Kailua kona'da uber var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Belle Abshire
Puan: 4.5/5(5 oy)

Uber yolculuk paylaşım hizmeti ada genelinde mevcut ve Ellison Onizuka Kona Uluslararası Havalimanı'nda (KOA) ve Hilo Uluslararası Havalimanı'nda (ITO) belirlenmiş karşılama konumlarıyla Big Island'daki her iki uluslararası havalimanına da hizmet vermektedir.

Uber, Kona'da ne kadar?

Ancak bir Uber'in maliyetini bekleyebilirsiniz yaklaşık 25 ila 30 dolar Kailua-Kona şehir merkezine. Nerede kaldığınızı (veya ilk durağınızın nerede olduğunu) biliyorsanız, Uber ücretinin bir tahminini almak için hemen Uber uygulamasını açabilirsiniz.

Hangi Hawaii Adaları'nda Uber var?

Dünyanın dört bir yanındaki seyahat noktalarında zaten mevcut olan popüler araç paylaşım uygulaması Uber, Kauai ve Hawaii Adası ! Bu akıllı telefon uygulaması, kullanıcılarının adanın neredeyse her yerine uzaktan sürüş talep etmelerine olanak tanır ve nakitsiz seyahat etmeyi mümkün kılar.Konya'da taksi fiyatları ne kadar?

Şu anda, maliyeti Sayacı başlatmak için 3,00 ABD doları ve her ek dakika veya ek 1/8 mil için 0,40 ABD doları , hangisi önce gelirse. Taksi ücretleri tüm yolculuklar için aynıdır. Tek veya birden fazla yolcusu olan taraflar, yolculuklarının ücretini yalnızca sayaçta belirtildiği şekilde öderler.

Kona Hawaii'de toplu taşıma var mı?

Büyük Ada'daki toplu taşıma sistemine denir. Hele-on otobüsü . Bu otobüs sizi adanın her yerine götürebilir ve onu kullanmak ucuzdur. Ancak, otobüs tarifesi gezi için optimize edilmemiştir ve adanın etrafında dolaşmak için otobüsü kullanmak zaman alıcı olabilir.

Big Island, Hawaii - Kona Uluslararası Havalimanı (KOA) - Geliş ve Kara Taşımacılığı Rehberi

24 ilgili soru bulundu

Kona'da arabaya ihtiyacım var mı?

Kona'da kesinlikle bir arabaya ihtiyacınız olacak , köyün kendisinde [bir apartman dairesinin aksine] bir otelde kalmıyorsanız. Örneğin arabanız olmadan bir markete gidemezsiniz.

Kailua Kona'yı nasıl gezersiniz?

Büyük Ada'da taksiler var (çoğunlukla Kona'da ve çevresinde) ama ucuz değil, bu yüzden mümkünse alternatifleri keşfetmeye değer.

 1. Büyük Ada'da Lyft (havaalanı gezileri mevcuttur) ...
 2. Büyük Ada'da Uber (havaalanı seferleri mevcuttur) ...
 3. Kona'da taksiler. ...
 4. Hilo'da taksiler.

Kona havaalanında taksi var mı?

Taksi hizmeti, A ve B bagaj talep alanlarının kaldırım kenarında çeşitli bağımsız şirketler tarafından sağlanmaktadır. Hizmet için taksi memurlarına bakın.

Kona Havalimanı'nda taksi var mı?

KOA Havalimanı'ndan şehir merkezine taksi yolculuğu yaklaşık 15 dakikadır. Big Island'da taksiye binmenin pahalı olduğunu lütfen unutmayın. Sadece kullanmanızı öneririz bazen taksi taşımacılığı , sadece havaalanına gidip dönmek için.

Kona havaalanında uzun süreli park etmenin maliyeti nedir?

181 -240 dakika 9 dolar ; 241-300 dakika 13 dolar; 301-360 dakika ücreti 15 USD'dir (bu maksimum günlük ücrettir); Aylık park ücreti 160 dolar.

Hawaii'de taksi şoförlerine ne kadar bahşiş verirsiniz?

Taksiler: İyi bir kural bahşiş vermektir son faturanın yüzde 15'i pürüzsüz ve nazik bir sürüş için. Ayrıca, daha kolaysa, değişikliği sürücüye bırakabilirsiniz. Havaalanı Servisi: Şoförünüze bahşiş vermenize gerek yoktur, ancak bagajınıza yardımcı olurlarsa çanta başına 2 $ vermekten çekinmeyin.

Uber, Honolulu'da taksiden daha mı ucuz?

Honolulu, ülkedeki en yüksek taksi fiyatlarına sahiptir ve Uber yüzde 40 daha ucuz Çarşamba günü meclis üyelerine söyledi. ... Robert's Taxis'in sahibi Robert Deluze, araç çağırma şirketlerinin taksi işine zarar verdiğini söyleyen Robert Deluze'ye, eğer Uber ve Lyft yolculukları daha ucuzsa, o zaman neden aşırı fiyatlandırma kullanmaları gerekiyor, diye sordu.

Uber sürücüleri Kona'da ne kadar kazanıyor?

Hawaii'de ortalama Uber Sürücüsü yıllık maaşı yaklaşık 36.576$ ulusal ortalamanın %26 altındadır.

Kona Havalimanı'ndan Kona'ya nasıl gidebilirim?

Kona Havalimanı'ndan (KOA) Kailua Kona Alii Drive'a ulaşmanın en hızlı yolu şudur: taksi 30 - 40 $ maliyeti ve 16 dakika sürer. Kona Havaalanı (KOA) ile Kailua Kona Alii Drive arasında direkt otobüs var mı? Evet, Kona Havalimanı'ndan kalkan ve Kailua Kona Alii Drive'a gelen direkt bir otobüs var.

Hawaii'de araba olmadan nasıl gezilir?

Hawaii'de Güvenle Gezinmek

Birçok ziyaretçi almaktan hoşlanır otobüs turları Adaları rahatça keşfetmek için. Çoğu adada ulaşım servisi, taksi, Uber veya Lyft gibi araç paylaşım uygulamaları veya toplu taşıma araçlarıyla da dolaşabilirsiniz.

Hawaii'de bir Uber alabilir miyim?

'Hawaii'de Uber ve Lyft var mı?' cevap evet .

KOA'dan Kona'ya taksi ne kadar?

Kona Havalimanı'ndan (KOA) Waikoloa'ya ulaşmanın en hızlı yolu, maliyeti olan taksidir. 90 - 110 $ ve 36 dakika sürer.

Kona'dan Hilo'ya nasıl gidilir?

Adanın en büyük iki kasabası olan Kailua-Kona ve Hilo'ya gidip gelmek bir saatten fazla sürecek ve kısa yol bu. Hawaii Kuşak Yolu ve Mamalahoa Otoyolu boyunca sürmek, doğal yol olarak kabul edilirdi. 125 millik yolculuk yaklaşık üç saat sürer .

Hawaii'nin Büyük Adasında arabaya ihtiyacım var mı?

EVET, EĞER bu 3 popüler günübirlik Kona gezilerine arabayla gitmek ister misiniz? Hawaii seyahat günlüğü. ALOHA! Yani araba kiralaman gerek Büyük Ada'da yapılacak EN İYİ şeylerden bazılarını yapmak için. (Ya öyle ya da bir tur rezervasyonu yaptırmanız gerekiyor.)

Hawaii Adaları arasında seyahat etmenin en ucuz yolu nedir?

Bu Hawaii adaları arasında seyahat etmenin en ucuz yolu.

 • Maui'den Lanai'ye Feribot. Maui, Lahaina'dan gelen feribot, halka açık yükleme iskelesindeki Pioneer Inn'in önünden kalkıyor. ...
 • Maui'den Molokai'ye Feribot. ...
 • Hawaii Havayolları. ...
 • Mokulele Havayolları. ...
 • Güneybatı Havayolları. ...
 • Oahu. ...
 • Maui. ...
 • Kauai.

Maui'den Kona'ya nasıl gidebilirim?

Kailua-Kona'dan Maui'ye ulaşmanın en hızlı yolu 39 numaralı otobüse binmek. Bu seçeneği almak 45 - 140 $'a mal olacak ve 4 saat 38 milyon sürecek. Kailua-Kona - Maui arasındaki mesafe ne kadar? Kailua-Kona ile Maui arasındaki mesafe 80 mil .

Kona Adası neyle tanınır?

Kona da ünlüdür onun derin deniz balıkçılığı , her yıl Uluslararası Billfish Turnuvası'na (Ağustos) ev sahipliği yapıyor. Karada, Kona'nın ünlü olduğu %100 Kona kahvesinin kendine özgü lezzetlerini tadabileceğiniz Holualoa gibi şehrin daha serin yaylalarına gitmeyi unutmayın!

Kona'da arabasız kalabilir misin?

Arabasız Kona

Birçok insan manzara boyunca yürümeyi sever. Veya 'Ben sahili kucaklayan sür. Günlük 5 dolara bisiklet kiralıyoruz. Günlük 40 dolardan başlayan fiyatlarla motosiklet kiralamak mümkündür. ... Kona'da Trolley güzergahı üzerindeki duraklarda bulabileceğiniz, alışveriş yapmak, yemek yemek ve gezmek için iyi yerler var.

Kona'da neden kiralık araba yok?

Araç kıtlığı, araç kiralama şirketlerinden kaynaklanmaktadır. 2020'de talep büyük ölçüde düştüğünde filolarının yaklaşık %40'ını satıyorlar. Filoyu talebi karşılayacak şekilde yeniden inşa etmek, özellikle otomobil üreticileri için küresel çip sıkıntısı nedeniyle yavaş bir süreç.

Uber sürücüleri yolculuk başına ne kadar kazanıyor?

Uber, sürücülerinin eve götürdüğünü iddia ediyor saatte 25 dolar ve Lyft, sürücülerin saatte 35 dolara kadar kazanabileceğini iddia ediyor. Bununla birlikte, Lyft her ücretin yüzde 20'sini - artı tüm rezervasyon ücretini - alırken Uber her bir ücretten yüzde 25'ini alır.