kanyon bisikletleri kanada'ya geliyor mu.

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Mariana Küçük
Puan: 4.1/5(46 oy)

Piyasaya sürülmeye hazır 16 Mart 2021 , Canyon, Kanada pazarının beklenen taleplerine özel olarak uyarlanmış bir bisiklet portföyü tanımladı. Ürün grubu, Canyon'un tüm bisiklet dünyalarındaki modelleri içerir: MTB ve yerçekimi, yol, çakıl ve siklokros, triatlon ve kentsel ve fitness.

Kanyon bisikletleri Kanada'da satıyor mu?

Tüm Kanyon bisikletleri Kanada'da satışa sunulacak mı? biz gerçekten sonunda bisikletlerimizi Kanada'ya getirmek için heyecanlandık . Bu nedenle, yerçekimi, yol, triatlon, çakıl, MTB, çapraz, kentsel ve fitness gibi bir dizi kategoriden çok çeşitli bisikletler getirdiğimizden emin oluyoruz.

Kanyon bisikletleri nereden gönderilir?

Kanyon bisikletleri markanın dışına sevk edilecek Chino, California merkezli depo şirketin yeni ABD merkezi ise Carlsbad, California'da faaliyet gösterecek.Bisikletler çevrimiçi olarak Kanada'ya gönderiliyor mu?

Tüm Kanada siparişleri 15.00$ kargo ücretine tabidir. ... Toplam 100 doları aşan (vergiler hariç) Kanada'dan yapılan satın almalar ücretsiz gönderim için uygun olabilir. Bazı öğelerin boyut veya ağırlık nedeniyle ek nakliye ve taşıma ücretlerine tabi olabileceğini lütfen unutmayın. Not: Siparişler genellikle verildikten bir iş günü sonra gönderilir .

Kanyon bisikletleri buna değer mi?

Kanyon Bisikletleri Buna Değer mi? Kanyon bisikletleri, iyi bir fiyat noktasında olsa da, çoğu üst düzey bisiklet markasına uyacak yüksek kaliteli bileşenlerle birlikte gelir. Bu bisikletleri sürmek de daha kolaydır ve şirket, bedeninizi kişiselleştirmenize izin verir. Yani, Kanyon bisikletleri ödediğinize değer .

Kanyon Bize Dava Açmaya mı Çalıştı? | Kanyon Kanada'ya Geliyor 2020

30 ilgili soru bulundu

Kanyon bisikletleri küçük mü çalışır?

Ayrıntılarımı Kanyon boyutlandırma aracına koyduğumda küçük tavsiye eder . Birkaç yıl önce onlardan bir dağ bisikleti satın aldım ve tekrar küçük almam önerildiğinde bir orta ile gittim. Bu bisikletin boyutundan çok memnun kaldım.

Kanyon Kanada'ya teslimat yapıyor mu?

Bisikletiniz Almanya'dan doğrudan Kanada'ya gönderilecek . Web sitesinde belirtilen fiyat Kanyon'a ödediğiniz ücret olsa da, bisikleti teslim aldığınızda UPS'ten de bir fatura alacaksınız.

Kanada'da bisikletler neden bu kadar pahalı?

Kanadalı üreticiler tarafından satılan bisikletlerin büyük çoğunluğu yurtdışında yapılmış ve ithal edildiklerinde farklı tarifelere tabidirler - çerçeveler için yüzde beş, tamamen monte edilmiş tekerlekler için yüzde 6,5 ve monte edilmiş bisikletler için yüzde 13.

Kanada'da bisiklet göndermenin maliyeti nedir?

Bisikletinizi kıta ABD'sinden Kanada'daki herhangi bir şehre sorunsuz bir şekilde gönderin. Oranlar 179 dolardan başlayan fiyatlarla . ABD kıtasındaki herhangi bir şehirden her yön için 179 $'dan başlayan Shipbikes.com 2-5 Günlük Kanada Hava Servisi, Kanada'yı bisikletle ziyaret edenlerin sorunsuz seyahat etmelerini sağlar.

Kanada'da bir bisikleti nasıl gönderirim?

Bisikletler ayrıca UPS ve FedEx gibi kurye şirketleri tarafından da gönderilebilir, ancak kara teslimatı için bir hafta kadar sürebilir Kanada içinde. Hava hizmeti aşırı derecede pahalı olacaktır. Bisikleti kurye ofisinden teslim alabilirsiniz - eğer kuryenin gideceğiniz yerde bir ofisi varsa.

Canyon en iyi bisiklet markası mı?

Kanyon bisikletleri bazıları olarak kabul edilir. en iyi değer seçenekleri Alman markasının doğrudan satış modeli sayesinde, her fiyat noktasında çoğu markadan daha yüksek kaliteli bileşenler sunmak büyük ölçüde mümkün oldu.

Kanyon bisikletleri ABD'de satılıyor mu?

2017 – Dünyanın en yenilikçi bisiklet şirketlerinden biri olan Canyon, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki tüketicilere resmi olarak satış başlattı . Ödüllü, Alman tasarımı yol, dağ, triatlon ve banliyö bisikletleri artık doğrudan www.canyon.com adresinden 50 eyalete teslimatla birlikte sunuluyor.

Kanyon tüketiciye doğrudan mı?

Canyon, kategorisinde lider bir markadır. doğrudan tüketici primine hemen hemen her türlü arazi için dağ bisikletleri ve yol bisikletleri.

Bisiklette iç dikiş nasıl ölçülür?

Bisiklet iç dikişiniz, kasıkınızın altından ayak bileğinizin alt tarafına kadar olan uzunluktur. Her iki ölçüm de inç .

Bisiklet göndermenin en ucuz yolu nedir?

BIKES göndermenin en iyi, en ucuz yolu FedEx Ground 3 Günlük . ABD genelinde yaklaşık *45$* karşılığında bisikletli bir bisiklet kutusu artı 30 libre bagaj vb. gönderebilirsiniz. SKIS'e gelince, gidilecek tek yol var: USPS Priority. Kayakları bu şekilde ABD'nin her yerine yaklaşık 10-25 ABD Doları karşılığında gönderebilirsiniz.

UPS bisiklet gönderebilir mi?

FedEx ve UPS, bisiklet nakliye hizmeti sunuyor . Seyahat ediyorsanız, bisikletinizi uçağa getirmeyi de seçebilirsiniz. Bununla birlikte, çoğu bisikletçi ve triatlet, aynı varış noktasına uçuyor olsalar bile bisikletlerini gönderiyorlar çünkü yoğun bir havaalanında bir bisiklet kutusunu taşımak zor bir iştir ve bagaj ücretleri pahalıdır.

Bisiklet göndermenin maliyeti nedir?

herhangi bir yerden beklemek yaklaşık 50 dolar (kısa mesafe, daha yavaş nakliye ve kendi ambalajınızı kendiniz yapın) 250 $'a kadar (daha uzun mesafe, daha hızlı nakliye, profesyonelce paketlenmiş). UPS ve FedEx gibi ana nakliye şirketleri bisikletinizi elbette bir ücret karşılığında gönderir.

Pahalı bisikletler fark yaratır mı?

Genel anlamda, daha pahalı bisikletler daha hafiftir, daha serttir ve daha iyi bileşenlere sahiptir . ... Pahalı bisikletler ve daha ucuz modeller arasındaki diğer en büyük fark, karbon fiber çemberlerin maliyeti iki ve üç kat artırdığı tekerlek kalitesidir.

Kanada'ya bisiklet ithal edebilir miyim?

Sorun şu ki, bisikleti Kanada'ya getirdiğinizde, ödediğiniz fiyata dahil olan ABD vergisine ek olarak Kanada vergisini de ödemek zorunda kalacaksınız. Sınırda ödemeniz gereken asgari vergi, %13.2 , üretim ülkesi ne olursa olsun. Bazı bisikletlerde, görev %60'a kadar çıkabilir.

Walmart bisiklet almak için iyi bir yer mi?

Walmart bisikletleri ağır, kötü yapılmış ve düşük kaliteli bileşenlerle birlikte gelir. Genellikle kötü bir şekilde monte edilirler. Dayanıklılık ve güvenilirlik sorunları yaygındır. Ucuz parçalar çabuk aşınır, kolayca kırılır ve sık sık ayarlanması gerekir.

Kanyon ücretsiz kargo sunuyor mu?

En sevdiğimiz makul fiyatlı bisikletlerimizden bazılarının üreticisi olan Canyon, tüm ürün yelpazesinin artık ücretsiz gönderim ve yüzde 0 finansmanla sunulduğunu duyurdu.

Kanyon spektral 29er mi?

Kanyon sonunda bir 29er iz bisikletine sahip ve tüm kutuları işaretliyor. ... Evet, her açıdan uzun bacaklı bir arazi bisikleti, ancak tasarımın amacı buydu ve Canyon bunu başardı. Ve biz' iken daha 2021'de bile değil Spectral 29, tam olarak 27.5 inçlik bisikletin kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor.