Jatie vlog'ları gerçekten dağıldı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sorulan: Prof. Ressie Yanlış Doktora
Puan: 4.1/5(22 oy)

Josh ve Katie aslında ayrılmadılar .Ayrılık videolarını yayınladıktan bir gün sonra Jatie Vlogs, kanallarında başka bir video yayınladı. 'Üzgünüz' bölümünde abonelerine şaka yaptıklarını duyurdular.

Jatie vlog'ları gerçekten bitiyor mu?

27 Aralık'ta Jatie Vlogs, The end of Jatie Vlogs başlıklı bir video yayınladı ve burada çift bir video çekeceklerini duyurdu. kırmak . Katie, 'Bir ara vermemiz gerekiyor çünkü bu biraz kavga etmemize ve YouTube olmadan kim olduğumuzu bilmememize neden oluyor.

Josh ve Katie ara mı veriyor?

Bu Nişanlı YouTube Çifti, Karantina Sırasında Mola Verdiklerini Duyuruyor. Katie Betzing ve Josh Brueckner, diğer adıyla Jatie Bir mola alarak ! YouTube'dan nişanlı çift, haberi yeni bir videoda açıkladı.Jatie vlog'ları zengin mi?

Katie Betzing'in kişisel servetinin 2021 itibariyle 800 bin dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. 2.5 milyon dolar koca Josh ile birlikte. Katie, Jatie Vlogs kanalından hala muazzam miktarda para kazanıyor.

Jatie'den Josh nasıl ayak bileklerini kırdı?

Naylor, Pazar günü Minnesota'da bir korkutma sırasında sağ ayak bileğini kırdıktan sonra ameliyat olması gerekecek. çarpışma çaylak ikinci kaleci Ernie Clement ile bir pop fly yakalamaya çalışırken. Kızılderililer için bir debriyaj vurucusu ve parlak nokta olan Naylor, Kızılderililerin 8-2'lik yenilgisinin dördüncü vuruşunda Clement'e çarptı.

Ayrıldık... artık birlikte hareket etmiyoruz

43 ilgili soru bulundu

Josh Brueckner ve Katie Betzing nasıl tanıştı?

Katie B ile ben bir boks salonunda ve şimdi, tıpkı dünyalarımız çarpıştığı gibi, YouTube ve boks zımba merkezinde çarpıştığında, ondan benimle evlenmesini isteme zamanı. Katie B Seni çok seviyorum ve hayatımın geri kalanını seninle geçirmek için sabırsızlanıyorum! ENGELLİYİZ!

Josh ve Katie ne zaman evlendi?

Carlsbad Yel Değirmeni'nde düğümü atan Katie ve Josh'a merhaba deyin. Şubat 2021 ! Bu neşeli çiftin düğünü kesinlikle muhteşemdi ve ışıl ışıl aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte büyük günlerinin her anını çok sevdik.

Jati kimdir?

Josh Brueckner popüler bir karma dövüş sanatları dövüşçüsü ve tanınmış bir sosyal medya kişiliği olan bir Amerikalı. Çoğunlukla popüler bir çiftin YouTube platformundaki Jatie Vlogs adlı vlog'u ile tanınır. Profesyonel MMA kariyerinin yanı sıra tanınmış bir boks eğitmeni ve kişisel antrenördür.

Katie Betzings'in doğum tarihi ne?

Katie Betzing doğdu 10 Eylül 1997 .


Josh ve Katie ne zamandır birlikteler?

Josh ve Katie ne zamandır birlikteler? 4 Temmuz 2018'de çıkmaya başladılar . GI ve Katie evlenmeden önce üç yıl çıktı.

Josh ve Katie daha evlenmediler mi?

Josh ve Katie - Düğün Web Sitesi - Düğün tarihi 24/04/2021 .

Jatie vlog'un yeni giriş şarkısı nedir?

jatie vlogs tema şarkısı ( gitmene izin vermeyeceğim ) teefler tarafından.

Della vlog'larının net değeri nedir?

Bella Weems Lambert, Amerikalı bir girişimci ve YouTube kişiliğidir. Eşi Dallin Lambert ile birlikte yürüttüğü YouTube kanalı DELLA VLOGS ile ünlüdür. Bella aynı zamanda Origami Owl Custom Jewelry'in de kurucusudur. 2021 itibariyle, Bella Lambert'in net değerinin yaklaşık 50 milyon dolar .


Katie Betzing’in dövmesi var mı?

Instagram'da Katie Betzing: Instagram Controls my life EXTREME EDITION şimdi kanalımda yayında..... dövme yaptırdım , büyükanneme hamile olduğumu söyledi ve geçirdim… ... dövme yaptırdım, anlattım…

Katie kıvırcık kafa Monty kaç yaşında?

Kıvırcık Kafa Monty 1 Mart 2006'da doğdu. Kıvırcık Kafa Monty 15 yaşında .

Josh Brueckner dövüşünü kim kazandı?

YouTuber Josh Brueckner Bu geceki profesyonel boks maçından sonra kız arkadaşı Katie Betzing'e evlenme teklif etti. Brueckner, Staples Center'da oybirliğiyle alınan kararla Tyler Smith'i yendi ve ardından hemen mikrofonu kaptı ve tek dizinin üzerine çökmeden önce kız arkadaşını çağırdı.

Biz Betzing ne kadar dolu?

Gerçek adım Elizabeth, yakında Lizzy-çok-bizzy , ve kısa süre sonra sadece Biz. Benim için her zaman eşsiz ve mükemmel bir isim olmuştur. Ne yazık ki, yolun bir yerinde, koşullarımın sert gerçekliği yüzünden sanatçı olma sevincimi kaybettim.


Origami Baykuşun değeri nedir?

14 Yaşındaki Bir Çocuğun Bakıcılık Parasıyla Başlayan Bir Şirket Artık Değer 250 Milyon Dolar . Origami Baykuş Üç yıl önce kullanılmış bir araba için para biriktiren 14 yaşındaki bir çocuk multi-milyon dolarlık bir şirket kurdu.

Bella Grace Weems nerede yaşıyor?

Weems ve kocası yakın zamanda evlendiler ve şu anda İstanbul'da yaşıyorlar. arizona . Büyük topluluk duygusu ve ev duygusu nedeniyle Gilbert'te yaşamayı sevdiğini söyledi.

Dallin ve Bella ne zaman çıkmaya başladı?

çıkmaya başladık 1 Haziran ve birbirimize tamamen aşık olduk.

Bella'nın hâlâ Origami Owl'u var mı?

bella weems Origami Owl'u 14 yaşında kurdu. Bu yıl 250 milyon dolar kazanmaya hazırlanıyor. Şimdi 17 yaşında olan Weems, doğrudan satış iş modeli müstakbel girişimcileri satış görevlilerine ve evangelistlere dönüştüren özel bir mücevher şirketi olan Origami Owl'un kurucusudur.