Suçlu kelimesi nasıl kullanılır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Elda Kautzer
Puan: 4.6/5(48 oy)

Belirlediği anın zamanını aldatmak için her kurnazca hileyi kullandı. . Suçlu Sicilyalı annesi tarafından sağlam bir şekilde eğitilmişti. Eisenhower sık ​​sık sözdizimsel olarak sorgulansa da, bazen dilbilgisel çamurluk bükücüleri kurnazdı. Otterdale'li hain Eyjolf'un oğlu Bolverk'in oğluydu.

Guleful cümle içinde nasıl kullanılır?

1 Suçlu ve acımasız, cömert ve sadık bir arkadaştı. 2 Ama hileli yollardan onlara zarar verebilirsiniz. 3 Derin uçurumlar, sarp dağlar, kurnaz mancınık tuzakları, gizli sokaklar ve kaygan buz sütunları: Lemur dünyasının her köşesinde tehlikeler var.

Suçlu için başka bir kelime nedir?

Bu sayfada guileful için 25 eş anlamlı, zıt, deyimsel ifade ve ilgili kelimeleri keşfedebilirsiniz, örneğin: kurnaz , samimiyetsiz, keskin, sinsi, kurnaz, entrikacı, ikiyüzlü, kurnaz, kurnaz, kurnaz ve kurnaz.Yalancı insan nedir?

1 : aldatıcı kurnaz : ikiyüzlülük, ateş gücünden çok kurnazlık gerektiren bir savaş.

guileful nasıl telaffuz edilir

  1. Suçlu kelimesinin fonetik yazılışı. hilekâr. gahyl-fuh l.
  2. günahkar kelimesinin anlamları
  3. Cümle içinde örnekler.

Suçlu Tanım ve Cümleyi Tanımlayan İyileştirme

22 ilgili soru bulundu

İngilizce'de Suçlu ne demek?

sıfat. sinsice kurnaz ; ustaca aldatıcı; kurnaz.

ingilizcede Duplicitous ne demek?

İkiyüzlülük, 'anlamına gelen Latince bir kelimeden gelir. çift ' veya 'iki katlı' ve İngilizce'deki orijinal anlamı, gerçek duygularınızı veya niyetlerinizi kasıtlı olarak yanlış kelimelerin veya eylemlerin arkasına sakladığınız bir tür aldatma ile ilgilidir.

Hile örneği nedir?

Kurnazlığın tanımı, çekici bir şekilde gösterilen kurnazlıktır. Bir hile örneğidir Arkadaşınızı, bir toplantıya yarım saat geç kaldığınız gerçeğinden uzaklaştırdığınızda, hemen cazibeyi açıp büyüleyici bir hikayeye başlarsınız. . Hain kurnazlık; usta aldatma ... Aldatmak, kandırmak.

İngilizce'de Hedonist ne demek?

: kendini zevk arayışına adamış : hedonist bir yaşam tarzıyla ilgili, onunla ilgili veya onunla karakterize edilen bir şehir, vahşi, hedonistik gece hayatıyla bilinir.


Hilesiz olmak ne demektir?

Elder Wirthlin, kurnaz olmanın düşünce veya eylemde aldatma, kurnazlık, ikiyüzlülük ve sahtekârlıktan uzak olmak . 'Lucifer'in Cennet Bahçesi'nde Havva'yı kandırdığı gibi, kandırmak aldatmak ya da yoldan çıkarmaktır,' dedi.

Bir insanda entrika ne anlama gelir?

Scheming, tanımlayan bir sıfattır bir şeylerin gerçekleşmesi için her zaman sinsi şeyler yapan biri , gizlice sevimli kuzeniyle tanışmanızı istediği için sizi bir aile partisine davet eden entrikacı arkadaşınız gibi. Bir şema, genellikle gizli veya gizli tutulan bir eylem planıdır.

İkiyüzlü konuşma nedir?

aynı konu hakkında farklı kişilere iki farklı şekilde konuşma veya hareket etme gibi konuşma veya davranışta hilekarlık; çifte işlem . böyle bir aldatmacanın bir eylemi veya örneği.

becerikli olmak ne demek?

1 : zihinsel olarak adroit ve yetenekli : Krizi ustaca ele alışı zekice. 2: zihinsel veya fiziksel beceri, çabukluk veya zarafetle yapılır: maharetle yapılır: ustaca, hünerli bir manevra. 3: becerikli ve becerikli bir cerrah elleriyle.


Insiduous ne anlama geliyor?

sıfat. tuzağa düşürmek veya kandırmak için tasarlanmış : sinsi bir plan. sinsice hain veya aldatıcı: sinsi bir düşman. göze çarpmayan veya görünüşte zararsız bir şekilde faaliyet göstermek veya ilerlemek, ancak aslında ciddi bir etkiye sahip: sinsi bir hastalık.

Her şeyi bilen anlamı nedir?

Her şeyi bilenin tam tanımı

1 : sonsuz farkındalığa, anlayışa ve içgörüye sahip, her şeyi bilen bir yazar anlatıcı gibi görünüyor Bize karakterler ve ilişkileri hakkında bilgi veren her şeyi bilen bir kişi - Ira Königsberg. 2: evrensel veya tam bilgiye sahip, her şeyi bilen Tanrı.

kaçamak kelimesi ne anlama gelir?

1 A : fark edilmekten kaçınmak için sessiz ve gizli bir şekilde yapılır : gizlice sinsi bir bakış, sinsi gülümsemeleri değiştirdi. b : gizlilik ifadesi : sinsice ona sinsi bir bakış attı. 2: gizlice elde edildi: çalıntı gizli kazançlar.

Hedonistik faaliyetler nelerdir?

Hedonizm olarak düşünürsek basit zevklerden kasıtlı olarak zevk alma – düşen yapraklarda oynamak, arkadaşlarla bağ kurmak veya köpeğe sarılmak gibi – o zaman muhtemelen öyledir. Bu tür zevkleri aramak ve en üst düzeye çıkarmak, sağlığımızı ve refahımızı artırabilir.


Hedonistler bencil midir?

Hedonizmin doğasında var olan bir bencillik vardır. — kendi kişisel zevk arayışlarına odaklanarak, hedonistler kendilerini başkalarının önüne koyar ve sorumluluklarını ihmal eder.

Hedonist ilişki nedir?

Hedonist yaşam tarzı zevk odaklı ve . zevk . Aynı zamanda mutlulukla da yakından ilgilidir. bireylerin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. memnuniyet.

Kadın hilesi nedir?

sf. 1 bir kadına uygun veya karakteristik . kadınsı bir moda . 2 bir kadına özgü veya ona uygun olarak kabul edilen niteliklere veya özelliklere sahip olmak. 3 kadınsı; kadınsı.

Bir cümlede enervate nasıl kullanılır?

Bir Cümlede Zayıflamak?

  1. Güreşçinin planı, rakibini zayıflatacak ezici bir darbe indirmekti.
  2. Benden çok daha kilolu olduğu için onu sinirlendirmemin tek yolu yemeğine uyku ilacı koymak.
  3. Alkol, Jason'ın işe odaklanma yeteneğini zayıflatıyor gibi görünüyordu.


Kibirli cümle içinde nasıl kullanılır?

Kibirli cümle örneği

  1. Kibirli kadının sesinde yumuşak bir not vardı. ...
  2. Yerlileri çok gururlu ve kibirli olarak tanımladılar. ...
  3. Soğuk, kibirli, melankolik ve sıkıcıydı. ...
  4. Ancak, Türkiye ile Fransa arasındaki geleneksel dostluk ilişkileri, onun kibirli ve şiddetli mizacı nedeniyle bozuldu.

İkiyüzlü kişiye ne denir?

Dublajın tanımları. sıfat. özellikle bir dizi duyguyu taklit ederek ve bir diğerinin etkisi altında hareket ederek kasıtlı aldatma ile karakterizedir. eş anlamlı: Janus yüzlü , çok yönlü, aldatıcı, iki yüzlü, iki yüzlü, iki dilli, iki yüzlü sahtekâr, onursuz.

İkiyüzlü için başka bir kelime nedir?

Bu sayfada, duplicitous için 22 eş anlamlı, zıt, deyimsel ifade ve ilgili kelimeleri keşfedebilirsiniz, örneğin: samimiyetsiz , dolaylı, dolambaçlı, kurnaz, sinsi, kurnaz, hileli, iki yüzlü, hileli, aldatıcı ve ikiyüzlü.

Kadın ikiyüzlülüğü nedir?

'kadın çifte söylemi' dediğim ikiyüzlülük, evrensel . kadın cinsiyeti , 'coquettes', 'yerli modeller' tarafından konuşulur ve. Aynı şekilde 'kadın erdeminin en iyi örnekleri'.2 Yine de farklı kadınlar bunu kullanır. LisaJadwin, St.