Kavaklar fs19'u yeniden büyütür mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Alycia Rice
Puan: 4.4/5(75 oy)

Oyundaki kavaklar bir tarla mahsulü olarak kastedilmiştir, bu nedenle sadece tarlalara ekilebilirler, talaş haline getirmek amacıyla bir 'çalı' gibi birbirine çok yakın ekilirler. ... Kavaklar FS19'da yeniden büyüyecek .

FS19'da ekinler yeniden büyür mü?

Bu nedenle ve deneyimsiz oyuncular için daha basit olması için pamuk Farming Simulator 19 yeniden büyümeyecek ve her hasattan sonra yeniden tohumlanması gerekecek . ... Farming Simulator 19 bunu değiştirir ve ekin ekildikten sonra yabani otlar büyümeye başlar (tohumlamadan önce bir herbisit uygulayarak yabani otlarla uğraşamazsınız).

FS19 mevsimlerinde çim yeniden büyür mü?

Mevsimler 19 çim kendi kendine büyür , Farming Simulator 19'un standart versiyonunda olduğu gibi. Hasattan sonra meralarınızı gübrelediğinizden emin olun. İlk çim hasadınıza erken başlayabilirseniz, kış gelmeden bir kez daha hasat etmek mümkündür.Farming Simulator 19'da çalıları kesebilir misin?

Çalılar farklıdır. Bol miktarda bulunurlar ve oyun sırasında size birçok soruna neden olabilirler. Bunları kaldırmak için, bir pulluk satın almalısın (bir kültivatör / tırmık veya alt toprak kazanı kullanamazsınız). Bir pulluk, yeni alanlar oluşturma seçeneğine sahiptir - bu, çalıları da kaldırır.

fs19'da yetiştirilecek en iyi mahsul nedir?

Gördüğünüz gibi, en karlı mahsul Mısır , kıyılmış samana dönüştürülerek Biyogaz Tesisinde satılık silaj elde edilmektedir. Ancak, büyük (1 ha) bir alan için maksimum üretkenliği sağlamak pahalı ekipman gerektirir. İkinci ve üçüncü sırayı sırasıyla şeker kamışı ve şeker pancarı almaktadır.

Farming Simulator 19'da Kavak Nasıl Yetiştirilir!!

42 ilgili soru bulundu

Farming Simulator 19'da hangi ağaçları kesebilirsin?

Farming Simulator 19, oyuncunun kesmesini sağlar topraklarında bulunan her ağaç - Ormanın daha yoğun olduğu arazilere harcanan para, üzerlerinde bulunan odunları kesip satarsanız size geri dönebilir. Tarlanızda ağaç ve kavak da yetiştirebilirsiniz, tek talaş kaynağı kavaktır.

FS19'da kavak nedir?

Oyundaki kavaklar şu anlama gelir: tarla mahsulü bu yüzden sadece tarlalara ekilebilir, talaş haline getirmek amacıyla bir 'çalı' gibi birbirine çok yakın ekilirler. Anderson paketi DLC'si bir kavak balya makinesi ekler. Kavaklar FS19'da yeniden büyüyecek.

Yağlı tohum turp FS19 ile ne yapabilirim?

En iyi sonucu elde etmek için yağlı tohum turpunu bir sürülmüş tarla ekme makinenizde herhangi bir gübre olmadan. Tamamen büyümesine izin verin. Ardından yağlı tohum üzerinde ekim yapın ve sonraki mahsulünüzü sabanla/tohumlayın.

tritikale fs19 biçebilir misin?

Bu mod, bir biçme makinesiyle son yeşil büyüme durumunda buğday, arpa, yulaf, çavdar ve tritikale (haritada yüklüyse) hasat etmesini sağlar.

Çimlerin fs19 mevsimlerini büyütmesi ne kadar sürer?

C: Sezon uzunluğu şu şekilde ayarlanabilir: 3, 6, 9 veya 12 gün .

Farming Simulator 19'da çimlenme ne anlama geliyor?

Bitki yetiştiriciliğinde büyük bir değişiklik, ek aşamadır. büyüme - çimlenme . Dikimden hemen sonra oluşur ve koşullar elverişsiz ise başarısızlıkla sonuçlanabilir. Bu olursa, tekrar ekim yapmanız ve tohumlara daha fazla para harcamanız gerekecektir.

Pamuk fs19'dan sonra saban sürmek zorunda mısınız?

Her pamuk hasadından sonra saban sürmeniz veya ekim yapmanız gerekiyor mu? ... sürmek zorunda değilsin , ancak oyunla birlikte gelen ekiciler ile yetiştirmeniz gerekecek. Benimkinin çalışması gerekmediği için modifiye edilmiş bir versiyonum var. Mısır, ayçiçeği, patates, pancardan sonra saban sürmeniz gerekiyor... Veya bir sonraki mahsulde verim cezası alın.

Şeker kamışı fs19'u yeniden büyütür mü?

Şeker kamışı solmaz. ... Baston kendi kendine büyür - tekrar dikmek zorunda değilsiniz (periyodik bir pulluk sonrası hariç). Kamış, tahıllar gibi, her 3 hasatta bir çiftçilik (veya bir alt toprak kullanımı) gerektirir. Saksıyı tıpkı patatesler gibi önceki hasattan bastonla doldurabilirsiniz.

Farming Simulator 19'da patatesleri nerede saklıyorsunuz?

Patatesleri üzerinde saklayın yer : kayış sistemli yarı römorklara yükleyin (bu makineyi paletlere yerleştirmek için de kullanabilirsiniz).

Farming Simulator 19'da patatesleri nerede satıyorsunuz?

Ürünlerinizi satmak için onları bir damperde ve seçtiğiniz toplama noktasına gidin . Her toplama noktasında, içindekileri toplama şaftına boşaltarak damperli kamyonu boşaltabileceğiniz bir yer bulacaksınız. Güncel fiyatları sürekli olarak takip edebilirsiniz.

Farming Simulator 19'da yumurtaları nasıl satarsınız?

Yumurta satmak için, sadece kutuları Satış Noktasındaki işaretli alana getirin . Yumurtalar, Satış Noktası üzerinden bir kez otomatik olarak satılır, ancak bu biraz titizdir. Nakliye aracınızdan inmeniz ve yumurta kutularını satış noktası platformuna atmanız gerekebilir.

fs19'daki ağaç ekici nerede?

Aşağıda, temel oyunda mevcut olan tek Tree Planter modeli bulunmaktadır. içinde bulunur mağazada 'Ormancılık Ekipmanları' kategorisi .