isinglass eso nereden alınır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Elias Koepp Sr.
Puan: 4.5/5(69 oy)

Isinglass, The Elder Scrolls Online'da bir Tedarik Malzemesidir. Şuradan edinilebilir: Bakkallar, Elma Sepetleri ve Fıçılar, Sepetler, Kasalar, Dolaplar vb. .

Eso'da malzemeleri nereden satın alabilirim?

Bazı malzemeler şuradan satın alınabilir: Bakkal satıcısı NPC'leri , Tamriel'in her yerinde bulunur. Tüm bu malzemelerin her biri 150 altın değerinde ve sadece yemek tarifleri için kullanılıyor. Bakkal NPC'leri muhtemelen bu içerikler için en iyi kaynak olsa da, bunları kaplarda ve benzerlerinde de bulabilirsiniz.

Eso balıkçılığından ne elde edebilirsiniz?

Her balık tutma girişimi aşağıdakilerden herhangi birini verebilir:

  • Su türüne özel balıklar.
  • Su cinsine ve yöresine özel ender balıklardan biridir.
  • Kullanılmış Yem (çöp eşya)
  • Islak Çuval (Glifler, Altın ve Üretim Malzemeleri gibi küçük eşyalar içerebilir)Yanlış yem eso ile nadir balıkları yakalayabilir misin?

Çünkü yanlış yem kullanıyorsun. ... Balık tuttuğunuz su türü için doğru yemi kullandığınızda, sadece %100 başarı oranı elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda başarılarınız için nadir bulunan balıkları ve su içeren ıslak çuvalları da yakalayabileceksiniz. zanaat malzemeleri.

Mükemmel Karaca'yı eso'da nerede yetiştirebilirim?

Perfect Roe'yu rastgele şuradan alırsınız: Tamriel çevresindeki balıkçılık deliklerinden herhangi birinde balık tutmak . Artaeum Turşu Balık Kasesi buff-food kullanarak balık avını biraz hızlandırabilirsiniz. Buff yemi, balığın yeminizi yeme süresini hızlandırır, böylece balık yakalama süresini kısaltır.

ESO'da Tedarik için Başlangıç ​​Kılavuzu - Elder Scrolls Online Tedarik Craft Kılavuzu

38 ilgili soru bulundu

Gıda ESO'su satın alabilir misin?

Gıda olabilir Tamriel'deki şeflerden ve bira üreticilerinden satın alındı , rastgele ganimet olarak bulunur veya buldukları tarifleri öğrendiklerinde Vestige tarafından pişirilir.

Tedarik tarifleri nereden satın alabilirim?

Tedarik tarifleri bulunur şifonyer, komodin, dolap ve sandık gibi kaplarda . Ayrıca düşmanlardan ganimet olarak düşerler. Kaplardan alabileceğiniz tarifler, karakterinizin seviyesine ve oynadığınız ittifaka bağlıdır.

ESO'da nereden un satın alabilirim?

Un, The Elder Scrolls Online'da bir Tedarik Malzemesidir. Şuradan edinilebilir: Bakkallar ve Fıçılar, Sepetler, Kasalar, Dolaplar vb. . Un, Tamriel'deki kaplarda, en kolay şekilde Un Çuvallarında bulunabilir.

Reaktifleri eso'da satın alabilir misiniz?

Çözücüler dünyanın her yerinde torbalarda, kasalarda, kutularda, su kaplarında vb. bulunur ve/veya suda 'saf su' olarak bulunabilir. Şu ana kadar satan bilinen bir NPC yok çözücüler ve/veya reaktifler (Şubat).


eso'da tavuk göğsü nasıl elde edilir?

Kümes hayvanları olabilir Tamriel genelinde kaplarda bulunur ve ayrıca yemek pişirme alanlarında veya kamplarda kancalara veya iplere asılı olarak da bulunabilir. Ayrıca tavuk veya ufak tefek guar gibi daha küçük kuşları ve kertenkeleleri öldürerek de kümes hayvanları bulabilirsiniz, ancak bunların çoğu evcildir ve onları öldürmek suç olabilir.

Wormwood eso'yu nerede bulabilirim?

bulunabilir tüm bölgelerde büyüyen , Coldharbour (Hollow City dışında) hariç. Diğer mantar olmayan bitkiler gibi, açıkta büyümeye meyillidir. Bitkiler, reaktife ek olarak ortalamadan daha yüksek solucan üretme şansına sahiptir.

eso'da pirinci nereden bulabilirim?

Pirinç, The Elder Scrolls Online'da Tedarik Malzemesidir. Şuradan edinilebilir: Elma Sepetleri ve Fıçılar, Sepetler, Kasalar, Dolaplar vb. .

Kutsanmış devedikeni eso'yu nereden alabilirim?

Blessed Thistle bulunabilir ESO'daki herhangi bir açık dünya konumu . Onu ağaçların yanında veya mağaraların içinde aramayın. Genellikle tarlalarda veya göllerden veya nehirlerden uzak olmayan yerlerde yetişir.


Magicka'dan bir yudum nasıl alınır?

Simya Yazıyor 101: Magicka'dan Yudum

  1. Bugloss, Mısır Çiçeği.
  2. Mısır Çiçeği, Columbine.
  3. Bayan Önlüğü, Columbine.
  4. Bayan Önlüğü, Bugloss.

Temel hazırlık tarifleri eso'yu nerede gruplayabilirim?

Tarifleri Bulma

ESO'da sağlama tarifleri şurada bulunur: çekmeceler, dolaplar, dolaplar ve diğer etkileşimli kaplar . Satıcılar onları satmıyor. Ayrıca lonca mağazalarını kullanarak veya diğer oyuncularla ticaret yaparak da tariflere ulaşabilirsiniz.

Sağlama iyi eso mu?

Evet, provizyon buna değer . Herhangi bir ekipman işçiliğinden daha iyi. Gerçek bu. Daha fazla maksimum sağlık, dayanıklılık ve büyüye sahip olmak her zaman iyi bir şeydir.

Frost mirriam eso'yu nerede farmlayabilirim?

Frost Mirriam (Bervez Juice ile birlikte) sadece şuradan elde edilebilen nadir mor malzemelerdir. işe alımlar veya sağlama yazılarından. Ayrıca Lonca Tüccarlarından da satın alınabilirler.


eso'da tedarik etmeye nasıl başlarım?

Tedarik beceri satırı ilk kez size verilir. pişirme ateşini etkinleştir . Yiyecek veya içecek hazırlayarak, yemek tarifleri öğrenerek ve Tedarik Edici Yazıları veya Usta Yazıları tamamlayarak becerinizi artırabilirsiniz.

Mükemmel Karaca eso'yu ne sıklıkla alırsınız?

Mükemmel Karaca alma şansı/bırakma oranı 100 balıktan yaklaşık 1'i fileto , ama işin içinde kesinlikle bir şans unsuru var. Karacayı tutan balığı filetolarken karakteriniz ışıltılı bir ışıkla yıkanırsa, bir Mükemmel Karaca elde ettiğinizi bileceksiniz.

Mükemmel Karaca eso için ne kadar satıyor?

Mükemmel Karaca satmak başına yaklaşık 10.000 Altın .