yavru kedi türkiyeye gönderim yapıyor mu

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Misty Zboncak
Puan: 4.5/5(46 oy)

Evet, dünya çapında gönderiyoruz ! Ancak, uluslararası iade edilen ürünlerin masrafları müşteriye aittir.

Gossby İngiltere'ye gönderim yapıyor mu?

Nereden gönderiyoruz? Biz, dünya çapında çeşitli sipariş karşılama merkezleriyle faaliyet gösteren ABD merkezli bir şirketiz. ABD, İngiltere, Avustralya ve Kanada'da depolarımız var. Tüm siparişler, sevkiyat adresine en yakın depodan sevk edilir. Yeterli stok olduğu sürece.

Yavru kediye nasıl dönerim?

Konumlarımızdan birinde mağaza içi satın alma işleminde iade yapma hakkında daha fazla bilgi için MAĞAZA İADE İADE POLİTİKAMIZI görüntüleyin. Hasarlı veya hatalı bir ürün olması durumunda lütfen bizimle iletişime geçin. 3 gün içerisinde at Lütfen öğenin hasarının fotoğraflarını ekleyin.Gossby'de kargo ücreti ne kadar?

Asgari nakliye ücreti olacak $6.99 .

Unifury meşru bir şirket mi?

Unifury'nin bir tüketici 42 yorumdan 2,94 yıldız derecelendirmesi, çoğu müşterinin satın alımlarından genel olarak memnun olmadığını gösterir. Unifury, Kişiselleştirilmiş Hediye siteleri arasında 36. sırada yer alıyor.

AB, Londra'yı Kuzey İrlanda müzakerelerini kesmemesi konusunda uyardı

26 ilgili soru bulundu

Gosby ile nasıl iletişim kurabilirim?

Telefon

  1. +1 (585) 366 8846.
  2. +1 (844) 976 2696.

Gossby gerçek bir şirket mi?

Gossby, çoğu müşterinin satın alımlarından genel olarak memnun olmadığını gösteren 54 yorumdan 1,76 yıldız puan aldı. ... Gossby Kişiselleştirilmiş Hediye siteleri arasında 112. sırada yer alıyor.