joker batman'in kardeşi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Kiel Vandervort
Puan: 4.4/5(73 oy)

Joker filmi, Arthur Fleck'in Batman'in ağabeyi olabileceğini ima ederken, gerçek kardeşi Thomas Wayne Jr. aynen bükülmüş. Batman en uzun süre kardeşi olmadığına ve tek çocuk olduğuna inandı.

Joker, Thomas Wayne'in oğlu mu?

Kadının kendisine yazdığı bir mektubu açtığında, onu anlatan el yazısıyla yazılmış bir not görür. Arthur Thomas'ın oğlu olarak , Joker ve Batman'in üvey kardeş olduğunu öne sürüyor. ... Penny'ye göre Arthur, Thomas'ın yanında çalışırken onunla yaşadığı bir ilişkiden doğmuştu.

Joker'in babası kimdi?

Brett Cullen canlandırıyor Thomas Wayne 2019 filmi Joker'de.Joker ve Batman bağlantılı mı?

Joker kendi bağımsız evreninde var olur ve kesinlikle bağlanmayacak yönetmen Matt Reeves'in yakında çıkacak olan ve başrolünde Robert Pattinson'ın yer aldığı The Batman.

Batman'in ebeveynlerini gerçekte kim öldürdü?

Batman'in başlangıç ​​hikayesinde, Joe soğuk genç Bruce Wayne'in anne babası Dr. Thomas Wayne ve Martha Wayne'i öldüren soyguncudur. Cinayet Bruce'u travmatize eder ve kanunsuz Batman olarak suçla savaşarak ölümlerinin intikamını alma yeminine ilham verir.

JOKER Thomas Wayne YALAN Açıkladı! | Toplam Komplo

25 ilgili soru bulundu

Joker, Batman'den ne kadar büyük?

Joker başlangıçta Batman'den çok daha yaşlı olarak tasvir edildi. Ancak, Öldüren Şaka, kökenini hamile bir karısı olan genç bir komedyen olarak sundu ve yaklaşık 25 içinde. Bu, ortak DC kanonundan dokuz yıl önceydi ve onu şimdi 34 yaptı, bu yüzden belki Joker, Batman ile aynı yaştadır.

Arthur Fleck gerçek Joker miydi?

Arthur Fleck'in gelecekteki bir Joker için ilham kaynağı olduğunu düşünmek bir şey, Joker'deki olaylar gerçek bile değilse tamamen başka bir şey. Hayranlar bunun olduğunu iddia ediyor Joker'in gerçek versiyonu , ancak filmdeki olaylar Arkham Asylum'da iken kafasında geçiyor.

Joker'deki Arthur Fleck kaç yaşında?

Bu, Arthur'un doğum yılını 1948 veya 1949'a koyar, yani 32-33 yaşında Joker olayları sırasında. Diğer birçok filmde olduğu gibi, başrol oyuncusu film çekildiğinde onunla aynı yaşta veya ona yakın değildi. Joaquin Phoenix 1974'te doğdu ve Joker 2018'de filme başladığında 44 yaşındaydı.

Arthur Fleck, Thomas Wayne'in oğlu mu?

Yönetmen Todd Phillips'in Joker'indeki gizemlerden biri, Arthur Fleck'in gerçekten öyle olup olmadığıdır. Thomas Wayne'in oğlu annesi Penny Fleck'in iddia ettiği gibi. Hem Wayne'in kendisi hem de Arthur Pennyworth, bunun doğru olmadığını ve Penny'nin hayal gördüğünü, dolayısıyla Arkham Asylum'da kalacağını söyledi.

Joker evlat edinildi mi?

Gerçeği keşfetmek - çocukken evlat edinildi ve istismara uğradı - Arthur'u uçurumun kenarına gönderir: şizofren annesini (Frances Conroy) boğar, kendisine o silahı veren eski bir iş arkadaşını (Glenn Fleshler) bıçaklar ve Sophie Dumond (Zazie Beetz) ile olan ilişkisinin bir yalan olduğunu keşfeder.

Joker'in gerçek adı ne?

Gerçek adını da açıklıyor: Jack Napier . Napier, Batman'in sahte kahramanlıklarının aslında sadece Gotham City'de yaratıcı yolsuzluğa yol açtığını ortaya çıkarmak için tüm çabalarını harcıyor.

Joker'in çocuğu var mıydı?

Lucy Quinzel Joker ve Harley Quinn'in kızı ve Delia Quinzel'in yeğenidir.

Joker'in sevgilisi kimdi?

Harley Quinn, Harleen Frances Quinzel doğdu Arkham Asylum'da deli bir suçluya ve Joker'in kız arkadaşına dönüşen bir psikiyatristti. Quinzel genellikle X Görev Gücü için işe alınır.

Joaquin Phoenix tekrar Joker oynayacak mı?

Joaquin Phoenix kesinlikle Arthur olarak geri dönecek Fleck, yani Joker ve 2019'daki devam filminin ilk raporlarına göre, Warner Bros, yıldızın geri dönmesi için bir devam filmi seçeneğine sahipti. Performansının ona En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar kazandırdığı düşünülürse, Warner Bros'un iki kez altın madalya kazanmak istemesi şaşırtıcı değil.

Joker kız arkadaşını hayal ediyor mu?

Arthur Fleck'in (Joaquin Phoenix) geç farkına varması komşusu Sophie Dumond ile olan tüm romantik ilişkisini hayal etti. (Zazie Beetz tarafından oynanır) seyirciler için ve görünüşe göre Arthur için de bir şoktur, dairesini terk etmesi için yalvarırken şakağına parmağıyla silah doğrulttuğu için Arthur için de bir şoktur.

Joker'in hangi akıl hastalığı var?

Kişilik bozuklukları. Genel olarak, Arthur'un belirli kişilik özelliklerinin karmaşık bir karışımına sahip olduğu görülmektedir. narsisizm (çünkü her ne şekilde olursa olsun ilgi çekmek için can atar) ve psikopati (kurbanlarına karşı empati göstermediği için).

Joker, Bruce ile çocukken tanıştı mı?

İşte kısa cevap: Hayır, Batman Joker'de kamera hücresi yapmıyor . ... Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi filmde genç Bruce Wayne var. İşin garibi, Phoenix'in tetikçi karakteri Joe'nun genç versiyonunu You Were Never Really Here'da oynayan çocuk oyuncu Dante Pereira-Olso tarafından oynandı.

Joker'de Arthur'un nesi var?

Kötü muameleye maruz kalan Arthur, bir radyatöre bağlı, berelenmiş ve yetersiz beslenmiş olarak bulundu; kendisine verdiğine inanılan ciddi bir kafa travması geçirdi. gülme bozukluğu . Bozukluğu, uygunsuz zamanlarda istemsiz olarak gülmesine neden oluyordu, özellikle gergin olduğu zamanlarda daha da yükseliyordu.

Joaquin Phoenix Joker canon mu?

Joker aslında Batman v. Superman, Aquaman ve Suicide Squad gibi projeleri içeren DC Genişletilmiş Evren kanonunun bir parçası değil. ... Yani buradaki kısa cevap hayır, Joker kanon olmayacak , ancak karakterin bir keşfi.

Joker kafasında mıydı?

1. Her şey onun kafasında . Jenerikler Joker'de yayınlanmadan önce, izleyicilerden izledikleri şeyin gerçekten doğru olduğuna dair tüm inançları askıya almaları istenir. Film son bölümüne girerken, Harlequin of Hate'in birkaç domuzlu turta anlattığı giderek daha açık hale geliyor.

Joker neden Batman'den nefret ediyordu?

Tartışılır biçimde, Joker'in Batman'in kimliğine ilgi duymaması mantıklı değil . Batman'in yanı sıra Bruce Wayne'e işkence etmenin getireceği tüm ekstra eğlenceyi ve oyunları bir düşünün. ... Joker, düzgün bir sivil kimliğe sahip olmayan az sayıdaki Batman kötü adamlarından biridir ve bu bilinçli bir seçimdir.

Joker filminde Joker kaç yaşında?

Yeni Joker filminde Joker, yaklaşık 45 yaşında (Görünüşe ve Joaquin Phoenix'in gerçek yaşına göre). Filmdeki bir sahnede Thomas ve Martha Wayne'in nasıl öldüğü gösteriliyor.

Joker, Batman'in ebeveynlerini vurdu mu?

Joquin Phoenix'in Joker, Bruce Wayne'in ebeveynlerini doğrudan öldürmez , ancak temelde bunun olmasına neden olan kanunsuz bir durum yaratıyor. ... Ağır şeyler, ama aynı zamanda biraz garip, Batman'in yaratılmasından Joker'in sorumlu olduğunun ima edildiği tek zaman 1989 Burton filmindeydi.

Batman'i Kim Öldürdü?

Joker Batman'i Mümkün Olan En Sadist Yollarla Defalarca Öldürür. 'İmparator Joker' adlı bir hikayede, çılgın palyaço Bay Mxyzptlk'i gücünün %99,99'unu vermesi için kandırır.