Kar fırtınası servislerinde oturum açılamadı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Nyasia McGlynn
Puan: 4.2/5(23 oy)

Yaygın SorunlarBattle.net hesabı e-posta adresini ve şifresini doğru girdiğinizden emin olun. Giriş bilgileriniz kaydedildiyse, Battle.net hesabınızın e-posta adresini ve şifresini yeniden girmeyi deneyin. Sorun devam ederse Battle.net şifrenizi sıfırlamayı deneyin.

Neden Blizzard hizmetlerine bağlanamıyorum?

Sıfırlama çalıştır

Yönlendiricinizin verilerle dolup taşmadığından emin olmak için ağ cihazlarınızın sıfırlanmasının ardından. Uyumluluk sorunlarını çözmek için sürücülerinizi ve işletim sisteminizi güncelleyin. Kablosuz bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı sorununu ortadan kaldırmak için İnternet bağlantınızı optimize edin.

Battle.net'e bağlanılamıyor ama İnternet çalışıyor mu?

Düzeltme 1: Yönlendiricinizi Yeniden Başlatın. Düzeltme 2: DNS'yi Temizle ve Winsock'u Sıfırla. Düzeltme 3: Aygıt Sürücülerinizi Güncelleyin. Düzeltme 4: Savaşa İzin Ver . net Windows Defender Güvenlik Duvarı aracılığıyla.Battle.net uygulamam neden çalışmıyor?

Uygulamanın en son sürüme güncellendiğinden emin olun . ... Cihazınızda çalışan diğer tüm uygulamaları kapatın ve tekrar deneyin. Bir Android cihazda sorun yaşıyorsanız önbellek verilerini temizlemeyi deneyin. Battle.net mobil uygulama ayarlarına gidin, Önbelleği Temizle'ye basın, ardından uygulamayı yeniden başlatın.

Hâlâ Blizzard desteğini arayabilir misiniz?

Müşteri desteği

biz 7/24 kullanılabilir oyun, alışveriş ve hesap sorunlarına yardımcı olmak için.

Battle.Net Uygulaması Çevrimiçi Olmayacak | Blizzard Warzone Yüklenmiyor | YENİ 2020!

26 ilgili soru bulundu

Blizzard hesabımı nasıl kurtarırım?

E-posta adresinize erişiminiz yoksa veya hesabınızı kurtaramıyorsanız, Bize Ulaşın. Battle.net Telefon Bildirimleri gelecekte böyle bir şey olursa hesabınızı kurtarmayı kolaylaştırır. Hesabınızın kilidini açmak için cep telefonunuza gönderilen kodu girmeniz yeterlidir. Battle.net Authenticator, hesap kilitlenmesini önleyebilir.

Blizzard'ın neden bir telefon numarası yok?

Ön ödemeli bir telefon numarası eklerken bu hatayı alırsınız. ... Numarayı doğru girdiğinizden emin olun . Ülkenin Savaşınıza kayıtlı olduğundan emin olun .net hesabı doğru. Ülkeleri taşıdıysanız, kayıtlı ülkenizi güncelleyin ve tekrar deneyin.

Neden wow hesabıma giriş yapamıyorum?

Oyun zamanınız olmalı Classic World of Warcraft'ta oturum açmak için. 'Hesap bulunamadı' hatasını alıyorsanız, bu yanlış giriş bilgilerini kullandığınız veya oyun zamanınızın olmadığı anlamına gelebilir. ... Classic WOW'a giriş yapmaya çalışıyorsanız ve hata mesajı alıyorsanız, oyun süresi eklemeniz gerekiyor.

Blizzard hesabım neden bulunamadı?

girerseniz bu hatayı alırsınız. Yanlış e-posta veya şifre Battle.net Uygulaması oturum açma penceresinde. ... Battle.net uygulamasını yeniden başlatın. Otomatik doldurma hizmetine sahip bir parola yöneticisi kullanıyorsanız, önceden doldurulmuş e-postayı ve parolayı silin. E-postanızı ve şifrenizi manuel olarak girin.


Battlenet bağlantımı nasıl düzeltirim?

Uyumluluk sorunlarını çözmek için sürücülerinizi güncelleyin. IP'nizi serbest bırakın ve yenileyin ve DNS herhangi bir ağ çakışmasını çözmek için. Herhangi bir yazılım çakışmasını çözmek için arka plan uygulamalarını kapatmayı deneyin. Eski veya bozuk dosyaları otomatik olarak yeniden oluşturmak için Battle.net Tools klasörünü silin.

Blizzard'ın nesi var?

Activision Blizzard Ayrımcılık ve cinsel tacizden dava açıldı . ... Afrasiabi'nin birkaç kadını cinsel olarak taciz ettiğini, Brack'in ise şirket içinde zehirli davranışların artmasına izin verdiğini ve bunu durdurmak için çok az şey yaptığını iddia ediyor.

Battlenet'e nasıl yeniden bağlanırım?

  1. Seçenekler'de Hesapları Bağla sekmesini seçin.
  2. Hesabı Bağla'yı tıklayın (bu bir tarayıcı açar)
  3. Battle.net hesabınızla giriş yapın. Battle.net hesabınız yoksa Ücretsiz Battle.net Hesabı Oluştur'a tıklayın.
  4. Battle.net uygulamasının izinlerini kabul edin ve bağlantıyı tamamlamak için Devam'a tıklayın.

Morina savaş alanım neden çevrimiçi hizmetlere bağlanmıyor?

Gitmek ev yönlendiricinize, 15 saniye boyunca fişini çekin ve ardından tekrar takın. ... Yönlendiriciniz yeniden başlatıldıktan sonra, bağlanma şansınızın daha yüksek olup olmadığını görmek ve 'çevrimiçi hizmetlere bağlanamıyor' hatasını önlemek için başka bir Warzone oyununa geri dönmekte özgürsünüz. İleti.


World of Warcraft ölüyor mu?

Süre WoW'un yakın zamanda ölmesi pek olası değil , oyuncu sayısının geçmişte olduğundan daha hızlı azaldığına dair işaretlerden kaçınmak zor. ... Ama oyuncu sayısı düşmeye devam ederse, WoW formülünde oldukça büyük değişiklikler görebiliriz.

WoW sunucuları neden çevrimdışı?

Blizzard'ın sunucuların sorunsuz çalışmasını sağlayabilmesi için haftalık bakım gereklidir, ancak beklenmedik sorunlar ortaya çıkabilir , oyunu çevrimdışına almak veya korkunç giriş kuyruklarına neden olmak.

WoW sunucu bakımı ne kadar sürer?

Haftalık olarak, WoW sunucuları CT 9:00 civarında kısa bir bakım dönemi için kapanır. Genellikle, bu sunucu kapalı kalma süresi bir saat olarak listelenir, ancak neredeyse her zaman bundan çok daha az zaman alır. Bu haftalık aksama süresi düzenli olarak sürer yaklaşık beş ila 10 dakika —ve bazen daha da azdır.

Battlenet'i tarayın ve onarın nerede?

Oyununuz güncelse ve sorun devam ederse onarım aracını kullanın: Oynat düğmesinin yanındaki dişli çarkı tıklayın ve Tara ve Onar'ı seçin.


Warzone taramasını ve onarımını nasıl düzeltirim?

Eğer Battle.net Uygulaması Tarama ve Onarım döngüsünde takılırsa, bu genellikle oyun verilerinizin bozuk olduğunu gösterir. Oyunu Kaldırmak ve Yeniden Yüklemek genellikle sorunu çözmenin en hızlı yoludur.

Blizzard için neden bir telefon numarasına ihtiyacım var?

Bazı ücretsiz oyunlar, Battle.net hesabınıza bir telefon numarası eklemenizi gerektirir. Ücretsiz hesap sayısını sınırlama Tek bir kişinin oluşturabileceği, oyuncuların eylemlerinden sorumlu tutulmasına yardımcı olur ve bunun sonucunda toksisiteyi ve hileyi azaltır ve tüm oyuncular için olumlu bir topluluk deneyimi sağlar.

Warzone için telefon numarasına mı ihtiyacınız var?

Call of Duty: Warzone artık gerektiriyor Ücretsiz oynamak için SMS doğrulama PC'deki oyuncular. ... Bu, temel olarak, oyunun tamamına sahip olmayan herkesin profiline aktif bir cep telefonu numarası bağlaması gerektiği anlamına gelir; bu, iki faktörlü kimlik doğrulamanın e-posta üzerinden çalışmasına benzer şekilde bir SMS mesajı alacaklardır.

Blizzard hesabımı e-posta olmadan nasıl kurtarırım?

Battle.net hesabınız için hangi e-postayı kullandığınızı hatırlamıyorsanız, geçmişte oluşturduğunuz veya kullandığınız tüm e-postaları deneyin . Alternatif olarak, hesabınıza bir telefon numarası kaydettiyseniz, o telefon numarasını kullanarak giriş yapmayı deneyin. Hesabınıza hala erişemiyorsanız, bizimle iletişime geçin.


Eski Blizzard hesabıma nasıl giriş yapabilirim?

Giriş Blizzard'ın Battle.net portalı üzerinden hesap yönetimi . WoW ana sitesi üzerinden giriş yapmayı deneyebilirsiniz, ancak Battle.net giriş sayfasına yönlendirileceksiniz. Eski hesabınızla ilişkili e-posta adresini ve şifreyi girin.