Jejun kelimesi ne anlama gelir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Hope Wilderman
Puan: 4.8/5(40 oy)

ilgi veya önemi olmadan ; sıkıcı; tatsız: bir jejune romanı. genç; olgunlaşmamış; çocukça: jejune davranışı. bilgi veya deneyim eksikliği; bilgisiz: jejune bir ev tasarlamaya çalışır. Besleyici değeri eksik veya eksik: bir jejune diyeti.

jejune insanı nedir?

Bir şeyi veya birini jejune olarak tanımlarsanız, onları çok basit ve bilgisiz olmakla eleştiriyorsun . [resmi, onaylamama] ... jejune genellemeleri. Eşanlamlılar: basit, aptal, genç, saf Daha fazla jejune kelimesinin eş anlamlısı.

jejun kelimesinin Eş anlamı nedir?

Jejune'nin bazı yaygın eş anlamlıları şunlardır: banal, düz, anlamsız, yavan , ve yavan. Bütün bu kelimeler 'ruhu ve karakteri oluşturan niteliklerden yoksun' anlamına gelse de, jejune ödüllendirici veya tatmin edici bir madde eksikliğini ima eder.Jejune'u bir cümlede nasıl kullanırsınız?

Bir Cümlede Jejune?

  1. Milyarder çift, tavuk kanadı ve tater tostlardan oluşan jejune yemeğini yemeyi reddetti.
  2. Evan akşam yemeğinde jejune gibi davranmasına rağmen, aslında diplomatlar için bir okulda uluslararası gelenekleri öğretiyor.
  3. Ben çok jejunum ve heceleyemediğim hiçbir şeyi yemeyi reddediyorum.

Bebeklik ne demektir?

1 : bebekler veya bebeklik ile ilgili veya bunlarla ilgili . 2: özellikle bir bebeğe uygun veya karakteristik: çok olgunlaşmamış çocuksu mizah.

Jejune - Jejune Anlamı - Jejune Örnekleri - Posh Literary English

20 ilgili soru bulundu

jejun ingilizcesi nedir

: ince bağırsak bölümü duodenumun ötesindeki ilk beşte ikisini oluşturan ve ileumdan daha büyük, daha kalın duvarlı ve daha vasküler olan ve daha dairesel kıvrımlara sahip olan.

Supercilous nedir?

: soğukkanlı ve kibirli bir şekilde kibirli, görgü kurallarını ihlal etmelerine bir süper bir gülümseme.

şakşak kelimesinin eş anlamlısı nedir?

sıfat. 1'Bu, kaba, sorumsuz gazeteciliğe yol açabilir' dikkatsiz sürtük, dalgın, aceleci, aceleci, düzensiz, gelişigüzel, sistemsiz, düzensiz, dağınık, birlikte atılmış, son dakika, vur-kaç, hazırlıksız, düşüncesiz, dikkatsiz, ihmalkar, ihmalkar, ihmalkar, üstünkörü, kusurlu, gevşek, gevşek.

Desultorily ne demek

1 : belirli bir plan, düzenlilik veya amaç eksikliği ile işaretlenmiş bir sürüklenen çile… gelişigüzel alışveriş— Herman Wouk. 2 : ana konu gereksiz yorumlarla bağlantılı değil.

modaya uygun ne demek?

: modaya uygun, şık modaya uygun bir şapka modaya uygun bir yazar .

Jinni'nin tanımı nedir?

Cin. Menşei: ar. (Bilim: tıp) bir dahi veya şeytan; efsanevi cinlerden biri, iyi ve kötü ruhlar , ateşin çocukları olduğu ve çeşitli biçimlere bürünme gücüne sahip olduğu varsayılır. alternatif formlar: jin, cinnee, vb.

Bir kişinin bilgiç olması ne anlama gelir?

Pedantic, tanımlamak için kullanılan aşağılayıcı bir kelimedir. küçük hataları düzelterek başkalarını rahatsız eden biri , küçük ayrıntılara çok fazla önem verme veya özellikle bazı dar veya sıkıcı konularda kendi uzmanlıklarını vurgulama.

Bir cümlede ironik olarak nasıl kullanılır?

Bir Cümlede İronik Olarak mı?

  1. İronik olarak, erkek arkadaşım ve ben, anne babamızın bizi ayırma girişimlerine rağmen erken yaşta evlendik.
  2. Betsy'nin ateşi, tatilinin son gününde ironik bir şekilde ortadan kayboldu.
  3. İronik olarak, futbol takımı normal sezonun son maçını kazandı ancak playofflara kalamadı.

cahil adam ne demek?

sf. 1 yaşam deneyiminden yoksun ; olgunlaşmamış. 2 Nadir (genç bir kuşun) tüysüz ve genellikle tüyleri yoktur.

Bir şeyin iddialı olması ne anlama geliyor?

a : genellikle haksız veya aşırı iddialarda bulunmak (değer ya da konum olarak) kendisine yabancı olan bir kültür sevgisini varsayan gösterişçi sahtekar - Richard Watts. b : etkilenen, yersiz veya abartılı önem, değer veya boy iddialı dil iddialı evlerin ifadesi.

Birinin egoist olması ne anlama gelir?

: bencillikle karakterize edilir: abartılı bir öz-önem duygusuna sahip olmak, göstermek veya bundan kaynaklanan egoist bir kişi/tutum/tarz … çok egoist bir adam …

hor görme ne demek?

1 A : küçümseme eylemi : hor gören birinin ruh hali : küçümseyen ona küçümseyerek baktı. b: kamu güvenliğini küçümseyen bir şeye saygısızlık veya hürmetsizlik. 2: hor görülme durumu.

Oniki parmak bağırsağı tıbbi terimlerle ne anlama gelir?

Telaffuz dinleyin. (DOO-ah-DEE-num) İnce bağırsağın ilk kısmı . Mide ile bağlantılıdır.

Birini çocuklaştırmak ne demektir?

Bebekleştirme, zihinsel, fiziksel, sosyal veya entelektüel sağlıkları hakkında hiçbir şey böyle bir tedavi gerektirmese de, bir yetişkine çocuk gibi davranılmasıdır. ... 'Bebeklenmek birine olduğundan daha az davranmak 'diyor Benton. 'Onlara çocuk, kurban vb. muamelesi yapmaktır.'

çocuksu davranış ne demek?

çocuksu araçlar olgunlaşmamış veya çocukça . Parmak emme ve öfke nöbetleri çocuksu davranış örnekleridir. Doktorlar, tam da beklediğiniz gibi infantil kelimesini kullanırlar: bebekler veya bebeklerle ilgili şeyleri tanımlamak için.

Korkak kelimesinin doğru anlamı nedir?

1 : cesaret veya özgüven eksikliği korkak bir insan. 2: Cesaretten veya kararlılıktan yoksun, çekingen bir politika. Ürkek Eş Anlamlı ve Zıt Anlamlı Diğer Sözcükler Daha Fazla Örnek Cümleler Timid Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin.