Kömür brülörleri krallığı nereye geliyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Cristal Heidenreich
Puan: 4.6/5(2 oy)

Kömür Brülörleri Neuhof Talmberg kampı, Kingdom Come: Deliverance'da bir konumdur. içinde yer alır Inn in the Glade'in kuzeybatısındaki Talmberg Woods , Neuhof ve Talmberg arasında.

Zencefil krallığı nereye geliyor?

Zencefil bulunur küçük bir çim kulübe yokuş yukarı, son Kömür Yakıcı kampının kuzeydoğusunda . Ginger'ın saklandığı yeri bulmak için haritanızdaki görev işaretçisini takip edin. Ginger'ı haydutların icabına bakıldığını bildirerek sakinleştirin, ardından Ginger ile çiftlikte olanlar hakkında ne düşündüğü hakkında konuşun.

Kömür brülörleri krallığı Ginger için nereye geliyor?

İlk grup kömür brülörleri bulundu Neuhof'un güneyinde . Kamplarındaki Kömür Yakıcı Sözcüsü ile konuşun. Uyuyorlarsa saat 10:00'a kadar atlayın.Sasau kömür brülörleri nerede?

Sasau'nun Kömür fırınları bulunur Sasau'nun kuzey-batısı ve Samopesh'in batısındaki Sasau Manastırı .

Ginger'dan sonra haydutlar nerede?

Bunu yaparsanız, Ginger sizden tekrar Haydutları öldürmenizi isteyecektir. onlar ormanın güneyindeki açıklıkta , ikinci kömür brülörü yerleşimini bulduğunuz yerin yakınında.

Kingdom Come Deliverance Zencefil Turşu Görevinde İzlenecek Yol

41 ilgili soru bulundu

Topallayan haydut nerede?

Neuhof Bandit'i şurada bulun: Uzhitz / Topallanan Haydut'un nerede yaşadığını öğren. Talmberg'in kuzey doğusundaki Uzhitz kasabasına gidin (haritanın en kuzey-doğu köşesinde). Orada bir evin etrafına dağılmış insanları bulabilirsiniz - onlarla konuşun ve ara sahneyi izleyin.

Tahıl Kingdom Come'ı nasıl edinebilirim?

Tahıl - Üç farklı yerden alabilirsiniz. Uzhitz'deki mübaşir 160 altın istiyor , Sasau'daki Mübaşir 120 altın, Samopeş'teki Mübaşir ise sadece 80 altın istiyor. Kömür - Dört farklı yerden alabilirsiniz.

Hayvan krallığının gelmesini nasıl sağlayabilirim?

adresinden satın alabilirsiniz. kasap sasau f.e.

Kingdom Come Deliverance'daki en iyi at nerede?

Kingdom Come Deliverance'daki en iyi atlar

Tüm Bohemya'daki en hızlı, en güçlü ve en dayanıklı yük hayvanları şuradan satın alınabilir: Bohemya çevresindeki at tüccarları . Atlar, Kademe 5 en iyisi olmak üzere kademeler halinde düzenlenir. Bazı Tier 4 atların, bahsetmeye değer özel özellikleri vardır.

Kömür Kingdom Come Deliverance'ı nereden satın alabilirim?

Kömür, Kingdom Come: Deliverance'daki öğelerden biridir. Kömür şuradan satın alınabilir: Kömür brülörünün Yardımcısı veya Terzinin yanındaki tüccardan .

Turşuda zencefil için bir zaman sınırı var mı?

ben ana görevlerin %95'inin bir zaman sınırı olmadığını düşünüyorum bu yüzden istediğiniz her şeyi yapmaktan çekinmeyin. Bazı hedeflerden emin değilseniz daha sık kaydetme yardımcı olabilir, böylece bir şey bozulursa veya zaman aşımına uğrarsa yeni bir kaydetme dosyası yükleyebilirsiniz.

Kingdom Come Deliverance'da nasıl iyileşirim?

Kingdom Come'da iyileştirici iksirlere en yakın şey şudur: kadife çiçeği karışımı Belladonna ve Herb Paris'i kullanarak kendiniz satın alabilir veya zanaat yapabilirsiniz. Bu, sağlığı kısa bir süre için kademeli olarak geri yükler. Ancak, bandajlar ve yiyeceklerde olduğu gibi, bu savaşın ortasında kullanamazsınız.

Küllerden kömür nereden alabilirim?

Kömür alma zamanı geldiğinde, en yakın kömür madencileri kampına gitmeniz yeterli. Haritanın her yerinde onlardan çok var ve görünüşe göre hepsi onu satmaya istekli. Ya köyünüze en yakın olanı ya da şu anda bulunduğunuz yeri ziyaret edin.

Rattay'da kömür nereden alabilirim?

Kömür fırınları Rattay Neuhof'un güneyinde, Rattay'ın doğusunda yer almaktadır.

Ahududu krallığı nereden geliyor?

Çocuklar. Ahududu bir oduncuydu Glade'deki Ledetchko ve Inn arasındaki kamp , Kim Küllerden sırasında Pribyslavitz'de bir oduncu olmaya ikna edilebilir.

Lubosh'um olduğunu nasıl anlarım?

Kilisede Peder Godwin ile konuşun tavernanın hemen kuzeyinde. Genellikle dışarıda bir kılıçla pratik yaparken veya binanın içinde otururken ders çalışırken bulunabilir. Godwin'i, Lubosh'un günah çıkarırken ona söylediklerini size söylemesi için ikna etmeye çalışın, o da reddedecektir.

Lubosh'u kimin öldürdüğünü nasıl öğreneceksiniz?

Cellatla konuş . Lubosh'un vahşice öldürüldüğünü öğreniyorsunuz. Ayrıca eve girip cesedi inceleyebilirsiniz (farklı yorumları duymak için çeşitli vücut kısımlarını inceleyebilirsiniz). Ayrıca Henry (Kılıçtan Daha Güçlü yan görevi) okuyabiliyorsa duvarda kanla yazılmış mesajı da okuyabileceksiniz.

Ginger KCD'yi nasıl kaydedersiniz?

Haydutları öldürmelisin, Ginger'a geri dön, Neuhoff'a git ve onu geri bırakmalarını sağlayın, sonra Ginger'a geri dönün ve ona geri dönebileceğini söyleyin. Birkaç gün sonra Neuhoff'a geri dönün ve onunla konuşun ve SONRA kupayı alırsınız.

Kingdom Come Deliverance'da birden fazla düşmanla nasıl savaşırsınız?

Her zaman yedekleyin veya daire içine alın- ceza . Etrafınızı sararlarsa, dönün ve onları yaymak için biraz koşun. Topuz. Eğer karşı değilseniz - dövüşmeden önce bazılarını gizlice öldürün, bazılarını okla alın, bir kayaya atlayın ve sonra aşağı inip tekrar edin, her seferinde size ulaşan ilk adama vurun.

Esir KCD nerede?

Melichar, doğru tedaviyi zamanında verdiğin için sana müteşekkir olacak ve tutsak olan kişiye erişim hakkı tanıyacak. Melichar'ın evinin hemen karşısındaki bir ahırın içinde .

Bard iksir krallığı nereden satın alabilirim?

1 Tarif Açıklaması 2 İksir Açıklaması (Efektler) 3 Üretim 3.1 Tarif 3.2 Malzemeler 3.3 Herbaryum İyi bir ozan kim olacaksa, bu iksiri bol bol içmeli! Bard İksiri olabilir herhangi bir Bathhouse'dan satın alındı (ör. Kingdom Come: Deliverance Alchemy.