bir göz atanlara göre, gerçek yıldız Tony ödüllü Sara Ramirez (Dr Torres'i oynayan). Kevin McKidd (Dr Owen Hunt), Chandra Wilson (Dr Miranda Bailey) ve Chyler Leigh (Dr Lexie Grey) de bölümde şarkı söylüyor. ... 'Hiç sesim yok, bu yüzden şarkı söylememekte çok kararlıydım. ' dedi.

Miller bebeği tutar mı?

'İstasyon 19'un bu haftaki bölümü, bir önceki bölümde doğum yapmış olan eski kız arkadaşı JJ'nin bebeği yanında bırakıp kaçmasının ardından itfaiyeci Dean Miller'a odaklandı. ... Sonunda, Pruitt Herrera onunla konuştuktan sonra, Dean bebeği tutmaya karar verir. ve ona Prue adını verir.

Pruitt, Andy ve Sullivan'ı nasıl öğrendi?

Bir noktada Pruitt, Andy ve Sullivan arasında bir şeyler olduğunu öğrendi. O ve Maya'nın dairesine geldi ve ona itfaiyecilerle yattığı için bağırdı. kadın itfaiyecilerin itibarı için kötü gördüğü kendi istasyonunda.


Dan Espinoza kaç yaşında?

3 Daniel Spinoza

Daha çok kısaca 'Dan' veya 'Dedektif Douche' olarak bilinen Daniel Espinoza, eski karısı Chloe ile aynı yaştadır. Dan'in kesin doğum tarihi bilinmiyor ama 1980'de doğdu - bu, Chloe'den bir yaş büyük olduğu anlamına geliyor ve 38 veya 39 yaşında Lucifer'in beşinci sezonu.

Fred sabah kim?

1. sezon finali, ikilinin UBA başkanı Fred Micklen'i devirmeye çalışmasıyla sona erdi ( Tom Irwin ) ve Mitch'i (Steve Carell) korumaktan sorumlu diğerleri - 2. sezon fragmanına göre yeni bir UBA'ya yol açan cinsel suistimal iddiaları arasında, Alex gösteriyi terk ediyor ve her şeyi anlatmak için oturuyor ...

Tom Irwin bir pembe dizide miydi?

Peoria, Illinois, U.S. Irwin en çok Lifetime komedi-drama dizisi Devious Maids'deki Adrian Powell ve 1990'ların ortalarında My So-Called Life adlı dramadaki Graham Chase rolleriyle tanınır. ...

Sabah programında Fred Michelin kim?

Tom Irwin : Fred Micklen.


April ve Jackson neden boşanıyor?

İlk çocuklarını - Samuel Norbert Avery adında bir oğulları - kaybettiler. kusurlu osteogenez Grey's Anatomy 11. Sezon 11. Bölüm Tek Yapabildiğim Ağlamaktı. Ne yazık ki, onun yasını tutarken birbirlerinin yanında olmayı asla öğrenmediler ve onun kaybı, esasen boşanmalarının katalizörü.

Jackson Avery kiminle çıkıyor?

O evli Kepner ve iki çocuğu vardı: osteogenezis imperfecta tip II'den ölen bir oğlu Samuel ve Harriet adında bir kızı. Avery, Catherine Fox vakfını yönetmek için eski eşi April Kepner (Sarah Drew) ile Seattle'dan ayrıldı.

April ve Matthew boşanıyor mu?

April ve Matthew'un onu bir kez sunakta terk ettikten sonra evlenmelerinin ve ardından yeni karısının onun gözetimi altında ölmesinin neden korkunç bir fikir gibi geldiğinin tüm nedenlerini hatırlıyor musunuz? Evet, bunlar yüzünden ayrıldılar . Matthew kız kardeşini görmeye gitti ve geri dönmeyecek.

Jo ve Levi birlikte mi yattı?

İlk gününde, bir ameliyatı gözlemlerken, vücut boşluğuna doğru eğildi ve gözlükleri düştü. Daha sonra, Levi yaptıklarından dolayı Jo'dan özür dilemeye gitti. Ona, zaten yaptığını söylediği kişileri satın almasını söyledi ve ikisi sonunda gitti. sevişmek için Levi'nin annesinin bodrumuna geri dön .


Izzie ve Alex'in bebeği var mı?

16. sezonda Alex, Meredith, Jo ve Bailey'e bir dizi uzun mektupta (seslendirme yoluyla, bölümde görünmeyen Justin Chambers tarafından okundu), yakın zamanda Izzie ile yeniden bağlantı kurduğunu ve ondan sonra Seattle'dan ayrılmak, gizlice ikizleri Alexis ve Eli'yi doğurmuştu. .

Mark ve Callie'nin bebeği var mı?

Sofia Robbin Sloan Torres Callie Torres, Mark Sloan ve Arizona Robbins'in kızıdır.

Alex hangi bölümde Izzie'yi Olivia ile aldatıyor?

2. Sezon 10. Bölüm : Karev Izzie'yi Aldatıyor

Alex, Izzie ile yakınlaşmakta zorlandı ve hemşire Olivia Harper ile takılmaya geri döndü.