Kasırga parçalama uygular mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Joanna Ziemann
Puan: 4.1/5(6 oy)

Whirlwind (WW) Barbar, Wrath of the Wastes setini kullanır ve Rend'i bonusuna ekledikten sonra oyundaki en güçlü yapılardan biri haline geldi. Temel kavram şu ki Whirlwind, Ambo'nun Gururu'nu kullanarak Rend'den Zamanla Hasar (DoT) efektini uygular .

Rend Diablo 3'te nasıl çalışır?

A süpürme saldırısı, 12 yard içindeki tüm düşmanların %1100 silah hasarı için Kanama yapmasına neden olur 5 saniye boyunca Fiziksel olarak.

Whirlwind ne tür bir hasardır?

Yolunuzdaki her şeye birden fazla saldırı sunun %340 silah hasarı .Kasırga birincil beceri midir?

Whirlwind, beta için 27. seviyeye taşındı. Yama 13 değişiklikleri ile şu şekilde sınıflandırıldı: Birincil beceri ve 26. seviyeye taşındı.

Rend Barbar'ı istifler mi?

1 Cevap. Hayır, kendi parçanızın üzerine yığılmaz. İki Barbar parçalayabilir ve istiflenir , ancak yeniden parçayı kendi başınıza yayınlamak, yeni bir DoT eklemez, yalnızca mevcut parçayı yeniler.

Diablo 3 2.7.1 Barbar Yapısı: Whirlrend Wrath of the Wastes GR 148+ (24. Sezon Rehberi)

35 ilgili soru bulundu

Z Barb nedir?

Giriiş. bu Barbarı desteklemek (genellikle zBarb olarak adlandırılır çünkü 'sıfır' hasar verirler) 4. Sezon'dan bu yana oyundaki en güçlü desteklerden biridir ve Crowd Control Resistance'ın eklenmesidir.

WW Barb nasıl öfke üretir?

Amaç mümkün olduğunca çok zaman vur . Whirlwind, Sprint - Run Like the Wind ve Overpower - Killing Spree'nin kasırgaları ile, kalabalık düşman gruplarında o kadar sık ​​vurursunuz ki tonlarca Hiddet üretirsiniz. Harcama da çok önemlidir, bu yüzden Overpower, Battle Rage ve Sprint'i spamlayın.

Barbarlar hangi silahları DND kullanıyor?

Ancak Barbarlar, doğru türde yıkıcı silahlarla daha da ölümcül devler haline gelebilirler. Neyse ki, D&D 5e, her tür karakter için ilginç bir silah seçeneğine sahiptir. Ve öfkeli bir Barbar için, tam olarak doğru seçime sahip. baltalar, sopalar, gürzler ve hatta savaş çekiçleri işi doğru yapmalarına yardımcı olmak için.

Kasırga fiziksel bir beceri midir?

kasırga kanalize edilmiş bir beceri : sürerken, Barbar, yönlendirmeyi kesintiye uğratmayanlar dışında diğer becerileri kullanamaz. Barbar'ın bir darbe burgusuyla çılgınca dönmesine neden olur ve 9 yard içindeki tüm düşmanlara tik başına Fiziksel hasar verir.


Kafatası Küp ile yığını kavrar mı?

Küpün içine yerleştirip donatarak hiçbir şeyi istifleyemezsiniz. .

Kafatası kavrama yüzüğü nasıl elde edilir?

Skull Grasp, Diablo III'teki efsanevi bir yüzük. Gerektirir karakter seviyesi 60 düşmek için . Yama 2.2'den itibaren. 0, 2.4'te değiştirilen Whirlwind'in hasarını artıran benzersiz bir eklenti kazandı.

Ambo'nun gururu nedir?

Ambo'nun Gururu Diablo III'te Barbar için efsanevi, güçlü bir silah . Düşmek için karakter seviyesi 29 gerektirir. 2.6 yaması itibariyle. 7'de, Rend'in süresini 1 saniyeye düşüren, ancak saniye başına verdiği hasarı orantılı olarak artıran ve ayrıca Whirlwind tarafından vurulan düşmanlara Rend uygulayan benzersiz bir eklenti kazandı.

Savaş öfkesi kan dökülmesi nasıl çalışır?

Kan Dökülmesi: Savaş Öfkesi Altında, her saniye 20 yard içindeki düşmanlara son Kritik Darbelerin toplam hasarının %20'sine eşit hasar verir .


Rend alanı zarar verir mi?

kendi kendine yayın Rend, Alan Hasarını proc yapar . Ambo'nun uyguladığı parçalama, Alan Hasarını tetiklemez. Ambo'nun proc-katsayısı 1'dir ve her WWs kene üzerinde bir Rend uygular.

Parçalamak birincil beceri midir?

Rend bir İkincil Barbar becerisi .

Diablo 3'teki en iyi barbar yapısı nedir?

Diablo 3 Sezon 24'teki En İyi Barbar Yapısı

  • Miğfer: Atıkların Miğferi.
  • Omuzlar: Atıkların Pauldronları.
  • Eldivenler: Atıkların Eldiveni.
  • Sandık: Atıkların Zırhı.
  • Pantolon: Atıkların Tadı.
  • Çizmeler: Atıkların Sabaton'u.

Kasırga iyi bir eso mu?

fırtına çok iyi . Blade pelerin bazı uygulamalara sahiptir, ancak seviye atlıyorsanız bu bir öncelik değildir. Ölümcül Pelerin, Hurricane kadar sert vurur. Quick Cloak, pvp'de hız ve ayrıca AoE azaltma için kullanışlıdır.


Barbarlar iyi DND mi?

Barbar sınıfı D&D 5e iyidir . Tipik Barbar sınırlı görünse de, sınıfın nasıl oynadığınız konusunda şaşırtıcı bir esnekliği var. Ve sınıfın zayıf yönleri olsa da (tüm sınıfların yaptığı gibi), yine de oynamak için harika bir seçim.

Barbarlar Cantrips alır mı?

Barbarlar Cantrips Alır mı? Hayır. Sınıf olarak, Barbarlar hiç cantrip almazlar . Çoklu sınıfa girerseniz veya Magic Initiate becerisini kazanırsanız, cantriplere erişebilirsiniz.

Barbarlar hangi istatistikleri kullanır?

Hayatta kalma geliştirmeleri: Barbarlar güveniyor can puanı (HP) ve hasar azaltma (DR) düşmanların yok olmadan önce inebilecekleri herhangi bir saldırıdan kurtulmak için. İdeal olarak, bir barbar, saldırma şansı bulamadan tüm rakipleri yere düşürür.

Ramaladni'nin hediyesini nasıl alırsınız?

Ramaladni'nin Hediyesi bir Efsanevi sarf malzemesi Diablo III'te. Tek kullanımlık olup işlem sırasında tüketilmektedir. Her Ramaladni'nin Hediyesi, bir partide kazanılmadığı takdirde hesaba bağlıdır. Bu rastgele, yalnızca Torment içeren bir dünya düşüşüdür ve özel olarak yetiştirilmeyebilir.


Ambo'nun gururu nerede?

Ambo'nun Gururu. Ambo's Pride, Diablo 3 ve Reaper of Souls'da bulunabilen efsanevi güçlü bir silahtır.
...
70. seviyedeki eşya istatistikleri:

  1. 587.6–650,7 DPS.
  2. 249 - (655-752) Hasar.
  3. Saniyede 1.30 Saldırı.

Ambos Pride 2 verildi mi?

Ambo'nun gururunun bir 1 elli güçlü silah ancak bir Ambo'yu yuvarlamayı umarak nadir bir öğeyi yükseltmek için, nadir öğenin bir kılıç/balta gibi görünmesi önemli mi? Neredeyse her ruloda Fiyort Kesiciler alıyorum, Ambo's ile şansım yok.

piksel Barb nedir?

Piksel Barb: bir şu anda ustalaşması en zor rollerden (s17) metayı itiyor. Grubunuz sadece dövüşleri seçmek, uygun zamanlarda direkleri almak ve seçkinlerin etrafına kalabalıkları yoğun bir şekilde yerleştirmek için size güvenmekle kalmaz, aynı zamanda buff'larınızı mikro düzeyde yönetmek ve hayatta kalmak zorunda kalırsınız.