Johnny öldüğünde midilli çocuk bayıldı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Delta Stroman
Puan: 4.6/5(59 oy)

9. Bölümde Johnny ölür. Biraz sonra, Dally polis tarafından vurularak öldürüldükten sonra, midilli çocuk bayılıyor . Kısa bir süre içinde maruz kaldığı olağanüstü miktarda duygusal ve fiziksel travma nedeniyle bayılıyor. Arkadaşları öldü ve gürültüden yaralar taşıyor.

Johnny öldüğünde Ponyboy nasıl hissetti?

Ponyboy, Johnny'nin ölümüne nasıl tepki verir? Ponyboy şokta ve inkar ediyor . Johnny'nin gerçekten öldüğüne inanmayı reddediyor. Ponyboy sinirlenir ve yine Socs'un peşine düşer.

Johnny öldüğünde Ponyboy ne yapar?

Johnny'nin ölümünden sonra, Ponyboy bir adam ona bir yolculuk teklif edene kadar saatlerce yalnız dolaşır. ... Evde, oturma odasında toplanmış yağlayıcıları bulur ve onlara Johnny'nin öldüğünü ve Dally'nin bozulduğunu söyler. Dally arar ve az önce bir soygunu yaptığını söyler. Bakkal ve polisten kaçıyor.Johnny öldüğünde kim bayıldı?

midilli Dallas polis tarafından vurulunca bayılır. Romanın 10. bölümünde, Ponyboy ve Dally, Johnny'nin öldüğünü yeni öğrendiler. Ponyboy gerçekten ne yapacağını bilemez ama Dally kaçar ve sonunda bir mağazayı soyup polis tarafından kovalanır.

Dally öldükten sonra Ponyboy neden bayılıyor?

Dally polis tarafından vurulduktan sonra, Pony bilincini kaybeder ve yere düşer. Midilli olarak geçer yorgunluğunun bir sonucu , ciddi bir kafa travması ve iki arkadaşının ölümüne tanık olmanın duygusal kargaşası. Pony, gürültüde ciddi şekilde yaralanmadan önce zaten zayıftı.

Yabancılar (1983) - Johnny Öldüğünde

39 ilgili soru bulundu

Johnny'nin son sözleri neydi Ponyboy?

Johnny'nin son sözleri ne anlama geliyor? Hastanede ölmeden hemen önce, diyor Johnny Altın kal, Ponyboy . Ponyboy, Johnny'nin bıraktığı notu okuyana kadar Johnny'nin ne demek istediğini anlayamaz. Johnny, altın kal ifadesinin Ponyboy'un kilisede saklanırken paylaştığı Robert Frost şiirine bir gönderme olduğunu yazıyor.

Yabancılar'da kim öldü?

Yabancılar romanında ölen üç ana karakter: Bob Sheldon, Johnny Cade ve Dallas Winston .

Sodapop'un tam adı nedir?

Sodapop Patrick Curtis ortadaki Curtis çocuğu ve Yabancılar'ın üç döteragonistinden biridir.

Cherry hastaneye johnny gitti mi?

Cherry, Johnny'yi hastanede ziyaret etmediğinde , Ponyboy anlar ama sinirlenir ve sonra öfkesinden utanır ve onunla barışır. Dönüp gittikten sonra, onu neredeyse ağlattığını fark edince, patlaması onu utandırıyor.

Johnny neden Ponyboy'dan ayrıldı?

Son saatlerinde en iyi arkadaşı Ponyboy'u düşünür ve arkadaşının geleceği için endişelenir. Johnny Pony'den ayrıldı Çocukların Pony'nin bitirmesini umarak okumayı hiç tamamlamadıkları Rüzgar Gibi Geçti'nin kopyası . Pony kitabı açtığında, Johnny'den bir not düşer.

Darry neden Paul Holden'dan nefret ediyor?

Darry, Paul Holden'dan nefret ediyor çünkü Paul'a koleje gitme ve futbol oynama fırsatı verildi ve . Ponyboy, Darry'nin sadece Paul Holden'ı kıskanmadığını; Greasers'ı temsil etmekten de utanıyordu. ... Artık her gün geçimini sağlamak için mücadele eden çalışan bir adam - bir Greaser.

Ponyboy, Johnny'nin ölümünden sonra SOCS'den daha mı nefret etti?

Greasers, Soc'un parasını ve sosyal avantajlarını kıskanıyor. Ponyboy'a göre tüf ve sert sözcükleri aynı anlama gelmektedir. ... Ponyboy'un Socs'a olan nefreti Johnny'nin ölümünden sonra giderek yoğunlaşıyor .

Johnny'nin ölümü neden tatili bozuyor?

Dally, Johnny'nin onun koruyucusu olması gerektiğini hissetti. Johnny bir kez öldüğünde, Dally için anlaşılmaz olur. Johnny ağır şekilde yaralanmasına rağmen, tamamen şok oldu. Sadece onunla uğraşmayı reddediyor , bu da Dally'nin ölümünün ardındaki sebep oluyor.

Johnny'nin gözlerini gururla parlatan neydi?

Johnny'nin gözlerini gururla parlatan neydi? Greasers iyi bir mücadele ortaya koydu . Dallas onunla gurur duyduğunu söyledi.

Cherry neden Johnny'yi ziyaret edemiyor?

Eve giderken Ponyboy ve Two-Bit, Corvette'inde Cherry Valance'ı görür. Socs'un silahsız savaşmayı kabul ettiğini söylüyor. Ponyboy ondan Johnny'yi görmesini istiyor ama o yapamayacağını söylüyor. çünkü Johnny Bob'u öldürdü .

Ponyboy kime aşık olur?

'Aşık olabilirim Dallas Winston ...Umarım onu ​​bir daha asla görmem, yoksa göreceğim.' Daha önce, Greasers'ın üyeleri arabalı filmi izlerken, iki kız gelip oturur...

Sodapop Sandy'yi hamile bıraktı mı?

Tarih. Sodapop, Ponyboy'a Sandy ile evleneceğinden emin olduğunu söyledi. Ancak hamile kaldığında, Florida'daki büyükannesiyle yaşamaya gitti. ...Filmde bir kere adı geçiyor ama Sodapop asla taşındığını veya hamile kaldığını söylemez .

sodapop kız arkadaşı kim?

Tulsa'nın kendi Lynne Hatheway Anthony Sodapop'un kız arkadaşı Sandy olarak rol aldı.

Sodapop hala yaşıyor mu?

Sodapop'un kaderi. Bir DVD yorumunda Rob Lowe, S.E.'ye sorduğunu söyledi. Hinton'ın karakteri Sodapop'u 'The Outsiders' olaylarının peşine düşerken gördüğü yer. Sodapop'un draft edildiğini söylediğini söyledi. Vietnam'da savaşır ve orada ölür .

Dally'nin son sözleri neydi?

Filmde son sözleri ' Midilli... ' ama kitapta neredeyse hiçbir şey söylemiyor. Johnny olmadan yaşamanın bir anlamı olmadığını düşündü. O sadece ölmek istedi ve Dallas Winston her zaman istediğini elde etti.

Gürültüden sonra Ponyboy'un nesi var?

Gürültüden sonra Ponyboy'un nesi var? O bir sarsıntı geçirdi .

Johnny'nin yüzünü yüzüklerle kim yaraladı?

Johnny tarafından atlandı Socs ve o kadar kötü dövüldü ki neredeyse ölüyordu. Yüzükler yüzünü kesti ve ömür boyu sürecek bir yara izi bıraktı. Socs onu gerçekten korkuttu. 7.

Ponyboy hikayenin sonunda hala altın mı?

Carroll Khan, M.A. 9. bölümün sonuna doğru Johnny'nin ölmeden önce Ponyboy'a söylediği son sözler ' Altın kal Ponyboy'a masum kalmasını ve hayatın olumlu yönlerini tanımasını söylemenin yolu budur.

Ponyboy Altın Kalır mı?

Altın kal, Robert Frost şiirine bir göndermedir. İkisi saklandığında Ponyboy Johnny'ye okur Windrixville Kilisesi'nde. Şiirdeki bir satırda, Altın hiçbir şey kalamaz, yani tüm güzel şeylerin bir sonu olmalı. ... Burada, Johnny Ponyboy'u altın ya da masum kalmaya çağırıyor.