Irelia nasus'u engeller mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Estefania Romaguera
Puan: 4.6/5(10 oy)

Irelia, maçlarının sadece %4,3'ünde Nasus ile savaşıyor. Ne yazık ki, Irelia, Nasus'a karşı zayıf bir iş çıkarıyor . Tipik olarak, şampiyonların karşı karşıya geldiği oyunların kabul edilebilir %49,2'sini kazanır. Irelia - Nasus turlarında, Irelia'nın takımının ilk kanı kazanma olasılığı %0,2 daha fazladır.

Irelia, Nasus'a karşı kazanabilecek mi?

Irelia, Nasus'u mağlup etti zamanın %42.30'u Nasus'a karşı ortalama bir rakibe göre %5,25 daha düşük. Her iki şampiyonun kazanma oranlarını normalleştirdikten sonra, Irelia, Nasus'a karşı beklenenden %3,55 daha az kazanır.

Hangi kahraman Nasus'a karşı koyabilir?

Nasus'a karşı kullanılacak en iyi karşı tahminler Akali, Panteon , ve Irelia maçı kazanmak için iyi bir şansa sahip.Nasus'a en iyi kim karşı çıkıyor?

Nasus Sayaç Seçimi

En güçlü sayaç olurdu Yorick , şu anda %50.02 (Ortalama) Kazanma Oranı ve %1.39 (Yüksek) Oynatma Oranı olan, oynaması orta derecede zor bir şampiyon. League of Legends en çok Nasus'a karşı şampiyonları seçti, bu genellikle şampiyon popülaritesinden büyük ölçüde etkilenir.

Irelia kime karşı koyabilir?

Irelia Karşı Seçim

En güçlü sayaç olurdu Kled , şu anda %48.8 (Kötü) Kazanma Oranı ve %1.4 (Yüksek) Oynatma Oranı olan, oynaması orta derecede zor bir şampiyon.

IRELIA vs NASUS (TOP) | 10/1/2, 2.0M ustalık, 500+ oyun, Godlike | EUW Ustası | v11.17

41 ilgili soru bulundu

Irelia geç oyun şampiyonu mu?

1 Cevap. olan şey Irelia, ne yazık ki gerçekten erken, orta veya geç bir oyunu yok . Irelia'nın iyi yanı, onu nasıl inşa edebileceğiniz konusunda inanılmaz derecede çok yönlü olmasıdır. Pek çok şikayet, muhtemelen tam bir revizyona ihtiyaç duyduğunda, kaç kez Nerfed olduğu konusunda dönüyor.

Jax, Irelia'ya karşı mı geliyor?

Jax, maçlarının sadece %7,1'inde Irelia ile savaşıyor . Jax, Irelia'ya karşı iyi bir iş çıkardı. Normalde, şampiyonların karşı karşıya geldiği maçların kabul edilebilir %51.7'sini kazanır.

Nasus istiflemesini nasıl durdurabilirim?

Bir kez geri geldiğinde eşya avantajı ile , çoğu şampiyonda Nasus size karşı kendi sıfırlamasını sağlayamaz ve siz donabilirsiniz. Bu dondurmayı büyük bir minyon avantajı elde etmek için kullanın (parlaklığını reddederek) ve onu istifleyemez halde bırakın.

Nasus'u geç oyun yenebilir mi?

Nasus oyunun sonlarına doğru bir güç merkezi olsa da, koridor aşamasında çeşitli şampiyonlar tarafından durdurulabilir kartopu yapmamasını sağlamak için. Üstelik, kitinde herhangi bir hareket kabiliyeti olmadığından, dayanıklılığını düşürecek veya onu ölümüne uçurmanıza yardımcı olacak birçok mevcut eşya var.

KLED, Nasus'a karşı koyar mı?

Kled, Nasus'a karşı iyi bir iş çıkarıyor . Normalde, şampiyonların birbirleriyle çatıştığı zamanın %50,6'sını kabul edilebilir bir oranda kazanır. Kled'in Nasus'a karşı oyunlarında, Kled'in takımının ilk kanı elde etme olasılığı %0,2 daha fazladır, bu da muhtemelen Nasus'a karşı ilk kanı alacağı anlamına gelir.

Irelia'yı Nasus'a karşı nasıl oynarsınız?

Nasus'a Karşı En İyi Irelia Rünleri

Nasus'u Irelia olarak ezme olasılığının en yüksek olması için kullanmalısın. Precision ve Inspiration rün setlerinden Conqueror, Triumph, Legend: Tenacity, Last Stand, Magical Shoes ve Biscuit Delivery rünleri .

Tryndamere Nasus'a karşı mı geliyor?

Tryndamere, Nasus'a karşı savaşmak zorunda kaldı oyunlarının sadece %4,9'unda. Ne yazık ki Tryndamere, Nasus'u yenerek ortalamanın altında bir iş çıkardı. ... Tryndamere-Nasus maçlarında Tryndamere'in takımının ilk kanı kazanma olasılığı %0,1 daha fazladır. Bu, muhtemelen Nasus'a karşı ilk kanı alacağı anlamına gelir.

Wukong, Nasus'a karşı mı geliyor?

Wukong, Nasus'a karşı iyi bir iş çıkardı . Ortalama olarak, şampiyonların karşı karşıya geldiği oyunların kabul edilebilir %50'sini kazanır. Wukong vs Nasus turlarında, Wukong'un takımının ilk kanı elde etmesi %0,1 daha fazladır, bu da muhtemelen Nasus'a karşı ilk kanı alabileceğini gösterir.

Nasus'u kimler 1v1 geciktirebilir?

Geç oyun Dominik's, QSS (solma için) ve elleri (QSS ve uçurtma için) ile herhangi bir hipercarry onunla baş edebilmeli. Yavaş olmanın yanı sıra uçurtması son derece kolaydır, bu yüzden bunu kendi yararınıza kullanın. 60 dakikada sadece 500 q yükü olan bu Nasus'u yenemeyen şampiyonları listelemek daha kolay olabilir.

Nasus mid'e nasıl karşı koyabilirim?

Nasus'a karşı iyi olan diğer şeyler: panjurlar ve sessizlikler veya otomatik saldırılara karşı koyan herhangi bir şey. Şen olabilir Sizi kamp yapan bir ormancınız olduğu sürece iyi bir seçim olun, ancak Pantheon, Garen ve Teemo benzer nedenlerle hepsi iyi seçimlerdir.

Nasus ULT ne kadar sürer?

Nasus kum fırtınasında güçleniyor 15 saniye , maksimum Sağlığını h ve Zırh ve Büyü Direncini n arttırır. Fırtına şiddetlenirken, yakındaki düşmanlar her saniye maksimum Sağlıklarının c kadarını büyü hasarı olarak alır ve Sifon Saldırısı %{{ qcdr* 100 }} azaltılmış Bekleme Süresine sahiptir.

Aatrox Nasus'a karşı mı geliyor?

Aatrox, Nasus'a karşı %45.07 oranında kazandı Nasus'a karşı ortalama bir rakibe göre %0,74 daha düşük. Her iki şampiyonun kazanma oranlarını normalleştirdikten sonra, Aatrox, Nasus'a karşı beklenenden %0,57 daha fazla kazanır.

Nasus eşyalarına nasıl karşı koyarsınız?

Nasus'u dürtmek zor, çünkü Minyon çiftçiliği yaparak HP'sinin çoğunu iyileştirecek. Yüksek sürdürülebilirliğine karşı koymak için şunlardan birini yapmanız gerekir: bir Şampiyon seçin veya düşmanda Ağır Yaralar açan bir Eşya satın al . Bir düşmana Ağır Yara uygulanırsa, her kaynaktan gelen her İyileşme %40/60 oranında azalır.

Nasus bir tank mı?

Nasus - En İyi Tank / Savaşçı.

Jax, Nasus'a karşı mı geliyor?

Jax, Nasus ile rauntlarının sadece %4,3'ünde karşılaşıyor. Ne yazık ki, Jax, Nasus'a karşı zayıf bir iş çıkarıyor . Normalde, şampiyonların birbirleriyle çatıştığı zamanın kabul edilebilir bir %49,2'sini kazanır. Jax vs Nasus oyunlarında, Jax'in takımının ilk kanı kazanma olasılığı %0,1 daha fazladır.

Mordekaiser, Irelia'ya karşı mı geliyor?

Mordekaiser, Irelia karşısında %55.03 oranında kazandı bu, ortalama bir rakibe göre Irelia'ya karşı %4.04 daha yüksek. Her iki şampiyonun kazanma oranlarını normalleştirdikten sonra Mordekaiser, Irelia'ya karşı beklenenden %2,98 daha sık kazanır.

Jax, Renekton'a karşı mı çıkıyor?

Jax, Renekton'a karşı harika bir iş çıkardı. . Tipik olarak, şampiyonların birbiriyle dövüştüğü oyunların %54,0'ını kazanır. Jax ve Renekton maçlarında, Jax'in takımının ilk kan alma olasılığı %0,0 daha fazladır. Bu, Renekton'a karşı büyük olasılıkla ilk kanı alabileceği anlamına geliyor.

Kenken geç mi kaldı?

Bu rune sadece geç oyun sigortası ve oyunu büyük finallerle taşıdığınız oyunun sonlarına doğru daha fazla ölçeklenmenize yardımcı olur. Kennen'in en büyük dezavantajı, kitinde çok az veya hiç sürdürülebilir olmamasıdır, bu yüzden bu biraz yardımcı olur.

Irelia veya Riven'ı kim kazanır?

Irelia, Riven'ı mağlup etti Riven karşısında ortalama rakibe göre %2,60 daha düşük olan zamanın %49,09'u. Her iki şampiyonun kazanma oranlarını normalleştirdikten sonra, Irelia, beklenenden %1,95 daha az Riven karşısında kazanır.

Yasuo geç mi kaldı?

Koruyucu Melek - Bu geç bir oyun öğesi Bu nedenle, Yasuo gibi fiziksel hasar şampiyonları için en faydalı ve gerekli öğelerden biridir. Pasif Diriltme etkisi ile birlikte ona 40 zırh ve 45 Saldırı Gücü verir. ... Erken Oyun - Yasuo kesinlikle oyunun başlarında dikkat edilmesi gereken bir şampiyon değil.