kathi mahesh öldü mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Mckayla Beier
Puan: 4.2/5(17 oy)

Kathi Mahesh Kumar, Telugu sinemasında çalışan Hintli bir film eleştirmeni ve aktördü. Telugu realite TV şovu Bigg Boss'ta göründü.

Kathi Mahesh nasıl öldü?

Aktör, yönetmen ve film eleştirmeni Kathi Mahesh, 10 Temmuz'da saat 16.00 sıralarında öldü. 44 yaşındaydı. ölümcül bir trafik kazası 26 Haziran'da arabası bir konteyner kamyonuna çarptığında Nellore yakınlarında. Nellore'deki bir hastanede tedavi görüyordu ve daha sonra Chennai'deki özel bir hastaneye nakledildi.

Kathi Mahesh'in sağlığı nasıl?

Film eleştirmeni Kathi Mahesh tedavi Chennai'deki Apollo hastanesinde Cumartesi günü öldüğü bildirildi. ... Daha iyi bir tedavi için Chennai'deki Apollo hastanesine nakledildi ve bir doktor ekibi tarafından izlendi. Ancak kondisyonu kötüleşti ve Cumartesi günü son nefesini verdi.Kathi Mahesh gözünü mü kaybetti?

Ağır yaralanan film eleştirmeni ve oyuncu Kathi Mahesh, Chennai Apollo Hastanesi'nde halen solunum cihazına bağlı. Son gelişmede, Kathi Mahesh'in M. Sriramulu olarak tanımlanan akrabası, kazanın ardından, sol gözün görme yeteneği tamamen kayboldu , doktorlar tarafından söylendiği gibi.

Kathi Mahesh şimdi nerede?

Haydarabad : Film eleştirmeni ve eski Telugu Bigg Boss yarışmacısı Mahesh Kathi, Chennai Apollo'da solunum yetmezliğinin ardından Cumartesi günü son nefesini verdi. 26 Haziran'da Nellore'deki Chandrasekharapuram köyünde meydana gelen trafik kazasının ardından Chennai'de tedavi görüyordu.

Film eleştirmeni Kathi Mahesh hayatını kaybetti - TV9

34 ilgili soru bulundu

Kathi Mahesh neden ünlü?

Mahesh Kathi son birkaç yılda öne çıktı Telugu sineması hakkındaki keskin eleştirileri için . Filmler hakkındaki incelemeleri tartışmalı olduğu biliniyordu ve kendisini sık sık Tollywood oyuncularının hayranlarıyla, özellikle Pawan Kalyan'la çevrimiçi tartışmalarda buldu.

Kathi Mahesh neden gözünü kaybetti?

Bir göz yaşadı Nellore'de bir kazaya karıştıktan sonra yaralanma . DH Web Masası, 10 Tem 2021, 19:09 güncellendi: 10 Tem 2021, 19:28.