Koruyucu ailedeki Isabella'nın babası kim?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Kavon Nicolas
Puan: 4.2/5(64 oy)

Isabella Gutierrez-Foster, The Fosters'ta tekrar eden bir karakterdir. o kızı Ana Gutierrez-Foster , Mariana'nın anne tarafından üvey kız kardeşi veİsa Adams Koruyucu Jesus Adams Foster Jesus Adams Foster (doğum adı Jesus Gutierrez), Ana Gutierrez ve Gabriel Duncroft'un biyolojik oğlu ve aynı zamanda Stef ve Lena Adams Foster'ın üvey oğludur. ... İsa şu anda tarafından canlandırılıyor Nuh Centineo ama daha önce ilk iki sezonda Jake T. Austin tarafından canlandırılmıştı. https://goodtrouble.fandom.com› wiki › Jesus_Adams_Foster

İsa Adams Koruyucu | İyi Sorun Wiki | fandom

, ve Mike Foster'ın üvey kızı. İlk kez Wreckage'da göründü.

Isabella'nın bebek babasının başı belada kim?

Bu doğmamış çocuk, kızının Gael Martinez ve Isabella Tavez Freeform serisinde, Good Trouble.

Mariana, Isabella ve Raj'ı öğrenecek mi?

Rağmen Isabella bunun Raj ile ilgili olmadığını iddia etti. , ama onun yerine eski bir oda arkadaşının erkek arkadaşı, iddiası şüpheli. Yine de, Mariana'ya seks yaptıklarını söylediğini, aslında Mariana'ya söylemediği bir şeyi mesaj attı.Callie, Fosters'ta kimden hamile kalıyor?

Bu arada anneler çöpte bir hamilelik testi bulur ve Callie'nin hamile olduğuna inanır. Brandon'ın bebek. Mariana, testin kendisine ait olduğunu ve Wyatt ile seks yaptığını açıklar. Stef, müteahhitleri Oscar'dan biraz ikna ettikten sonra evlilik danışmanlığını kabul eder. Callie'nin 17. doğum günü.

Anna ve İkizler'i Fosters'a kim vurdu?

Kardeşler ne zaman ayrıldı Ty sistemden büyüdü, ancak It's My Party ve Faith, Hope, Love'da yeniden bağlandı. Ana, Mariana ve Jesus ile olan araba kazasından sorumlu olan kişi olduğu ortaya çıkıyor. İlk kez Faith, Hope, Love'da göründü. Ty'ı Chris Warren canlandırıyor.

Koruyucular | 5. Sezon 2. Bölüm: Callie Ailesiyle Duygusal Bir Konuşma Yaptı | Serbest çalışma

44 ilgili soru bulundu

Brandon hala Callie'yi seviyor mu?

Callie ve Brandon, beş sezon süren gerilimin ardından, birlikte bitmedi . Gerçek dünyada olacakları yaptılar: Devam ettiler. Düğünde, gösteri Callie ve Brandon'ın aşk ilişkisini gözler önüne seriyor. ... Yıllar geçti ve Brandon bir çelliste derinden aşık.

Callie kiminle çıkıyor?

Onlarla keşfedecek çok şeyimiz var çünkü hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz. arizona ].' Callie ve Arizona'nın beş yıllık bir ilişkisi vardır, nihayetinde 7. sezonda evlenir ve 11. sezonda boşanır. Callie, Penny Blake ile yeni bir ilişkiye başlar ve 12. sezon finalinde onunla New York'a gitmek üzere ayrılır.

Callie hamile kalır mı?

Arizona, Callie'yi geride bırakarak Afrika'daki çocuklara yardım etmek için hibe almaya karar verdiğinde işler aniden sona erdi. Callie'nin kalbi kırılmıştı ve teselliyi Mark'ın kollarında arıyordu. O gece kızları Sofia'ya hamile kaldılar. Sonunda, Callie ona açıkladı Mark'ın çocuğuna hamile olduğunu .

Callie hangi bölümde hamile kalıyor?

'Bük ve Kır' Amerikan televizyon tıp draması Grey's Anatomy'nin on birinci sezonunun beşinci bölümü ve genel olarak 225. bölümüdür.


Callie hiç çıtayı geçer mi?

Adams Foster ailesi tarafından evlat edinildikten sonra Callie, eşitlik konusunda güçlü inançları olan bir sosyal adalet savaşçısı oldu. ... Yargıç Wilson'daki katipliğini bıraktıktan sonra Callie, kanun yoluyla başkalarına yardım etme arzusunun peşinden gitti, sonunda baro sınavını geçmek .

Mariana ve Raj ayrıldı mı?

Bu sırada, Mariana erkek arkadaşı Raj ile ayrıldı , diğer insanlara karşı duygularının açıklanması, gerçekten birlikte olmak isteyip istemediklerini sorgulamasına neden oluyor.

Evan Speck'in otizmli mi?

Biyografi. Evan karmaşık bir çocukluk geçirdi. Sosyal kaygı, germafobi ile mücadele etti ve Otizm spektrumunda olmak .

Mariana, Fosters'ta bekaretini kime kaybediyor?

Mariana bekaretini kaybeder Wyatt Wreckage'da. Wyatt, bağlandıklarında Mariana'nın biriyle çıktığını bilmiyordu.


Isabella'nın bebeği gerçekten Gael'in mi?

21 Nisan bahar finali Isabella'nın dönüşünü içeriyordu ve o bunu açıkladı. Gael'in bebeğine hamile . Davia başka biriyle hayatına devam ederken, Dennis Grup'a geri döndü. Malika ilişkileri hakkında bir karar verdi ve Mariana, Evan ile olan ilişkisini açıklamak zorunda kaldı.

Kim iyi belaya hamile?

Pekala, bir gecelik tutkunun her şeyi değiştirmek üzere olduğu ortaya çıktı. Isabella sezon finalinde hamile olduğunu açıkladı. Bebeği tutmayı planladığını ve Gael'in ona sadık kalacağına söz verdiğini açıkladı.

Dennis'in başı belaya mı giriyor?

3. sezonun 9. bölümünde, ikisi ilk öpücüğünü paylaşır ve yeni bir aşkın başlangıcı gibi görünür. Dennis bu noktada hala uzakta, bu yüzden onlar için işler havada... ta ki o sezon ortasının sonunda dönene kadar! İyilik için geri döndüğünü ilan ediyor ve Davia ile birlikte olmak istiyor.

Arizona Robbins hamile miydi?

Arizona, Leah ile cinsel ilişkiye girer ama Callie ondan eve dönmesini istediğinde onunla bağlarını koparır. ortaya çıkıyor ki Arizona bir sperm donörü aracılığıyla hamile kaldı Lauren ile yatmadan önce, ancak daha sonra düşük yaptı.


Izzie ve Alex'in bebeği var mı?

16. sezonda Alex, Meredith, Jo ve Bailey'e bir dizi uzun mektupta (seslendirme yoluyla, bölümde görünmeyen Justin Chambers tarafından okundu), yakın zamanda Izzie ile yeniden bağlantı kurduğunu ve ondan sonra Seattle'dan ayrılmak, gizlice ikizleri Alexis ve Eli'yi doğurmuştu. .

Callie neden GREY'den ayrıldı?

Callie, Penny ile çıkmaya başladı ve onunla New York'a taşınmak istedi, ama Arizona ile kızları Sofia için yaptıkları velayet savaşından sonra , o Penny'den ayrıldı. Arizona, New York'a taşınabilmesi için ona bir velayet anlaşması teklif etti ve Callie, 12. sezonda Grey's Anatomy'den ayrıldı.

Callie ve Mark'ın neden bir bebeği var?

Sofia, Callie'nin kazadan sonraki ikinci ameliyatı sırasında sezaryen ile dünyaya geldi. Callie'nin çok iyi arkadaşı Addison Forbes Montgomery, Lucy Fields'in itiraf etmesinin ardından bebeği doğurmak için Los Angeles'tan döndü. Callie'nin ihtiyaç duyduğu bakım yeteneklerinin ötesindeydi .

Callie ve Aaron birlikte mi kalacak?

Callie Adams Foster'ın fotoğrafı.

Sonunda, Callie ve AJ ayrıldılar ve Dirty Laundry bölümünde o ve Aaron bir çift oldular. Chasing Waterfalls'ın sonunda ilk kez seks yaptıkları görülüyor. Ayrılmak pahasına, arkadaş kalırlar ve Ximena'ya yardım ediyor.


Gael ve Callie bir araya geliyor mu?

Callie, çok şaşırarak, bunun bir sorun olmadığını belirtti ve münhasır olmayan gündelik ilişkilerini yeniden başlattılar . Daha sonra, birbirlerinden dikkatleri dağılırken ikisinin de profesyonel kariyerlerine odaklanamadıklarını fark ettikten sonra ayrıldılar.

Fosterlar Neden İptal Edildi?

Bu ailenin son beş sezonda büyüyüp geliştiğini izledikten sonra, sonunda çocukların büyüdüğünü görmenin ve onları yeni zorluklarla yüzleşmeleri için yetişkinliğe göndermenin zamanının geldiğine karar verdik. , Freeform programlama ve geliştirmeden sorumlu başkan yardımcısı Karey Burke Variety'ye anlatıyor.

Callie, Wyatt'la mı çıkıyor?

Onunla Indiana'ya giderse, yaşayacak bir yer bulmanın yanı sıra bir iş bulabileceğini öne sürüyor. Wyatt, hapiste olduğu babasının yanında kalıp kalamayacağını sorar. Callie babasının onu ve Jude'u istemediğini söylüyor. ... Wyatt ve Callie aynı yatakta birlikte uyurlar. .

Callie ve Brandon öpüşür mü?

Brandon, Callie'ye mutlu olmayı ve istediği her şeye sahip olmayı hak ettiğini söyler. Callie Brandon'ı öper ve bundan mutlu görünüyor. Brandon ve Callie öpüşür ama Jude tarafından yakalanırlar.