jj suçlu zihinleri terk ediyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Joana Marvin DDS
Puan: 4.1/5(59 oy)

Neden JJ Sol Suçlu Akıllar? BAU ekibinin oldukça temel bir üyesi olmasına rağmen, JJ 6. Sezonun çoğunda diziden silindi . Kurgu içi neden, Orta Doğu'daki bir görev gücündeki gerçek çalışmasını saklayan bir kapak hikayesi olan Pentagon'a zorla nakledilmesiydi.

JJ, Criminal Minds'tan neden ayrıldı?

JJ'nin ayrılışı Cook'un altıncı sezonun başında gitmesine izin verildiğini yansıtıyor , yan ürün olan Criminal Minds: Suspect Behavior'ın galasıyla ilgili mali nedenlerle. JJ'nin Pentagon'daki zamanı, dokuzuncu sezonda derinlemesine ortaya çıktı. Cook daha sonra Paget Brewster'ın (Ajan Emily Prentiss) ayrılması için geri döndü.

JJ'nin kocasına ne oldu?

CBS'ye göre Will, bir zamanlar Criminal Minds'ın bir bölümünde kendisine bağlı bombalar vardı ve şüpheliler tarafından ölüme terk edildi. Bu şok edici bir olay ve 7. sezonun iki bölümden oluşan finalinde unutulmaz bir an. ... Rehineler öldürülmeye başlar ve Oliver da. kurşun yarasından öldü .JJ Gerçekten Hamile miydi 4. Sezon?

Evet, JJ gerçekten hamileydi Suçlu Akıllar. Özellikle, J.J.'yi oynayan oyuncu. (karakterinin tam adı Jennifer Jareau olan), A.J. Çekimler sırasında gerçekten hamile olan Cook'du.

JJ ve Reid birlikte mi oluyor?

İkisini kurmak için bir girişimde bulunuldu, ancak sonuçta, romantizm asla çiçek açmadı . 14. sezonun final bölümünden kesitler. Bilinmeyen bir kişi (şüpheli) tarafından silah zoruyla tutulurken JJ, Reid'e şaşırtıcı bir itirafta bulunur: 'Seni her zaman sevdim.

Ana Karakterlerin Suçlu Zihinlerini Bırakmasının Gerçek Nedeni | OSSA

31 ilgili soru bulundu

Reid kiminle çıkıyor?

Bu ayın sezon finalinden sonra, Criminal Minds, 15. sezonda Reid'e (Matthew Gray Gubler) yeni bir aşk ilgisi olduğunu açıkladı. JJ'nin itirafının ardından, şimdi TVLine tarafından Reid'in yeni aşk ilgisinin oynayacağı doğrulandı. Algı yıldızı Rachael Leigh Cook .

Reid ve JJ 15. sezonda bir araya geliyor mu?

neyse ki Reid, JJ'i bulur ve onu hastaneye götürür. . Korkunç çile, ikisinin bir süre sonra yeniden bağlantı kurmasına ve bir şeyler hakkında konuşmasına izin verir. Aralarındaki şeyler garipti ve şaşırtıcı vahiy öncesi eskisi gibi değildi.

Criminal Minds'ın 15. Sezon 2. Bölümünde ne oldu?

BAU, Grace'in eski sınıf arkadaşlarından birinin bir sonraki işaretleri olabileceğine karar verir. . Grace, eşcinsel bir ilişki içinde olduğu eski oda arkadaşı Charlotte ile bağlantı kurar. Charlotte'u kaçırırlar ve parmak izinin derisini yüzerler. Diana, Reid'e babasının geri gelmesini beklediğini söyler.

JJ ve Criminal Minds'ın hangi bölümünde bir araya gelecek?

içinde yeniden görünecek 'Isıda' JJ ile bir yılı aşkın süredir romantik bir ilişki içinde olduğu ortaya çıktı. The Crossing'de JJ'nin çocuklarına hamile olduğu keşfedilir. Sezon finalinde 'Lo-Fi' Will, JJ'e bebeği doğurmak için New Orleans'taki işinden vazgeçmeye hazır olduğunu söyler.


Criminal Minds'ın 16. sezonu olacak mı?

Serinin 16. sezonu Criminal Minds henüz onaylanmadı . Ancak yakın zamanda onaylanmasını bekliyoruz. Criminal Minds 16. sezon da izleyicilerden büyük tepki alacak gibi görünüyor. Criminal Minds dizisi popüler suç ve drama dizilerinden biridir.

Spencer Reid'in bebeği var mı?

Reid, oğlunun doğum duyurusu ile. Erkek bebeğinin adı, Hank Spencer Morgan , rahmetli babası ve en iyi arkadaşının onuruna seçildi.

Spencer, Cat'i hamile mi bıraktı?

Bu oyun oynandıkça, Cat, Spencer'a hamile olduğunu ve onun çocuğu olduğunu söyler. . ... 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı ve zaman çizgisi Lindsey'nin Meksika'da olduğu dönemle uyuşuyor, ancak bu noktada Spencer'ın olduğuna dair bir kanıt yok. Hem Spencer hem de Cat'in hapishanesinde çalışan bir gardiyan bulmuşlar…

Cat Adams, Spencer'ın bebeğine hamile mi?

Neyse ki, bu sabunlu büküm doğru değil, ama Kedi hamile - bebeğine hem onun hem de Reid'in hapishanelerinde çalışan bir gardiyan. Ve Reid için ampul söner: Onun kirli küçük 'sırrı', mahkûm arkadaşlarını zehirlemekten zevk almasıdır.


Reid ve Max ayrılıyor mu?

Ne yazık ki, iyi konumlanmış bir kaynak TVLine'a Reid ve Max'in diziyi bitiren ilişki durumunun kötü olduğunu söyler. kasıtlı olarak izleyici yorumuna açık bırakılmıştır — bu, en azından şimdilik cevapsız kalacak bir soru olduğu anlamına geliyor.

Cat Adams, Reid'i seviyor mu?

Oyun oynamayı seven bilgili bir suikastçı, Spencer Reid'e özel ilgi gösterdi dört bölümlük koşusu boyunca. ... Cat ve Reid'in ilişkisinin yüksek gerilimli yönü kesinlikle iyi televizyon için yapıldı. Bununla birlikte, bazı hayranların onunla ilgili endişeleri, Reid'i bir karakter olarak nasıl etkilediğiyle ilgiliydi.

Spencer Reid'in hiç kız arkadaşı oldu mu?

8. Sezonda Dr. Spencer Reid, bir kadınla bir ilişkiye başladı. Maeve adlı kadın bir sapık korkusuyla yaşadığı için hiç yüz yüze tanışmamıştı. Bu amansız ilişki, Maeve'in akıl hastası eski bir öğrencisi tarafından kaçırılmasıyla ani ve trajik bir şekilde sona erdi.

JJ Son onun gerçek oğlu mu?

'100' ve sonrasında Henry'yi canlandıran çocuk oyuncu Mekhai Andersen aslında A.J.'nin gerçek hayattaki oğlu Aşçı , JJ oynayan aktris. Henry'nin doğum gününün 12 Kasım 2008 ('Memoriam', '200') olduğu doğrulandı.


JJ'in Criminal Minds'ta kaç çocuğu var?

İlişkiler ve Aile. Jareau, Will LaMontagne, Jr. ile evlidir. iki oğul , Henry ve Michael. 13. sezon itibariyle, o ve Matt Simmons, BAU'nun evli ve çocuklu tek üyeleridir.

JJ bebeğini hangi mevsimde kaybeder?

'200' on dördüncü bölümüdür. dokuzuncu sezon Amerikan polisiye suç draması televizyon dizisi Criminal Minds'ın temsilcisidir ve 5 Şubat 2014'te CBS'de yayınlanan toplam 200. bölümdür. Bölüm Rick Dunkle tarafından yazıldı ve Larry Teng tarafından yönetildi.

JJ ve Cruz arasında neler oluyordu?

'200' bölümünde, JJ ve Cruz'un ilişkisinin doğası ortaya çıktı: Afganistan'da 'Sınıflandırılmış' kod adlı Usame bin Ladin'i yakalamak için bir operasyonda birlikte çalıştılar. ... Cruz daha sonra JJ'ye düşük yaptığını söyle çünkü pusudan bir patlama.

JJ'nin gerçek hayatta kocası kim?

Utah, Salt Lake City'deki Utah Valley Üniversitesi'ne gitti.

AJ hayatının tutkusunu ve aşkını okuldayken buldu. Kocasıyla tanıştı, Nathan Andersen , bir film sınıfında. İkisi 3 Ağustos 2001'de evlendi.


Spencer Reid bakire mi?

Reid, bazı insanların böyle düşünebileceğini bilse de, o bakire değil . Kuşkusuz deneyimli değil ama gençlik yıllarının çoğunu üniversitede geçirdi ve kızlardan aldığı payla uğraştı.