Kauffman stadyumunda maske takmak zorunda mıyım?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Shad Nicolas
Puan: 4.1/5(55 oy)

TAKIMIMIZ SAHA DIŞINDA Kauffman Stadı'ndaki tüm aşılanmamış çalışanların her zaman yüz maskesi takmaları gerekmektedir. ancak aşılı ve açık alanlarda çalışan personellerin maskesiz olma seçeneği bulunmaktadır.

Kauffman Stadyumu maske gerektiriyor mu?

Yakın zamanda bir Kansas City Royals maçına katılmayı planlıyorsanız, orada da kapalı mekanlarda maske takmanız gerekecek , aşılama durumundan bağımsız olarak. ... Daha fazla bilgi Royals web sitesinde bulunabilir.

Kauffman Stadyumu'nda hangi eşyalara izin verilir?

Her fan taşıyabilir bir adet şeffaf plastik, vinil veya PVC çanta 12 x 12 x 6 inçten veya bir galonluk şeffaf plastik dondurucu poşetinden (Ziploc poşet veya benzeri) daha büyük olmamalıdır. Ek olarak, fanlar, aramaya tabi olan 9 x 5'ten büyük olmayan küçük bir kavrama da taşıyabilir.Kauffman Stadı'nda sigara içme alanı var mı?

Kansas City Royals - Kauffman Stadyumu

Belirlenmiş sigara içme alanları bulunur B & D Kapılarındaki çevre çit hattı boyunca, A & E Kapılarındaki çevre çit hattı boyunca ve Bölüm 420'nin arkasındaki Görüş Düzeyinde . Oturma klozetinde veya salonda elektronik sigara ve diğer sigara içilen cihazlara izin verilmez.

Angels Stadium'da sigara içebilir misin?

Melek Stadyumu sigara içilmeyen bir basketbol sahası . Ancak, rahatınız için, özel sigara içme yerleri Kapı 1 ve Kapı 4 avlularının dışındadır.

Royals taraftarlarının aşıdan bağımsız olarak Kauffman Stadyumu'ndaki belirli alanlarda maske takmaları gerekiyor

19 ilgili soru bulundu

Çantamı Royals Stadyumu'na götürebilir miyim?

çanta yok : Güvenlik taraması sürecinde teması en aza indirmek için stadyum içinde tüm çantalar yasaklanacaktır. Tıbbi ihtiyaçları olan veya bir bebek ya da yürümeye başlayan çocukla birlikte bebek çantası kullanması gereken hayranların, her kapıda belirlenen istasyonlarda çantalarını kontrol ettirmelerine izin verilebilir.

Uber'den Kauffman Stadyumu'na gidebilir misin?

Kauffman için gerçekten toplu taşıma seçenekleri yok. Otobüsler var ama sizi o kadar yakınında bırakmıyorlar. ... Görünüşe göre birkaç seçenekten biri Rally Bus, eğlenceli bir seçim. Ayrıca Uber kullanma seçeneğine sahip olmak , oyunda içeceklerin tadını çıkarmanızı sağlar.

Royals maçlarında taraftarlara izin var mı?

Kraliyet ailesi, 3 metrelik sosyal mesafeli bakla tarzı oturma düzeni sağlayacak. Mayıs ayında maç başına 17.400 taraftar .

Royals Stadyumu'na yiyecek götürebilir misin?

Kauffman Stadyumu içinde çanta veya dışarıdan yiyecek alınmasına izin verilmez. . Stadyum sadece küçük el çantalarına ve tek bölmeli bebek veya tıbbi çantalara izin veriyor.


Kauffman Stadı ne kadar erken açılıyor?

SAATLER: Cuma-Pazar maçları için tüm kapılar oyun saatinden 1.5 saat önce açık . Kapı C, yalnızca Crown Club bilet sahiplerinden (Bölüm 1 - 6) 2 saat önce açılır. Pazartesi-Perşembe maçları için tüm kapılar oyun saatinden 1 saat önce açılacaktır.

Royals oyununda park yeri ne kadar?

Standart park ücreti genel park yerleri 20$, ayrılmış park yeri ise 30$ . Büyük boyutlu araçlar (birden fazla yer kaplayanlar) Lot L veya Lot N'ye yönlendirilir. Rezerve edilmiş bir park alanına park etmek istiyorsanız, internetten bir park kartı satın alın.

Royals Stadium'da yemek için nasıl ödeme yaparsınız?

Tüm işlemler (yiyecek/içecek) nakitsiz olacak, bu nedenle hayranlar banka kartları, kredi kartları, hediye kartları ve mobil cüzdanlar . Kraliyet ailesi, Ters ATM'lerin basketbol sahası içinde olacağını söyledi.

Royals oyununda hangi yemekler servis edilir?

KK Favorileri

  • Bullpen Burger ve Shake. Tekli, Çiftli veya Üçlü köfteli burger, Patates Kızartması ve Shake içerir. ...
  • Brisket-Bence. ...
  • Çaylak Sandviç. ...
  • Chickie ve Pete'in. ...
  • Peynir bifteği. ...
  • Tacolar. ...
  • İhale Aşk ve Tavuk. ...
  • Belfonte Dondurma.


Kauffman Stadı'nda bir bira ne kadar?

Sosisli Sandviç Fiyatı: $4

Kauffman Stadı'ndaki fiyatlar 2019'dan itibaren bir flip-flop yaptı. Bir bardak bira gitti 1,50$'a kadar , bir sosisli sandviçin fiyatı tam 1,75 dolar düştü. Bu, birçok ailenin çocuklarını bir oyunda daha ucuza beslemesine yardımcı olacaktır.

MLB hayranları 2021'de mi olacak?

MLB komiseri Rob Manfred, takımlara, bahar antrenmanı sergi oyunlarından başlayarak taraftarların oyunlara katılmasına izin verebileceklerini bildirdi. Ancak, normal sezona başlamak için taraftar katılımı 2021 MLB normal sezonu her basketbol sahasında aynı olmayacak .

Kraliyetler tam kapasitede mi?

bu Kraliyetler tam kapasiteye dönüyor oyuncular için çok şey ifade ediyor. ... Kraliyet ailesinin normal sezonun başlangıcından itibaren uyguladığı sağlık ve güvenlik protokollerinin çoğu, çantalar ve stadyumdaki yiyeceklerle ilgili kısıtlamalar da dahil olmak üzere yürürlükte kalacak.

Royals stadyumu tam kapasitede mi?

Taraftarlar, daha büyük kalabalığın, stadyum açıldığında Kraliyetlere bu ev sahibi avantajı duygusunu tekrar verebileceğini umuyor tam kapasiteye kadar yedekleyin . Royals taraftarı Sarah Reeves, hepimizin aşıları tam, bu yüzden maça gelip burada büyük bir kalabalığa sahip olmaktan heyecan duyduğumuzu söyledi.


Royals oyunlarında bagaj kapağı yapabilir misin?

Park etme ve arkaya bakma

Oyun biletleri gibi, Royals hayranlarının da önceden park kartı satın almaları gerekecek. ... Tailgating'e hala izin verilecek , ancak taraftarlar yalnızca bilet podlarındaki kişilerle birlikte bagaj kapısına gitmeli ve gruplar arasındaki sosyal mesafeyi korumak için araçlarının arkasındaki alanda kalmaları gerekir.

Royals Stadium'da nasıl yiyecek satın alırsınız?

#TheK'ye mobil yemek siparişi geldi! Koltuğunuzdan sipariş verin MLB Ballpark uygulamasını kullanarak ve yemeğinizi ne zaman alacağınız konusunda bir bildirim alın. Bu kadar basit.

Royals oyunları için nereye park ediyorsunuz?

Kraliyet ailesi, 500'den fazla ayrılmış park yeri bulunduğunu söylüyor. Truman Spor Kompleksi (uygun lisanslı veya etiketli araçlar için). Lot L ve N hariç, tüm otoparklarda park yeri mevcuttur. Kauffman Stadyumu içinde erişilebilir oturma yerleri her seviyededir.

Kauffman Stadı'nda hangi bira satılır?

Bulvar biraları 20 yıldan fazla bir süredir Kauffman Stadyumu'nda mevcut, ancak Royals ile ilişkimiz derinleşmeye devam ediyor. 2017 sezonundan başlayarak, benzeri görülmemiş bir ortaklığa girdik.


Gates, Royals Stadium'da saat kaçta açılıyor?

Otopark Kapıları Saat 15:00'te Açılmaktadır. Stadyum Kapılarının Açılması Planlanıyor 17:30

Royals dış saha deneyimi nedir?

Dış Saha Deneyimi şunları sağlar: her yaş için Kansas City eğlencesinin hayranları . Buna ek olarak, sahanın manzarası muhteşemdir ve hayranlara bir oyuna katılabilecekleri yepyeni yerler sunar. ... Dış saha revizyonu şimdi Royals hayranlarına daha önce teklif edilmemiş bir mekanda oturup oyunun tadını çıkarma şansı veriyor.