Joe Budden kendi podcast'inin sahibi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Melyssa Reilly
Puan: 4.7/5(30 oy)

Özel Spotify anlaşmasını bitirdikten dört ay sonra Joe Budden, podcast'ini Patreon'a getirmek ve yaratıcı sermayenin ünvanını alarak şirkete danışman oldu.

Joe Budden, Patreon'un sahibi mi?

Joe Budden podcast'inde Spotify tarafından kandırıldığını düşünüyor. ... Medya markasını genişletmek isteyen Budden, Patreon'da Joe Budden Ağı'nı başlattı , üç farklı katmanda abonelere çeşitli bonus içerik ve avantajlar sunar (aylık 5, 10 ve 25 ABD doları olarak fiyatlandırılır).

Joe Budden podcast'i yalnızca Patreon'da mı?

Bu katmanda, iki bonus Joe Budden Podcast videosu, Patreon'a özel bölümlerin RSS ses beslemesi, yeni 'Journey' dizisinin yalnızca kullanıcılara yönelik bölümleri, Joe Budden Network, Behind tarafından üretilen diğer yeni şovlar dahil HER ŞEY'e erişim izni verilir. Scenes içeriği, Discord'da yalnızca kullanıcılara özel sohbet topluluğuna erişim ...Joe Budden podcast'i nereye taşındı?

Joe Budden podcast'e geçiş yapıyor patreon , şirketin Yaratıcı Sermaye Başkanı olur. WASHINGTON (SBG) - Joe Budden son derece popüler podcast'ini Patreon'a götürüyor! Spotify ile yollarını ayıran Joe Budden, o zamandan beri güçlü hamleler yapıyor.

Spotify, Joe Rogan'a ne kadar ödüyor?

Birçok kişi Spotify'ı tartışmalı podcaster Joe Rogan'ı teslim ettiğinde kınadı. 100 milyon dolar Spotify'ın kendi çalışanlarından bazıları da dahil olmak üzere podcast'ini akış hizmetinde özel kılmak için anlaşma yaptı. Ama belki de şirkete gerçekten teşekkür etmeliydik.

18 ilgili soru bulundu

Joe Rogan'ın Spotify anlaşmasının değeri ne kadar?

Şirket, podcast'i The Joe Rogan Experience'ı lisanslamak için yapılan anlaşmanın finansal ayrıntılarını açıklamadı. Ancak The Wall Street Journal, isimsiz bir kaynağa atıfta bulunarak, buna değebileceğini bildirdi. 100 milyon dolardan fazla podcast'in performans ölçümlerine ve diğer faktörlere dayalıdır.

Joe Budden podcast'i nasıl para kazanıyor?

Joe her yıl en az 400-500.000 dolar kazanıyor. O yapar her ay binlerce dolar Spotify'da sunduğu podcast için. Şarkısının filmlerde ve video oyunlarında kullanılmasından elde edilen telif ücretlerinden hala her yıl binlerce dolar kazanıyor.

Joe Budden podcast'inin kaç müşterisi var?

Şirket, 200.000'den fazla içerik oluşturucunun platformunda aşağıdakilerden para kazandığını söylüyor: 6 milyondan fazla patron kümülatif olarak 2 milyar dolardan fazla kazanıyor.

Joe Budden podcast anlaşması ne kadar?

Aboneler ödeme yapabilir ayda 5 ile 25 dolar arasında bonus içerik, özel bir Anlaşmazlık ve özel tur fırsatları için.

Joe Budden podcast'i bitiyor mu?

Altı yıllık kayıttan sonra, Joe Budden Podcast'i dramatik bir sona geldi. Sunucu Budden, yayınlanan ve daha sonra hızla silinen bir podcast bölümünü kaydederken yardımcı sunucuları Rory Farrell ve Jamil Mal Clay'i kovdu. 12 Mayıs .

Baş yaratıcı eşitlik nedir?

Joe Budden podcast'i Patreon'a taşıdı, şirketin Yaratıcı Sermaye Başkanı oldu. WASHINGTON (SBG) - Joe Budden son derece popüler podcast'ini Patreon'a götürüyor! Spotify ile yollarını ayıran Joe Budden, o zamandan beri güçlü hamleler yapıyor.

Joe Budden ağı nedir?

Joe Budden Ağı. Joe Budden Dijital ses dosyası . Joe Budden ve arkadaşlarına kulak verin. Bu çok rastgele arkadaşların çılgın maceralarını takip edin.

Joe Rogan'ın karısı kim?

Rogan evli jessica ditzel , eski bir kokteyl garsonu, 2009'da. Çiftin iki kızı var; ilki 2008'de, ikincisi 2010'da doğdu. Rogan ayrıca Ditzel'in önceki bir ilişkisinden olan kızının üvey babasıdır.

Spotify kime ait?

İle Daniel Ek . Daniel Şirketin genel vizyonunu belirlediği Spotify'ın Kurucusu ve CEO'sudur. 2006 yılında Spotify'ı kurduğu Stockholm'de doğup büyüdü.

En yüksek ücretli podcast yayıncısı kim?

Joe Rogan Joe Rogan Deneyimi

30 milyon $: On yıllık podcast dünyada 1 numara ve ayda 190 milyon indirme talep ediyor. Rogan'ın komedyenler, politikacılar, MMA savaşçıları ve komplo teorisyenleriyle yaptığı manşet röportajları teşekkür etmek içindir - ancak gösteri tartışmasız olmamıştır.

Rapçi Peter Gunz'ın değeri ne kadar?

Peter Gunz'ın Net Değeri Nedir? Peter Gunz, net değeri olan Amerikalı bir rapçi ve realite televizyon kişiliğidir. 500 bin dolar .

50 cent'in değeri nedir?

İflas dilekçesinde varlıkları 10 milyon ila 50 milyon dolar arasında listelenmişti, ancak yeminli ifadesinde buna değdiğini söyledi. 4,4 milyon dolar .

Joe Budden nakit uygulamasını mı kaybetti?

Genel olarak, evet .

Marisa Mendez kimdir?

Marisa Mendez bir US News & World Report'ta Seyahat bölümünün editörü , burada turları ve seyahat rehberi içeriğini düzenler. ... 2019'da ekibe katıldığından beri 100'den fazla tur makalesinin editörlüğünü yaptı ve 50'ye yakın seyahat rehberine katkıda bulundu. Virginia, Teksas ve İngiliz destinasyonlarında uzmandır.

Joe Budden neden Rory'den kovuldu?

Joe Budden neden Rory & Mal'a kızdı? Bu Podcast'in Adını Sonra Vereceğim'in yakın tarihli bir bölümünde Budden şunu açıkladı: onunla ortak ev sahipleri arasındaki iletişimde bir kesinti oldu . İletişimdeki kesinti, Rory ve Mal'ın podcast'ten bir ay boyunca uzak kalmasına neden oldu.

Rory neden kovuldu?

Joe, dün (11 Mayıs) Rory'yi resmen kovdu. onun karanlık enerjisi, kibiri ve yetkisi . Sızan ses kaydında Joe, Rory'nin burada çok fazla seçeneği olduğunu düşündüğünden, bir şekilde hala şovu yönetiyormuş gibi hissettiğini söyledi. Daha fazlasını hak ettiğini düşünüyor.

Mal ve Rory geri mi dönüyor?

Rory Farrell ve Jamil 'Mal' Clay geri Joe Budden Podcast'inden halka açık bir şekilde kovulduktan sonra yeni podcast'lerinin ilk bölümü ile ve kimya açıkça hiçbir yere gitmiyor.

Joe Budden podcast'i Apple'da mı?

Apple Podcast'lerinde Joe Budden Podcast'i. Joe Budden ve arkadaşlarına kulak verin. Bu çok rastgele arkadaşların çılgın maceralarını takip edin.