Çirkin kelimesi ne anlama gelir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Grace Terry
Puan: 4.3/5(33 oy)

iki : nezaket veya nezaket eksikliği ile işaretlenmiş : huysuzca sesindeki huysuz tonu sevmedi- Margaret Truman'ın öfkesi senin daha huysuz duygularının arasında yer alıyor- Robert Goldsborough Onu tebrik etmemek kabalık olurdu.

kaba kaba kelimesinin anlamı nedir?

Churlish'in kökenleri Eski İngilizcenin sonlarına dayanır, ancak günümüzdeki anlamı kasten kaba 14. yüzyılda geliştirildi. Kaba veya huysuz davranışları tanımlamak için uygun bir sıfat. Ayrıca, hızlı yontmaya dayanıklı sert ahşap gibi çalışılması zor bir malzemeyi de tanımlayabilir.

Churlish'in benzer anlamı nedir?

Churlish'in bazı yaygın eş anlamlıları şunlardır: kaba , palyaço ve küstah. Bütün bu kelimeler 'tutum veya görünüşte kaba' anlamına gelse de, churlish asık suratlılığı, tepkisizliği ve nezaketsizliği çağrıştırır.churlish'nin sözlük tanımı nedir?

sıfat. bir çıngırak gibi; kaba ; kaba: huysuz davranış. bir kıvırcık; köylü gibi. pinti; kastetmek. toprak gibi çalışmak veya uğraşmak zor.

Churlish nedir ve örnekler?

Churlish'in tanımı kaba, bencil veya kaba bir kişidir. Karısına şişman göründüğünü söyleyen bir koca huysuzluk örneğidir. Herkes bir tane almadığında son iki örneği almak, bir huysuzluk örneğidir. sıfat.

26 ilgili soru bulundu

Churlish kelimesini nasıl kullanırsın?

Bir Cümlede Churlish?

  1. Her ne kadar Bayan ...
  2. Linda, o bebek bakıcısını bir daha asla aramamaya karar verdi çünkü dadı kamerası çocuklara karşı kaba davrandığını gösterdi.
  3. Matthew'un bazen çok kaba olabildiğini bilsem de, direksiyon başındayken en azından kibar ve saygılı olduğu için minnettarım.

luutish anlamı nedir?

Bir sarhoşun kaba davranışı kabalık, huysuzluk, tepkisizlik ve nezaketsizlik anlamına gelir. kaba sözler aptallıkla birlikte bedensel beceriksizlik . küstah bir aptal palyaço, terbiyesiz beceriksizlik, cehalet veya aptallık, hantallık ve çoğu zaman absürt maskaralık eğilimi gösterir.

Kavga ne demek?

1 : öfkeyle tartışmak ya da huysuzca: çekişme. 2: tartışmaya veya tartışmaya girmek. geçişli fiil. 1: ısrarla tartışarak veya manevra yaparak elde etmek: wangle. 2 [wrangler'dan geri oluşum] : arazide sürü ve bakım (hayvancılık ve özellikle atlar) için.

Churlishly bir kelime mi?

kıvırcık. sf. 1. Kötü bir yapıya sahip olmak ; somurtkan: 'aslan kadar yiğit, ayı gibi huysuz' (Shakespeare).


Çirkinlik bir kelime mi?

churlishness'un İngilizcedeki anlamı

kaba, düşmanca ve nahoş olmanın kalitesi : Eski müfettiş herkese kaba ve düşmanca davrandı.

Hangi kelime anlam olarak düzeltilemez kelimesinin zıttıdır?

Ama her hayır için bir evet vardır: kelime düzeltilebilir , incorrigible'ın tam tersi, daha sonra, 15. yüzyılın başlarında İngilizce'ye geldi. Ortaya çıktığında, çoğunlukla düzeltilebilecek, düzeltilebilecek veya düzeltilebilecek birini veya bir şeyi ifade eder.

huysuz kelimesinin eş ve zıt anlamlısı nedir?

sıfat. (ˈtʃɝːlɪʃ) Kaba ve kaba.

Zıtlıklar. zarif rafine . nankör .

atlatmak kelimesinin Eş anlamı nedir?

Bu sayfada 63 eş anlamlı, zıt anlamlı, deyimsel ifade ve atlatmayla ilgili aşağıdaki gibi ilgili kelimeleri keşfedebilirsiniz: kalp ameliyati , kuşatmak, alt etmek, kuşatmak, kandırmak, kaçmak, tuzağa düşürmek, kandırmak, atlatmak, atlatmak ve çevrelemek.


Howdy bir argo mu?

Farklı eyaletlerde kullanın. Güney Amerika Birleşik Devletleri'nin kırsal kesiminde, Howdy, How do you do? , Oregon, Arizona ve Teksas.

İngilizce kelime chutzpah mı?

Chutzpah, 'anlamına gelen Yidiş bir kelimedir. küstahlık veya safra .' Kabalıkla sınırlanan cesaret, 'ayak spa'sı ile kafiyeli olan chutzpah'tır. Chutzpah'ınız varsa, birinin duygularını incitmekten, aptal görünmekten veya başını belaya sokmaktan endişelenmeden ne düşündüğünüzü söylersiniz.

Plaudit İngilizcesi nedir?

1: bir eylem veya alkış. 2 : coşkulu onay - genellikle çoğul olarak kullanılır, eleştirmenlerin beğenisini kazanır.

Fizik nedir?

Fizik şu anlamlara gelebilir: Bir müshil için arkaik bir terim veya modern öncesi tıpta genel olarak tıp pratiği için.


Flummoxy'nin anlamı nedir?

: tamamen anlayamamak : tamamen kafası karışmış veya kafası karışmış Sonra, ister istemez, yolun en afallamış sürücüsü olan I-95 ve Güney Carolina'ya doğru giderken gözleri otoyola döndü.—

varsayımda bulunmak ne demek?

1: tahmin veya tahmin yoluyla varmak veya sonuç çıkarmak: bilim adamlarının bir hastalığın neden olduğu varsayımını tahmin etmek arızalı gen. 2: Bir ifadenin anlamını tahmin etmek için varsayımlarda bulunmak. geçişsiz fiil. : varsayımlar oluşturmak için.

kavga etmek ne demek?

kavga etmek için: sığırları birlikte sürmek/hareket ettirmek (örneğin bir muhafazaya).

Hangi hayvanlar kavga ediyor?

Bir asistan, çeşitli hayvanları, özellikle de atları evcilleştirme, kontrol etme ve kullanma sürecinde yer alan bir kişidir. Geleneksel olarak bu süreç, sığır gütmek ve atların padoktan getirilmesini içerir.


Bir cümlede wrangle nasıl kullanılır?

Bir Cümlede Kavga mı?

  1. Arabalarını gezmek için dışarı çıkarmak için izin almak için ailemle tartışmak zorunda kaldım.
  2. Dava aylarca sürdü, çünkü avukatlar her küçük ayrıntıyı tartışmak zorunda kaldı.
  3. Trish, birkaç kuruş üzerinde pazarlık yapabilmek için her zaman makbuzlarını gözden geçiren dırdırcı bir müşteridir.

Pasiflik ne demektir?

1 : hiçbir duygu veya duygu belirtisi vermemek : ifadesiz. 2a: duygusuz veya duygusuz: kayıtsız. b : fiziksel duygulara karşı duyarsız : hissiz. c arkaik: acıya duyarsız.

Eksik gerçek bir kelime mi?

ilgi, canlılık veya kararlılık olmadan; kayıtsız; uyuşuk : yetersiz bir girişim. tembel; indolent : Gevşek kimse.

medeniyetsiz derken ne demek istedin

medeniyetsiz Listeye ekle Paylaş. uygar olmayan araçlar vahşi ve barbar , insanlar bunu kaba anlamında da kullansalar da. Medeni olmayan üç yaşındaki çocuklar elleriyle lazanya yediler ve daha sonra ebeveynleri müdahale etmeden önce kediyi evin etrafında kovaladılar.