Bran kral olacağını biliyor muydu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Herminio Nienow
Puan: 4.6/5(32 oy)

Süre Bran'in baştan beri Kral olacağını bilip bilmediğinin cevabını hala tam olarak bilmiyoruz. ...ipuçları eveti gösteriyor. Kuzey'in Kralı olma fikrini reddetmesinin nedeni bu olabilir (zaten Westeros Kralı olması gerektiğini ve Sansa'nın Kuzey'e liderlik edecek doğru kişi olacağını biliyordu).

Bran, Arya'nın gece kralını öldüreceğini biliyor muydu?

Geçen sezondan bir sahne bunu gösteriyor. Bran, Arya'yı tanıyordu Game of Thrones'da Night King'i baştan sona öldürürdü. ... Hayranların da belirttiği gibi, Bran 7. Sezon'da Arya ile tekrar bir araya geldiğinde, Bran ona Night King'i öldürecek Valyrian hançerini, tam da Arya'nın onu öldüreceği yerde veriyor: Tuhafağaç ağacının hemen altında.

Bran planı kral mı oldu?

Demokrasi ve Tyrion'ın imza niteliğindeki ilham verici konuşmalarından biri üzerine yapılan bazı tartışmalardan sonra, Bran Stark'ın Altı Krallığın yeni Kralı olarak taç giydirilmesine karar verildi. Sansa ise bağımsız bir Kuzey'e hükmediyordu. ... Game of Thrones'un finalinde Bran Stark rolünde Isaac Hempstead Wright. istemediğini biliyorum.Bran her şeyi planladı mı?

Game of Thrones Hayranları, Evil Bran'in Tüm Bu Kargaşayı Kral Olmak İçin Planladığını Düşünüyor. ... Bran'in Game of Thrones'ta kötü olduğuna dair daha fazla kanıt var ve her şeyi kendi lehine tamamen düzenledi . Uyarı: Aşağıdaki dizinin finaliyle ilgili spoiler!

Bran kral olmayı hak ediyor mu?

Esasen, Bran her zaman kral olmalıydı ve Westeros'un hükümdarı olmayı kabul edip etmeyeceği sorulduğunda Tyrion'a da aynısını söylüyor. Üç gözlü kuzgun olarak Bran, dünyadaki hikayelerin çoğunu kafasında tutar ve neyin doğru ve adil olduğunu görmesini sağlar.

Bran neden kral oldu?

18 ilgili soru bulundu

Bran Stark kötü mü?

Bran'in en yaygın tanımı, onun büyük, eski bir kararsızlık topu olduğudur, ancak bu doğru değildir. doğru olan şu ki Bran gerçek kötü adam ve gerçekten de Game of Thrones evrenindeki en kötü kişi.

Brandon Stark kral olacağını biliyor muydu?

' Bran'in gelecekte ne olacağını tam olarak bildiğini sanmıyorum. ' aktör, finalden aylar sonra San Diego Comic Con 2019'da söyledi. 'Gelecek vizyonu biraz daha bulanık.' Ayrıca New York Times'a 8. sezonla ilgili bir röportajda şunları söyledi: 'Anladığım kadarıyla Bran geleceği tam olarak göremiyor.

Bran neden drogonu sordu?

muhtemelen istiyor ejderhayı bulmak ve öldürmek için (ya da başka bir şekilde zincirleyin) böylece daha fazla şehri yakmasın, ancak Bran'in Drogon'un yanına yaklaşmasını ve onu kontrol etmesini istemesi de mümkündür (ama bu daha çok aynı olurdu, yani muhtemelen değil).

Bran Işığın Lordu mu?

Üç Gözlü Kuzgun, Gece Kralı'nın tam tersidir. Night King'in zıttı Işık Lordu'dur. Öyleyse, Bran = Işığın Efendisi (ya da en azından getirdiği âyetlerden dolayı insanların Nurların Rabbi olduğunu düşündükleri).


Neden Bran'ı kral olarak seçtiler?

Tyrion'ın Bran'i önerme gerekçesi basitti: Bran, Westeros'un tüm hikayelerini elinde tuttu . Halkını, korkularını ve sevinçlerini, savaş ve barış zamanlarını biliyordu. Bir hikaye anlatıcısı, diye akıl yürüttü Tyrion, her krallıktaki herkesi birleştirebilir ve onların geçmişlerinin kanlı hatalarını tekrar etmelerini önleyebilirdi.

Jon Snow neden kral yapılmadı?

Jon Snow neden tahtı alamıyor? Kraliyet soyuna sahip, ancak kraliçesine ihanet etmişti (Kral ya da kraliçe katili olmak, bu cinayet şovunun standartlarına göre bile kötü olarak kabul edilir) bu yüzden ne serbest bırakılabilir ne de öldürülebilirdi, her iki seçenekten de bir savaş başlasın.

Bran neden bozuk?

Westeros'taki önemli liderlerden oluşan bir panel, Bran'a tacı vermeyi kabul etti ve Tyrion Lannister ona, birçok taraftarın yetenekli ve saldırgan olarak adlandırdığı 'Kırık Bran' unvanını verdi. o tekerlekli sandalyede ve bu gerçeğin onu 'kırıldığını' ima eder.

Daenerys'ten sonra kim kral olur?

Game of Thrones Serisi Finali: kepek stark Jon Snow, Daenerys Targaryen'i Öldürdükten Sonra Kral Oluyor. Uyarı: Bu yazı spoiler içerir.


Night King neden Bran'ı öldürmeye çalıştı?

Tam olarak Night King'in Bran'ı öldürmekte ısrar etmesinin nedeni, daha sonra 8. sezon 2. bölümün 'Yedi Krallığın Şövalyesi'nde Üç Gözlü Kuzgun tarafından şöyle özetleniyor: Bu dünyayı silmek istiyor ve ben onun hatırasıyım . Üç Gözlü Kuzgun temelde Game Of dünyasında insanlığın yaşayan bir kaydı olduğu için ...

Bran, Arya'ya hançeri ne zaman verdiğini biliyor muydu?

Sadece Arya'nın dilimlediğini görmedi küçük parmak Tanrı Korusu'nda tekrar bir araya geldikten kısa bir süre sonra hançerle boğazını sıktı ve aynı zamanda Kışyarı Savaşı sırasında Ak Gezen'in liderine sinsice saldırdı. Görünüşe göre Bran, uzun süredir kayıp olan kardeşlerine uygunsuz selamlar vermenin ötesinde bir role sahip!

Arya, Night King'i nereye bıçaklayacağını nereden biliyordu?

1: Arya bir Ak Gezen'in yüzünü takıyordu . Bir sebepten dolayı Siyah Beyaz Ev'de eğitim aldı. Reddit'teki bir hayran, 'Arya, beyaz bir yürüteç yüzünü giyerek gece kralını öldürdü' diye teori yaptı. 'Gece Kralı'nı öldürmek için böyle gizlice içeri girdi.

Bran'in ne gücü var?

kepek bir güçlü dudaklar . Geçmişi, bugünü ve geleceği gördüğünü biliyoruz… ve gelecekteki benliğini kurtarmaya yardımcı olmak için geçmişi manipüle edebileceğini biliyoruz. Bu gücün boyutunu henüz bilmiyoruz. Night King'in ölüleri dirilterek kötü, ölü askerler haline getirebileceğini biliyorduk.


Bran Warg ejderhaya dönüşebilir mi?

Bran'in Drogon'a Girdiğinin ve King's Landing'i Yok Ettiğinin Kanıtı Var. ... Hayranlar zaten Game of Thrones'da Bran Stark'ın tamamen kötü olduğunu düşünüyor ve şimdi daha da fazla kanıt var. Yeni bir teori, Daenerys'in King's Landing'i yok etmediğini, Bran'ın yok ettiğini ileri sürüyor. Drogon'a girme sayesinde .

Bran bir daha yürür mü?

Kuzgun cevap verir Bran bir daha asla yürüyemeyecek , ama uçacak.

Bran neden Warg'ı bir ejderhaya dönüştürmedi?

Görülür ki Bran, Game of Thrones'ta herhangi bir canlıyı sihirli bir güçle kontrol edebilir. . Ayrıca, Night King ile Winterfell'deki savaş sırasında ejderhalardan birini kontrol ettiğini gördük, bu da Drogon'u kontrol edebileceğini, ancak kontrol etmediğini ima ediyor.

Bran Stark ejderhaları kontrol edebilir mi?

Bran'in garantisi yok -ejderhanın kanı olmayan- birini kontrol edebilir. Herhangi bir yaratığa çarptığınızda onları kontrol edersiniz ve ejderhalar köle değildir. ... Valyrialılar ejderhalarını kaybolmuş bir sihirle kontrol ettiler, ama zamanın içinde görebilen Bran için hiçbir şey kaybetmedi.


Drogon, Daenerys'i nereye götürdü?

Elbette Daenerys'in tepkisiz olduğunu anladıktan sonra Drogon'un yürek parçalayan burnundan bahsediyor. Bunun yerine doğruladılar, Drogon onu Volantis – Targaryenlerin ve komuta ettikleri ejderhaların anavatanı.

Bran, Daenerys'i biliyor muydu?

Stark Sisters'ın aksine, Bran, Daenerys'in ne yapacağını en başından biliyordu ve hiçbir şey söylemedi. . En azından, bazı izleyicilerin gidişat teorisi bu. Ancak, Üç Gözlü Kuzgunun olduğunu yanlış anlar. ... Theon'la ilgili önemli bir sahne de dahil olmak üzere, kitaplarda Bran düzenli olarak büvet ağaçlarına dönüşüyor.

Drogon neden Jon Snow'u bağışladı?

En küçükten en önemliye doğru numaralandırılmış üç tanesi şunlardır: 1) Annesi artık Dracarys diyemezdi! 2) bir ejderha olarak Targaryen soyunun devam etmesini istedi ve 3), Jon ve Dany'nin kendi ilişkileri için kendi seçimlerini yapmalarına bilerek izin vermişti. -ya da başka bir deyişle, Jon'un onu öldürmesine izin verdi.

8. Sezonda Arya Stark kaç yaşındaydı?

Game of Thrones'un her sezonu, her karakterin hayatında bir yılı kapsar, yani dizi sonunda Arya 18 yaşında bekaretini Gendry'ye kaptırdığında. Aktris Maisie Williams, bölümün galası sırasında 22 yaşındaydı, yani karakterinden birkaç yaş büyüktü.