James Spader'ın doğum günü ne zaman?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Hal Bednar Doktora
Puan: 4.7/5(72 oy)

James Todd Spader, Amerikalı aktör ve yapımcıdır. Sex, Lies ve Videotape draması, aksiyon bilim kurgu filmi Stargate, tartışmalı psikolojik gerilim Crash, erotik romantik Sekreter ve Steven Spielberg'in Lincoln'ü gibi filmlerde eksantrik karakterleri canlandırdı.

James Spader hasta mı?

James Spader hasta mı? 61 yaşındaki James Spader'ın hasta olduğuna dair herhangi bir haber ya da rapor yok. . Oyuncunun sağlığı iyi görünüyor ve muhtemelen yakında Kara Liste'nin 9. Sezonunu çekmeye hazırlanıyor.

James Spader İngiliz mi?

Boston, Massachusetts, ABD James Todd Spader (7 Şubat 1960 doğumlu) bir Amerikan aktör.Raymond Reddington ne tür bir silah taşır?

Browning Hi-Power Sezon 3'te Raymond Reddington'ın (James Spader) ana silahı olarak geri dönüyor.

Reddington aslında Katarina mı?

Red'in Liz ile olan bağlantısının kökeni, Çarşamba günkü Sezon 8 finalinin sonunda tam olarak açıklanmasa da, sezonun son iki bölümünde ortaya konan ipuçları, güçlü bir şekilde şunu gösteriyor: Raymond Reddington aslında Liz'in annesi , Katarina Rostova (Geçmişe dönüşlerde Lotte Verbeek tarafından canlandırıldı).

Tonight Show, James Spader'ın Sekiz Aydaki İlk Gösterisi

21 ilgili soru bulundu

Red Liz baba mı?

Liz's, Red'in kızı ama hepimizin tanıdığı Red değil, ya da öyle görünüyor. The Blacklist'in 5. Sezon 22. Bölümünde gerçek ortaya çıktı. Evet, Liz ve Raymond baba ve kızıdır. , ama Red olduğunu düşündüğü adam hiç babası değildi.

Reddington'ın nesi var?

Hayranlar Red'i neyin hasta ettiğini bildiklerini düşünüyor

En olası açıklama, Red'in The Apothecary'de Kate'in viskisine koyduğu zehrin kalıntı etkilerine sahip olmasıdır. Hatırlarsan, onun bir çok sayıda solunum problemi ve akciğer sorunu .

Raymond Reddington gibi davranan adam kim?

Gerçek Red'in 30 yıl önce Liz'in elinde öldüğünü biliyoruz. KGB memuru İlya Koslov daha sonra Red'in kimliğinin tam da bu olduğu ortaya çıktı - bir hikaye.

Elizabeth Keen'in gerçek babası kim?

Ayrıca, gerçek Raymond Reddington Liz'in çocukken vurup öldürdüğü babasıydı, Katarina'yı onu evlat edinen babasıyla birlikte yaşamaya göndermeye teşvik etti. Reddington'ın ölümünden kimsenin haberi olmadığı için Katarina, Liz'e göz kulak olması için yeni bir Red (Spader) yarattı.


Megan neden kara listeden ayrıldı?

Megan Boone Kara Listeden Neden Ayrılıyor? Oyuncu, diğer projelerde çalışmak için gösteriden ayrıldı ve yapımcılara kendisinin olduğunu bildirdi. gösteri Sezon 9 için yenilenmeden çok önce ayrıldı , takıma karakteri için bir çıkış yazması için yeterli zaman veriyor.

Red Reddington ölüyor mu?

Ardından, Cooper'a tüm sezon boyunca neyin ima edildiğini anlatmak için Postaneye gider: Raymond Reddington ölüyor . ... Reddington, Liz'in bir süredir hasta olduğunu bildiğini ve onu gerçekten koruyabilecek tek şeyin onu öldürüp imparatorluğunu ele geçirmek olduğunu söylüyor.

Kara liste 2021'de mi bitiyor?

Amerikan suç gerilim televizyon dizisi The Blacklist'in sekizinci sezonu 20 Şubat 2020'de sipariş edildi. Sezon prömiyeri 13 Kasım 2020'de başladı ve 20 Şubat 2020'de sona erdi. 23 Haziran 2021 .

Dembe kara listeyi hangi silahı kullanıyor?

Smith & Wesson SW1911 Kompakt ES Dembe Zuma (Hisham Tawfiq) tarafından silah olarak kullanılır.


Dembe Zuma hangi silahı kullanıyor?

Bir Smith & Wesson SW1911 Kompakt ES Dembe tarafından 'Dembe Zuma (No. 10)'da sezonda ana silahı olarak kullanılıyor. 'Dembe Zuma (No. 10)'da tabancayla Dembe.

Browning Hi Power A 1911 mi?

Hi-Power, bir 1911 DNA'sı , çekiçle ateşlemeli tek etkili işlem (aslında Saive'nin fikri; Browning vurucu ateşlemeli bir tasarımla başladı) ve yalnızca çekiç kaldırıldığında devreye giren çerçeveye monte manuel emniyet ile. Bu nedenle, en iyi şekilde eğik ve kilitli olarak taşınır.

Gerçek Raymond Reddington Sezon 8 kim?

Sekizinci sezonda Red, aslında N-13 , casus Liz FBI kariyeri boyunca arıyordu. Finalin 'Nachalo' başlıklı birinci bölümünde Red, Liz'i geçmişi hakkında cevaplar vermek amacıyla Letonya'daki casus operasyonunun üssüne götürdü.

James Spader kara liste bölümü başına ne kadar kazanıyor?

Başlangıçta, Spader'a Kara Liste'nin bölümü başına 160.000 dolar ödendi, ancak bu sayı daha sonra artırıldı. bölüm başına 300.000 $ .


Katarina Rostova bir sahtekar mı?

Reddington ve Liz, 8. Sezonun son bölümleri için Letonya'ya gidiyor. Bölümün en büyük çıkarımları arasında Liz'in anne Katarina Rostova hala hayatta , ve annesi olduğuna inandığı kadın aslında Tatiana Petrova (Laila Robins) adında bir casus.

Liz'in kocası bir casus mu?

Sezon için önemli bir alt konu, Elizabeth Keen'in onun kocası Tom Keen Görünüşte bir öğretmen olan (Ryan Eggold), aslında bilinmeyen bir gündemi ve Liz'in gerçekte kim olduğunu ve onu kimin gönderdiğini keşfetme çabaları olan gizli bir ajandır.

Liz kara listede öldü mü?

Liz'in ölümü damga vurdu yetenekli, taze yüzlü bir FBI ajanıyla başlayan bir hikayenin trajik bir sonu. Reddington ortaya çıktı ve neden onu seçtiğini ve aralarındaki bağlantının ne olduğunu keşfetmek için savaşırken hayatını değiştirdi.