Kailyn ve Jordan birlikte mi kalıyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Caitlyn Graham
Puan: 4.1/5(6 oy)

Jordan, 2018 yılının Ağustos ayında bir kızı birlikte karşıladıktan sonra Aralık 2019'da yeni hanımına evlenme teklif etti. Jordan'dan ayrıldıktan ve Jo ile ayrıldıktan sonra Kailyn evlenmeye devam etti. Javi Marroquin 2013 yılında oğulları Lincoln doğduktan sonra, çift üç yıl sonra boşandı.

Kailyn ve Jordan ne kadar süre birlikte kalır?

Çift için flört etti 2010'dan 2011'e bir yıl Kailyn, Jordan'ı Jo ile aldattığını kabul edene kadar. Kailyn, 2014 yılında yazdığı kitabında, aldatma skandalına neyin yol açtığını ve neden artık Jordan ile birlikte olmak istemediğini açıkladı.

Kaitlyn ve Jordan neden ayrıldı?

Jordan Wenner, Kailyn Lowry'nin eski erkek arkadaşıdır. Çift, ayrılmadan önce bir yıldan biraz fazla bir süre birlikteydi. Kailyn'in Jordan'ı Jo ile aldatması yüzünden. ...Kailyn Jo'yu aldattı mı?

Daha sonra 2014 kitabında Wenner'ı Rivera ile aldattığını açıkladı. Hamile olduğumu öğrendiğimden beri ilk defa sorunsuz anlaşıyorduk. Nasıl arkadaş olunacağını hiç öğrenmediğimiz için eski alışkanlıklara geri döndük ve Jordan'ı Jo ile aldattım , diye yazdı Pride Over Pity'de.

Kailyn, Jordan'ı Joe ile aldattı mı?

GENÇ Anne Kailyn Lowry'nin eski erkek arkadaşı Jordan Wenner, ilişkilerinin sona ermesinden on yıl sonra, sarışın bir güzelle evlendi. Teen Mom 2 yıldızı, 2010'dan 2011'e kadar yeni evliyle çıktı ve ne zaman ayrıldığını söylediler. Jo Rivera ile aldattı .

Javi ve Kailyn Yakın Zamanda İlişkiye Girdiklerini Kabul Ettiler | Genç Anne 2 | MTV

27 ilgili soru bulundu

Jo, hamileyken Kailyn'i aldattı mı?

Lowry, 2014 yılında Pride Over Pity adlı kitabında bunu öğrenmek hakkında yazıyor. erkek arkadaşı hamileyken onu aldattı oğulları. Jo ile işler pek iyi gitmiyordu. Gece geç saatlere kadar Taco Bell'de çalışıyordu ve gölgeli tarafa geçti.

16 yaşında ve hamile olan Jordan'a ne oldu?

Bir striptiz kulübünde çalıştıktan sonra Jordan ruh sağlığı tedavisi görmeye gitti yıllar içinde rehabilitasyona girip çıkmadan önce. 2017 yılında Jordan'ın seks işçisi olarak çalışan bir eskort web sitesinde bulunduğu bildirildi. Aynı yıl, Jordan uyuşturucu bulundurmaktan tutuklandı.

Kails 4. bebek babası kim?

'Gerçek' - Kail Lowry Sessizliğini Bozdu Javi Marroquin Yeni Bebeğinin Babası Olmak. 3 Ağustos'ta Teen Mom 2 yıldızı Kail Lowry nihayet yeni bebeğinin (dört numaralı bebeği) 30 Temmuz 2020'de doğduğunu doğruladı.

Kailyn ve Jordan birlikte mi kalacak?

Kailyn ve Jordan, Sports Authority'de birlikte çalışırken tanıştılar. ... Ancak, Jordan'ın taşındığı bir daire buldu. Bir yıldan biraz fazla bir süredir çıkıyorlar ama Kailyn'in Jordan'ı Jo ile aldatmasından sonra ayrıldılar. Kailyn ve Jo, iyi şartlarda olmalarına rağmen, o zamandan beri kesin olarak ayrıldılar.


Chris gerçekten Kailyns'in 4. bebeğinin babası mı?

US Weekly tarafından resmi olarak onaylandığı üzere Kailyn Lowry'nin 3 numaralı bebek babasının aynı zamanda 4 numaralı bebek babası olduğu ortaya çıktı. İnsanlar bunu doğruladı Chris, Creed'in babasıdır. Ağustosda.

Chris, Kails bebeğinin babası mı?

Evet, Chris onun babası . Ama ben beyazım, yani çocuğumuzun beyaz olma ihtimali vardı. ... Kail, Şubat 2020'de hamile olduğunu ilk açıkladığı zaman bebeğin babasının kim olduğunu açıklamamış olsa da, Chris'in baba olduğu çabucak doğrulandı.

16'dan Jordan ve Derek ve Hamile hala birlikteler mi?

Hayır, Jordan ve Derek artık birlikte değiller. . Çift, kızlarının doğumundan birkaç ay sonra işi bıraktı. Jordan daha önce Instagram'da partneri Keith Boyer ile bir resim paylaştı ve Derek'in Cella adında bir kızla ilişkisi olduğu söylendi.

Samantha ve Eric 16 yaşından beri hala birlikteler ve hamileler mi?

Üç yıl sonra, hala birlikteler ve bu MTV.com'a özel devam özelinde, Samantha, güçlü ilişkilerine ve istikrarlı işlerine rağmen, Eric'le genç ebeveynler olarak hala mücadele ettiklerini ve birçok pişmanlıkları olduğunu ortaya koyuyor.


Jo Rivera yaşamak için ne yapıyor?

Jo Rivera. Jo, geçmişte resmi bir işi olmadığı için Kailyn ve eski kocası Javi Marroquin'den Dr. Drew Pinsky'ye kadar herkes tarafından eleştirildi. Şimdi o Delaware'de emlak'ta çalışıyor eşi Vee Rivera ile birlikte.

16 ve hamile çiftten hala birlikte olan var mı?

Jo, Kailyn'in ilk çocuğu Isaac'in babası ve izleyiciler çiftin 16 ve Hamile sezonlarında çok kavga ettiğini gördü. Çift, Isaac'in 2010'daki doğumundan kısa bir süre sonra ayrılsa da, Kailyn ve Jo arkadaş kalır ve Jo şu anda Vee Torres ile evli. .

Corey ve Miranda 2021 yılında hala birlikteler mi?

Twitter'ına göre, Corey mutlu evli bir adamdır. ve Miranda ve onun Remington, 3 adında bir kızı var. 21 Nisan'da, üç çocuk babası üç kızının bir fotoğrafını çekti: Mutlu Paskalyalar.

Lizzie ve Skylar hala birlikte mi?

Haziran 2010'da Skylar ile evlendi, ancak 2012'de boşandı. Bu günlerde Lizzie adında bir adamla nişanlı. Dave Mortensen (üç çocuğu var) ve Haziran 2018'de bir bebek bekliyor.


16 ve Hamile'de kim öldü?

2016'da ortaya çıktı Valerie Fairman 16 yaşında ve Hamile aşırı dozda uyuşturucudan öldü. İşte hayatına ve yaşananlara bir bakış. Valerie'nin annesi MTV'yi patlattı ve ağı kızının ölümüyle suçladı. Reality şovunda görünmemiş olsaydı Valerie'nin hayatta olacağını iddia etti.

Aubrey ve Brandon hala birlikteler mi?

Güncelleme. Yani, Aubrey ve Brandon artık birlikte değiller .

Corey'nin kız arkadaşı kim?

TEEN Anne yıldız Cory Wharton'ın kız arkadaşı ve bebek annesi Taylor Selfridge Ayrıldıklarına dair söylentilerin başlamasından kısa bir süre sonra öpüşen çiftin bir fotoğrafını paylaştı. Çift, 1 yaşındaki kızı Mila'yı paylaşırken, Cory ayrıca Cheyenne Floyd ile 4 yaşındaki Ryder'ın babası.

Corey hala ikizlerin velayetine sahip mi?

Rekoru kırıyor! Leah Messer, ilk eski kocası Corey Simms ile yaptığı velayet anlaşmasıyla ilgili bir yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmayı başardı. Genç Anne 2 yıldız 8 yaşındaki ikiz kızlarının velayetini asla kaybetmediğini açıkladı , Ali ve Aleeah, aksi söylentilere rağmen.


Cory, meydan okumadan hala Taylor'la mı?

Are You The One?'da göründükten sonra Taylor, Cory ile tanıştığı Ex On The Beach'te oyuncu kadrosuna katıldı. İkili gösteriden beri birlikte ve ilişkileri istikrarlı ve mutlu görünüyor.

Caitlyn ve Ty 2021 yılında hala birlikteler mi?

Catelynn ve Tyler Baltierra Hala Birlikteler mi? Evet, Catelynn ve Tyler Baltierra hala mutlu evliler . Düğümü attıktan ve birlikte bir giyim ipi bıraktıktan sonra, çift 2017'de düşük yaptıklarında bir sorunla karşılaştı.

16 ve Hamile 2018'den kim öldü?

Valerie Fairman MTV dizisi '16 and Pregnant'da rol alan eski bir realite televizyonu kişiliği, birden fazla haber kaynağına göre 21 Aralık 2016 Çarşamba günü Coatsville, Pennsylvania'da aşırı dozdan şüphelenilerek öldü. 23 yaşındaydı.

Ryan ve Mackenzie kovuldu mu?

' Biz, aile ağ tarafından gösteriden ayrıldık . İnanılmaz,' diye açıkladı Ryan. Ryan'ın eşi Mackenzie, Without a Crystal Ball adlı YouTube kanalıyla yaptığı konuşmada, şovun Maci'ye daha fazla odaklanabilmesi için kovulduklarını açıkladı. 'Dün Morgan'dan bir telefon aldık (J.