Julie chrisley'nin restoranı var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Zaria Feeney
Puan: 4.8/5(24 oy)

Julie Chrisley restoranı işletecek ve şu anda 'hafif yemek servisi'nden sorumlu olacak. şampanya barı . Sonraki çalışmalarımız için heyecanlıyım, dedi. 'Restoran ve yemek benim tekerlekli evimde o kadar dolu ki, bunu devam ettirmek için heyecanlıyım.'

Julie Chrisley'nin restoranı nerede?

Julie Chrisley & Steve Campbell - Arnold's Country Kitchen Resmi, Nashville .

Chase Chrisley'nin hala mum işi var mı?

Gösterilerin hayranlarının bileceği gibi Chase'in her zaman mumlara karşı bir tutkusu vardı ve kendi mum koleksiyonunun beklenen çıkışı heyecanla bekleniyordu. Chase'in vizyonu artık sonunda gerçek oldu. CCC – Chase Chrisley Collection, güzel kokulu lüks mumlardan oluşan ilk koleksiyonu.Julie Chrisley'in yemek programı var mı?

Yedi uzun yılını kocası Todd Chrisley ve Savannah Chrisley, Chase Chrisley ve Lindsie Chrisley de dahil olmak üzere çocukları ile birlikte realite dizisini çekerken geçiren Julie, kendi yemek programında da yer aldı. Julie Chrisley ile Ne Pişiriyor? ; gösteri Nisan 2019'da başladı.

Julie chrisley nasıl zengin olur?

Julie Chrisley, parasının çoğunu 'Chrisley Knows Best' adlı şovu, yan ürünleri ve ürünleri aracılığıyla kazanıyor. Gösterinin dışında, Julie'nin sağlıklı bir net değer biriktirdi akıllı mülk yatırımları, konuk görünümleri, sponsorlu sosyal medya gönderileri ve web dizilerinden.

'Chrisley En İyisini Bilir' Yıldızı Julie Chrisley sonunda rüya restoranını mı açıyor?!

25 ilgili soru bulundu

Juice Bar 2020'nin sahibi Chrisley'ler mi?

Chrisley'lerin bir meyve suyu barı olabilir (veya olmayabilir).

Bir Yelp yorumcusuna göre, Chrisley'ler mağazanın sahibi bile olmadılar . ... Chrisley Knows Best'in yeni bölümleri Perşembe günleri saat 21.00'de. ABD Ağında ET.

Chase Chrisley mumlarının değeri ne kadar?

İlk dalgadaki tüm mumları, tahmini net değerine eklenerek tükendi. 500.000$ .

Chrisley'ler hapse mi girecek?

Reality yıldızları Todd ve Julie Chrisley gözaltında 13 Ağustos'ta vergi kaçakçılığı ve dolandırıcılık suçlamalarıyla suçlandıktan sonra. CNN'ye göre, Chrisley'ler daha önce teslim olduktan sonra Çarşamba günü hakim karşısına çıkacak. Çiftin suçlu bulunmaları halinde 30 yıl hapisle karşı karşıya kalacağı bildiriliyor.

Chrisley'ler gerçekten o evde mi yaşıyor?

Şimdiye kadar Chrisley Knows Best'te gördüğümüz birkaç ev oldu, ama şu anda Nashville'de yaşıyorlar ! Görünüşe göre, şovun son birkaç sezonunda gördüğünüz evi, şu anki evlerinden yaklaşık 10 mil uzakta, devasa bir yeni ev için terk ediyor olabilirler.


Julie chrisley'nin restoranının adı ne?

Restoran, mevcut şovlarında belirgin bir şekilde yer alacaktı, diye ekledi. Julie Chrisley restoranı işletecek ve şu anda 'hafif yemek servisi'nden sorumlu olacak. şampanya barı . Sonraki çalışmalarımız için heyecanlıyım, dedi. 'Restoran ve yemek benim tekerlekli evimde o kadar dolu ki, bunu devam ettirmek için heyecanlıyım.'

Chase Chrisley para için ne yapar?

Chase Chrisley Parasını Nasıl Kazandı? Chase Chrisley tüm parasını şu şekilde kazandı: gerçek bir televizyon kişiliği . Popüler realite dizisi Chrisley Knows Best'in yıldızları Todd ve Julie Christie'nin oğludur.

Chase Chrisley'in eski kız arkadaşı kim?

Emmy Medders, Chase Chrisley'den sonra gayet iyi görünüyor. Aslında, Chrisley Knows Best yıldızından devam ederken, genel olarak oldukça iyi görünüyor.

Chase Chrisley'in 2021'deki değeri ne kadar?

Chase Chrisley net değeri

TV yıldızının net değeri şu şekilde tahmin ediliyor: 2 milyon dolar . Bu, bir realite TV kişiliği olarak kariyerine atfedilebilir.


Chase Chrisley bir atlet mi?

Heightline'a göre, Chase hem lisede hem de üniversitede hevesli bir atlet ve aslında bir beyzbol oyuncusu olmak istiyordu, ta ki Chrisley Knows Best'teki sorumlulukların artması hayatında emsal teşkil edene kadar.

Chase Chrisley ve Parker Lipman hala arkadaş mı?

Chrisley Knows Best'i izlerseniz, Chase Chrisley Parker adında iyi bir arkadaş . Birkaç kez şovda yer aldı. ... Parker ayrıca dizinin çekildiği sırada Ariana'nın erkek arkadaşının ağabeyiydi. Görünüşe göre Ariana ve Collin o zamandan beri ayrıldılar.

Bütün Chrisley'lerin takma dişleri var mı?

Savannah Chrisley trollerinden biri şöyle yazdı: Bunlar sahte dişler. ... Eski resimlerine bak ve dişlerine bak… belli ki kaplamalar. Ve, Daha çok para ve iyi bir kozmetik dişçi gibi yorumlarla tırmandı. Hepsinin dişleri sahte .

Green Hills'deki Juice Bar'ın sahibi kim?

Green Hills Alışveriş Merkezi'nin tam karşısında bir perakende şeridinde 2122 Green Hills Village Drive'da yer almaktadır. ortak sahibi John Hunt Eater'e 'markanın ilk piyasaya sürülmesinden bu yana o bölgede olmak istediklerini' ve burayı bir 'amiral gemisi konumu' olarak gördüklerini söyler. 1.350 metrekarelik dükkan, tam meyve suları menüsüne sahip olacak, ...


Todd ve Julie chrisley'nin kaç çocuğu var?

Todd Chrisley'in sahip olduğu 5 biyolojik çocuk iki kadınla. —Julie Chrisley: Şu anki karısı Julie, Chase, Savannah ve Grayson'ın annesidir.

Chase Chrisley'in en iyi arkadaşı kim?

Elliot Kennedy sık sık Chrisley Knows Best'te Chase Chrisley'in arkadaşı olarak görünür. İzleyiciler şimdi onun ne kadar değerli olduğunu merak ediyor. Todd Chrisley, karısı Julie ve çocukları zengin bir yaşam tarzının tadını çıkarırken, Chrisley'lerin aile hayatı USA Network için kameralara yakalandı.

Chrisleys senaryosu mu yazılmış?

Diğer takipçiler, çekimlerde Savannah çevresindeki ortamın Chrisley evinin sadece bir parçası olduğunu varsaydıkları konusunda hemfikir oldular. Bu istenmeyen ifşa, hayranlara - en azından - Chrisley Knows Best'in bazı unsurlarının doğru olduğunu doğruladı. sahnelenmiş ve sahte .