Kavram dosyaları nerede depolar?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Jerod Okuneva
Puan: 4.4/5(39 oy)

Notion verileri depolar güvenli sunucularında . Şirket içi yöneticilerin destek amacıyla buna erişimi olmasına rağmen, aktarım sırasında ve beklemedeyken şifrelenir.

Notion dosyaları yerel olarak depolar mı?

Dosya yönetimi. Şu anda, Notion, yerel dosya depolama ve yönetiminden yoksundur , yüklenen dosyalar sadece web servis üzerinden açılabilir. Tüm dosyalar ayrıca AWS'de yedeklenir; bu, kullandığınız varsayılan tarayıcı ne olursa olsun, Chrome veya Safari üzerinden erişimle sınırlı olduğunuz anlamına gelir.

Notion dosyaları depolamak için güvenli mi?

Notion, veri merkezi içinde ve dışında her yerde TLS kullanır. Verileriniz beklemede ve aktarım sırasında şifrelenir . Halka açık proxy sunucularımız dışında, herkese açık internet üzerinden erişilemeyen sanal bir özel ağ içinde AWS'yi kullanarak bulutta %100 çalışırız.Notion bulutta saklanıyor mu?

Notion cihazlar arasında senkronize edildiğinden, dosyalar her zaman her yerde kullanılabilir — ve Notion'ın bir lastik bant kadar esnek olduğunu göz önünde bulundurarak, şu anda sınırsız üyelik sunmayan Dropbox gibi bir bulut depolama çözümünün kendi özel sürümünü oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Notion'dan Dışa Aktarabilir miyim?

Çalışma alanlarınızı Notion masaüstünde veya web uygulamasında dışa aktarabilirsiniz. ... Aşağı kaydırın ve seçin Tüm çalışma alanı içeriğini dışa aktar . Markdown ve CSV, HTML veya PDF'den (yalnızca Kurumsal hesaplar) kullanmak istediğiniz dosya biçimini seçin. Ayrıca, dosyaların ve görüntülerin dahil edilip edilmeyeceğini seçin.

Notion'da Dosyaları ve Klasörleri KOLAYCA Yönetin

28 ilgili soru bulundu

Notion şimdi ücretsiz mi?

Notion süresiz olarak ücretsizdir . Kişisel Plan, bireysel kullanım için tamamen ücretsizdir. Ekip Planı, yükseltmeden önce ekibinizle birlikte Notion'ı denemek için fazlasıyla yeterli olan 1.000 blok sınırına sahip ücretsiz bir deneme sürümüne sahiptir.

Notion'ı yedekleyebilir miyim?

Notion'u Markdown ve CSV formatında dışa aktarma

Tüm çalışma alanı içeriğini dışa aktar düğmesine bastıktan sonra, Markdown & CSV'yi seçin ve Dışa Aktar'ı tıklayın. Notion sayfalarınız dışa aktarmaya başlayacaktır. Notion sayfalarınızı dışa aktardıktan sonra, size bir kaydetme iletişim kutusu sunulacaktır. Yedeklemenize bir ad verin.

Notion kullanmaya değer mi?

Fikir en çok popüler ve esnek araçlar . Hepsi bir arada bir üretkenlik çözümü ve şimdiye kadar kullandığım en iyi araçlardan biri. Kavram inanılmaz derecede esnektir. Bir yazı havuzu, görev yönetimi yazılımı, egzersiz takvimi, veritabanı ve çok daha fazlası olabilir.

Notion çok fazla veri kullanıyor mu?

Windows 10'un Ağ ve İnternet ayarlarındaki 'Veri Kullanımı' sekmesi, iki bağlantım arasında (2.4Ghz ve 5GHz), Notion, son 30 günde 541.9 GB kullandı . Karşılaştırma için benim de en az 10 sekme ile 7/24 açık bıraktığım Firefox iki bağlantı arasında 30 GB kullanmış.

Notion parolalar için güvenli midir?

Uygulama her yerde TLS kullanır ve verilerin beklemede ve aktarım sırasında şifrelendiğini belirtir. Ancak, uygulama uçtan uca şifreli kullanmaz; öyleyse, güvenli değil .

Neden Notion'ı kullanmayı bırakmalısınız?

Neden Tüm Hayatınız Boyunca Notion Kullanmayı Bırakmanız Gerekiyor!

 • Fikir Bir Aboneliktir. ...
 • Web Tabanlı Not Alma Uygulamaları Kötü Bir Fikirdir. ...
 • Uçtan Uca Şifreleme Yok. ...
 • Klasör Yok. ...
 • Tüm Bilgilerinizi Tek Bir Uygulamaya Koymayın. ...
 • Yedekleme değil. ...
 • Notion Çevrimdışı Çalışmıyor. ...
 • Birden Fazla Uygulama Birden Çok Uygulamadan Daha İyidir.

Notion, trello'dan daha mı iyi?

Cevap tamamen her uygulamayı nasıl kullanmayı planladığınıza bağlıdır. Trello, proje yönetiminde harika . Notion, yalnızca proje yönetimini değil, çeşitli şeyleri başarmanıza olanak tanıyan çok yönlü harika bir araçtır. Yalnızca bir proje yönetim aracı arıyorsanız, Trello muhtemelen daha iyi bir seçimdir.

En güvenli not alma uygulaması hangisidir?

 1. Etherpad. Profesyoneller Etherpad, birden fazla kullanıcının aynı anda notları düzenlemesini sağlayan web tabanlı bir not uygulamasıdır. ...
 2. Standart Notlar. Profesyoneller Standard Notes, gizlilik ve güvenlik odaklı bir not uygulaması olarak gurur duyar. ...
 3. Kaplumbağa. Profesyoneller ...
 4. Joplin. Profesyoneller ...
 5. Laverna. Profesyoneller ...
 6. SonrakiBulut + Notlar. Profesyoneller ...
 7. HedgeDoc. Profesyoneller ...
 8. Sessiz Notlar. Profesyoneller

Hangisi daha iyi Notion veya Evernote?

Daha esnektir, daha geniş bir kullanım alanı yelpazesine hitap eder ve kullanıcılara halihazırda kullandıkları araçlarla daha fazla entegrasyon sunar. Evernote Not alma gibi bazı alanlarda kesinlikle Notion'dan daha iyi performans gösteriyor. Ancak genel olarak, Notion hemen hemen aynı işlevlerin yanı sıra biraz daha fazlasını sunar.

OneNote, Notion'dan daha mı iyi?

İkiside temel not almak için iyi . Notion, not almayı başka bir düzeye taşır, ancak bu faydalar, uygulamayı kullanmayı öğrenme pahasına gelir. Teknoloji konusunda bilgili değilseniz ve işleri mümkün olan en kolay yoldan halletmek istiyorsanız, OneNote tam size göre.

Notion iyi mi kötü mü?

Asıl sorun şu ki Fikir kötü bir şekilde son derece reaktif , çünkü kendi başına korkunç bir fikir olan blok odaklı bir tasarıma dayanıyor. ... Dürüst olmak gerekirse, bu gönderiyi Indie Hackers'a yazmak, Notion'a herhangi bir şey yazmaktan daha iyi bir deneyim. Metin bloklarını da okumak korkunç.

Notion'a güvenebilir misiniz?

Notion umduğunuz kadar güvenli değil - iki faktörlü kimlik doğrulamayı desteklemiyor ve yöneticileri kullanıcı dosyalarına erişebiliyor. Hizmet, bu endişelerin her ikisini de gidermek için çözümler üzerinde çalıştığını onayladı.

Hangisi daha iyi koda veya Notion?

Hangisinin daha iyi olduğuna gelince, kişisel kullanım için, Coda kazanır çünkü ücretsizdir ve en iyi şekilde yararlanmak için yükseltme yapmanız gerekmez. Notion ayda 4 dolar, ancak daha uygun.

Notion'dan daha iyi bir şey var mı?

Microsoft OneNote

Microsoft OneNote, Microsoft'un bir doküman işbirliği ve yapılacaklar listesi uygulaması sürümüdür. Kullanıcıların veritabanlarını kolayca oluşturmasına, paylaşmasına ve üzerinde işbirliği yapmasına olanak tanır. Microsoft OneNote'un onu Notion'a harika bir alternatif haline getirebilecek birden fazla iyi özelliği olup olmadığını görelim.

Kavram, birleşmeden daha mı iyi?

Notion, veritabanlarından kanban panolarına kadar her şeyi sunarken, Confluence kasıtlı olarak daha odaklıdır bir belge işbirliği ve yazılım belgelendirme aracı olma konusunda. Ayrıca daha katıdır ve Notion'ın esneklik ve özelleştirme seçeneklerine sahip değildir, bu da başlamayı kolaylaştırır.

Kavramı Word'e aktarabilir misiniz?

Kavram… peki, pdf olarak yazdırabilir, markdown olarak dışa aktarabilir veya tüm sayfaları markdown olarak dışa aktarabilirsiniz. ... Windows 10'da pdf'ye dışa aktarma seçeneği bile harika değil, çünkü dışa aktarmayı zorlaştıran birden çok biçimlendirme tutarsızlığı buldum. Word'e kopyalama ve yapıştırma kullanılabilecek tek seçenektir.

Kavram verilerinizi satıyor mu?

Kullanıcı verilerini satmıyoruz .

Neden kavramı kullanmalısınız?

çünkü kavram temelde istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz sayfalar oluşturmanıza olanak tanır -kanban panoları, wiki'ler, takvimler, notlar, veritabanları, adını siz koyun - arzu ettiğiniz tüm kontrolü size verir. İşim ve hayatımla ilgili tüm küçük bilgileri organize etmek için Notion'ı şu şekilde kullanıyorum.

Kavram sadece Apple için mi?

kavram şimdi ücretsiz olarak indirilebilir Google Play Store'da. Ayrıca iOS, Mac ve Windows'ta da mevcuttur. Vox Media'nın bağlı ortaklıkları vardır.

Fikir üzerine yazabilir miyim?

Notion, Apple Pencil ile çalışır, ancak yalnızca kalem olarak . Bu, iPad için Notion'da boş bir tuval üzerine karalama yapamayacağınız anlamına gelir. Yalnızca tıklamak ve kaydırmak için kullanılabilir. Ancak bu, el yazısı içeriği Notion'da depolayamayacağınız anlamına gelmez: Her zaman farklı bir uygulamada oluşturabilir ve içe aktarabilirsiniz.